Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Penzion a restaurace Římov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace Římov - rekreace Jižní čechy

Rádi Vás ubytujeme v našem rodinném penzionu s restaurací nacházející se v příjemném prostředí Vesničky Římov, která je významným jihočeským poutním místem. Nachází se asi 14 km jižně od Českých Budějovic na toku řeky Malše v nadmořské výšce 480 m. Kapacita penzionu jsou 3 pokoje po 4 lůžkách. Nabízíme zájezdní hostinec s kapacitou až 260 osob. Můžete u nás pořádat svatby, firemní akce i soukromé oslavy.

 

Kapacita penzionu jsou 3 pokoje po 4 lůžkách při cenách 250 CZK / osoba / noc, v případě jedné osoby na pokoji je cena 300 CZK / noc. V případě delšího pobytu je platí smluvní ceny, dle dohody.

 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

Mobil: +420 602 703 538, +420 721 704 700

Adresa: Náměstí J. Gurreho 25, 373 24 Římov

www: penzion-rimov.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Okolí penzionu

Okolí penzionu je chráněnou krajinnou oblastí a zároveň lákavou lokalitou pro cykloturistiku, procházky přírodou či návštěvu nedalekých historických památek. Mezi nejlákavější lokality v okolí patří město České Budějovice, zámek hluboká či UNESCO chráněné město Český Krumlov. Další možností je využít zoologické zahrady či bohaté sítě místních cyklostezek.

 

Stravování

Restaurace

V naší restauraci vaříme poctivou domácí českou kuchyni, vybrané minutky a pizzy. Ceny hotových jídel od 65 CZK! Fungujeme jako zájezdní hostinec pro autobusy s kapacitou vnitřního sálu je cca 60 míst a v letním období lze využít velkou zahrádku s kapacitou 200 míst. Restaurace je vhodná pro pořádání Firemních akcí, rautů, svateb a dalších společenských akcí, bližší informace Vám rádi sdělíme na mailu či telefonu.

restaurace v penzionu Římovvenkovní posezení restaurace

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy