Kemp u Kučerů

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

O kempu U Kučerů - kemp nejen pro vodáky

KEMP U KUČERŮ je původní vodácký kemp, který se rozprostírá na pravém břehu řeky Vltavy v obci Zlatá Koruna. Kemp je v provozu od 1. května do 30. září. V hlavní sezóně (červenec, srpen) bývá nejvíce obsazen ve dnech středa, čtvrtek a sobota. Větší skupiny je vhodné objednávat předem. V areálu se nachází velké množství různých druhů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení. Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu. V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V kempu je možné pořádata i školní výlety a skupinové pobyty, letní tábory...

Vybavení a zázemí kempu

 • V areálu se nachází velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení.
 • Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu.
 • V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid.

Zděné chatky - Kemp U Kučerů Stanování v kempu U Kučerů
 

Ubytování a kapacita kempu U Kučerů

 • Má rozlohu téměř 2ha, kapacitu přibližně 250 stanů a cca 50 parkovacích míst. K dispozici jsou také přípojky ke karavanům.

Chatky

 • V současné době je k dispozici deset nově vybudovaných zděných chatek se čtyřmi lůžky.

Penzion

 • K pohodlnému ubytování je k dispozici penzion, který nabízí 7 hezky vybavených pokoju s celkovou kapacitou 24 lužek. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC.

 

 

 

Galerie
Ceník

UBYTOVÁNÍ

1 OSOBA

70KČ / NOC

1 DÍTĚ 5–15 LET

60KČ / NOC

1 PES

30KČ / NOC

1 STAN

50KČ / NOC

PENZION

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ

500KČ / NOC

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

900KČ / NOC

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ

1 200KČ / NOC

ŠESTILŮŽKOVÝ POKOJ

2 400KČ / NOC

PARKOVNÉ

1 OSOBNÍ AUTO

70KČ / DEN

1 NÁKLADNÍ AUTO, AUTOBUS, KARAVAN

150KČ / DEN

1 PŘÍVĚS

30KČ / DEN

1 MOTOCYKL

30KČ / DEN

PŘIPOJENÍ K EL. PROUDU

60KČ

 

ZDĚNÉ CHATKY (10×)

1 CHATKA (4LŮŽKA)

700KČ / DEN

LŮŽKOVINY

60KČ / LŮŽKO

 

SLEVY:

Školy a cestovní agentury při hromadném placení 1 osoba 70Kč, stany zdarma

Kontakt

Mobil: +420 777 140 146
Adresa: Zlatá Koruna 23,382 02, okr. Český Krumlov
www: www.kempukuceru.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

Historická obec Zlatá Koruna poskytuje mimořádnou příležitost být v centru všeho zajímavého, co se děje v jedné z nejatraktivnějších oblastí jižních Čech. Historické památky v samotné obci stejně jako nedaleký Český Krumlov, České Budějovice, Dívčí Kámen, Římov, Křemže, Kleť s rozhlednou a hvězdárnou, Lipenská přehradní nádrž, Vyšší Brod, staročeská lidová architektura v Holašovicích, Prachatice, Třeboň a mnoho dalších návštěvnicky atraktivních míst, vybízejí každého návštěvníka ke shlédnutí.

 

Stravování

Restaurace v kempu

V objektu kempu se nachází nová restaurace s krbem o kapacite 50 míst, která je vhodná pro malé rodinné i firemní oslavy, svatby, školní srazy a jiné akce. Restaurace je v provozu v následujícím období: březen – duben, říjen – listopad – prosinec a to ve dnech pátek – sobota od 16 hod do 23 hod, dále pak květen – červen a září každý den od 16 hod do 23 hod. Na objednávku je možno domluvit i jiné termíny akcí. Kuchyně nabízí široký výběr jídel, po dohodě vepřové a zvěřinové hody, dále girlovaná kolena a kuřata, rauty a jiné. V restauraci je na sledování sportovních přenosu k dispozici TV projekce.

Restaurace terasa - U Kučerů Terasa restaurace v kempu U Kučerů

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Pro psaní recenzí se přihlaste nebo zaregistrujte.

 

Diskuze, fórum - kempy,chaty, penziony ubytování