Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Rekreační středisko a kemp Menfis

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Menfis se nachází v obci Hořice na Šumavě, mezi Českým Krumlovem a lipenským jezerem. Návštěvníci ocení krásné kopcovité prostředí Šumavy, jehličnaté lesy a především nedotčenou čistou přírodu. K dispozici jsou dvě srubové ubytovny s kapacitou 24 míst a 49 míst v pokojích od dvou do šesti lůžek. Každá ubytovna má své sociální zařízení a terasy s posezením. Dále je v areálu k dispozici pět chatek rodinného typu se čtyřmi lůžky a možností přistýlky, pět chatek s pěti lůžky a tři chatky se šesti lůžky. Ubytovaní v chatkách mají k dispozici společná sociální zařízení a sprchy. Celková kapacita střediska je tedy 136 míst. Parkovat je možné přímo v areálu a to bezplatně.

Výborná místní kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou plné penze nebo polopenze. Občerstvení a posezení obstará bar s terasou a venkovním krbem.

 

Chatky v kempu Menfis
 
Sport a rekreace - Přímo v areálu rekreačního střediska se nachází bazén 10m x 19m, pro možnost koupání, dvě volejbalová, menší fotbalové hřiště, dva stoly na stolní tenis, trampolína a hřiště na paintball.. Po dohodě je možné používat obecní fotbalové hřiště, sportovní halu, koupaliště.

 

Rodinná rekreace (pro rodiny s dětmi)
Naleznete u nás ideální podmínky pro aktivní i klidnou dovolenou. Všichni návštěvníci mohou využít hřiště na volejbal, fotbal, venkovní bazén, cyklotrasu, která vede přímo kolem rekreačního střediska překrásnou šumavskou přírodou, sjíždět řeku Vltavu, využívat možnosti vodních sportů na vodní nádrži Lipno, plánovat výlety na kolech do Rakouska či Německa. Najdete u nás vše, aby Vaše dovolená byla aktivní a pestrá. Návštěva krásného historického města Český Krumlov je jistě nezbytnou součástí dovolené v jižních Čechách. K prohlídce se přímo nabízí zámek ale i mnoho jiných památek nejen ve městě ale i v jeho okolí.

¨http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/menfis_rodina.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/menfis_chatky.jpg

Letní tábory pro skupiny
Rekreační středisko nabízí svou kapacitou a umístěním ideální podmínky pro pořádání letních dětských táborů. Ubytování v chatkách nebo ubytovnách, stravování 5x denně, celodenní pitný režim. Možnost zapůjčení sportovních potřeb, koupání ve venkovním bazénu s hygienicky čitou vodou. V případě nepříznivého počasí lze využívat jídelnu pro činnost dětí.

Školní výlety
Poskytujeme ubytování v budovách nebo chatkách, stravování formou plné penze, nebo polopenze.Kvalitní dopravní obslužnost vlakem nebo autobusem nabízí zajímavé možnosti k pořádání výletů po okolních památkách. Jízdní řády jsou k dispozici na recepci.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/menfis_vylety_1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/menfis_vylety_2.jpg

Sportovní soustředění
V našem rekreačním středisku jsou sportoviště k aktivnímu využití volného času (menší fotbalové hřiště, volejbalová a nohejbalové hřiště, basketbalové koše, stolní tenis, venkovní bazén). Okolní příroda je vhodně pro pěší turistiku cykloturistiku i kondiční běh. Pro náročné sportovní kurzy můžeme po dohodě s obecním úřadem zajistit velké fotbalové hřiště a sportovní halu. Poskytujeme ubytování v budovách nebo chatkách, stravování formou plné penze, nebo polopenze, po dohodě i pitný režim.

Školy v přírodě
Ubytování v chatkách nebo ubytovnách, stravování 5x denně, celodenní pitný režim. Možnost zapůjčení sportovních potřeb, koupání ve venkovním bazénu s hygienicky čitou vodou. V případě nepříznivého počasí lze využívat jídelnu pro činnost dětí.

 

Galerie
Ceník

Rodinná rekreace:

  • Ceny jsou lůžko + strava / den
Sezóna duben-říjenPlná penzePolopenzeBez jídla
TÝDENÍ POBYTY360,-300,-200,-

 

Skupinové rekreace:

  • Skupinové rekreace jsou určeny především pro rekreační skupinové pobyty, letní tábory, školy v přírodě, výlety duben-říjen
  • Ceny jsou za lůžko + strava / den
Sezóna duben-říjenPlná penzePolopenze
ŠKOLNÍ VÝLETY290,-260,-
TÁBORY A ŠKOLY V PŘÍRODĚ290,-260,-
SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ300,-270,-
OSTATNÍ POBYTY DOHODOU0,-0,-

 

Sezóna duben-říjenPlná penzePolopenze

 

Sezóna duben-říjenPlná penzePolopenze

- Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH 19 %.
- Ceny jsou za účastníka / den.
- U skupinových pobytů je možné dohodnout slevy.
- Ceny nezahrnují rekreační a lázeňský poplatek splatný při příjezdu.

chatky menfis

 

Kontakt

Mobil: +420 724 025 730

Adresa: Hořice na Šumavě 100, 382 22

www: www.menfis.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele sofie de marinis
sofie de marinis (nepřihlášený) 9. Červenec 2013 - 0:41
Počet hlasů: 910
Dobrý den, je možnost jedné chatky pro 2osoby a 1dítětm ve věku 7let? Chtěli bychom přije 15.7.2013 na pár dní..napiště mi prosím jeli to možné a ceník, děkuji De Marinis Sofie
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Svobodová Klára
Svobodová Klára (nepřihlášený) 11. Červen 2013 - 22:40
Počet hlasů: 880
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je u vas možnost 2-3 chatek v dobe od 2-7. cervence .Děkuji Svobodová
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy