Chata Suchý - Moravský kras

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování - pronájem - chata Suchý

Plánujete zažít nevšední dovolenou v blízkosti Moravského Krasu ? Nabízíme Vám ubytování 46 km severně od Brna (pouhých 40 minut jízdy autem) v příjemném a poklidném prostředí v překrásném místě Drahanské vrchoviny, v rekreační oblasti obce Suchý.

Chata je určena pro obsazenost do 6 lidí a je obklopena velkým pozemkem s bazénem a je postavena na klidném místě a je jen pár kroků od lesa. S ubytováním se současně nabízí možnost koupání, turistiky a dalších aktivit (tobogán, tenisové hřiště, atd.). Prostorná veranda má vysazovací okna a může tak sloužit buďto jako předsíň nebo jako letní terasa.

Chata je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, rybáře, houbaře, cyklisty i turisty. K dispozici je zahradní gril, bazén, trampolína, pískoviště, houpačka, ....

Ubytování v chatě na Suchým je ideální nejen pro strávení klidné, ničím nerušené dovolené, ale zároveň i pro aktivní dovolenou. Drahanská vrchovina a Moravský Kras totiž nabízí mnoho atraktivit, které stojí za to navštívit.

Obec Suchý je známé rekreační středisko jehož doménou je rybník o rozloze cca 6 ha s travnatými plážemi s pozvolným vstupem do vody a který je přímo v centru rekreační oblasti obce Suchý.

Vybavení chaty

 • Chata má WIFI
 • Podkroví s pěti lůžky
 • Obývací jídelna s rozkládacím gaučem
 • Šatna
 • Televize , rádio
 • Kuchyně s vybavením, lednička, mikr. trouba, varná deska se sporákem, rychlovarná konvice
 • Teplá i studená voda
 • Sprchový kout
 • Splachovací WC
 • Při chladném počasí je možné topit v kamnech, k dispozici jsou také elektrické přímotopy
 • Zahradní gril
 • Bazén o průměru 3,60 m, hloubce 1,07 m a objemu 11 000 l (solární ohřev bazénu)
 • Trampolína
 • Pískoviště
 • Houpačka
 • Přijemné posezení na terase- zahradní nabytek vedle grilu
 • Parkování přímo u chaty

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování - cena za pronájem

Ceny jsou uvedeny za celý objekt. Pronajímá se pouze celá chalupa nikoliv jednotlivá lůžka. Cena nezahrnuje spotřebu elektrické energie.

měsíc
cena za týden
cena za víkend

 

příjezd
odjezd
leden
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
únor
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
březen
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
duben
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
květen
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
červen
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
červenec
11000,- Kč
-----
neděle
sobota
srpen
11000,- Kč
-----
neděle
sobota
září
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
říjen
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
listopad
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle
prosinec
8900,- Kč
4000,- Kč
neděle
neděle

CHATA OBSAZENA DO  3.9. 2016 a od 2.7. do 8.7. 2017

Poskytované služby

AKCE - MIMO SEZONU TRVÁ OD 1.ZÁŘÍ DO 30. června !!!

V ceně jsou zahrnuty veškeré náklady na spotřebu vody, dřeva, povlečení, ručníky, toaletní potřeby,wifi, čistící prostředky a rekreační poplatky.
Pronájem objektu probíhá za pomocí e - mailem, nebo telefonu. Cena se určuje podle doby pobytu,ročním období a počtu osob.
V případě zájmu o pobyt na chatě je nutná předběžná záloha, která je 45% z ceny pobytu. Zbytek částky k částce celkové se platí na místě při předání objektu před pobytem.
V případě, že host nebude moci pobyt z uskutečnit, záloha propadá ve prospěch ubytovatele.
V případě že si pronajímatel bude chtít vzít na chatu psa, je poplatek 300 Kč.
Je možné využít SLEVY:
- pobyt maximálně 2 osob,sleva 15% z ceny,
- při prodloužení pobytu o další týden, sleva 15% z ceny

- vlastní povlečení, ručníky a utěrky, sleva 300 Kč.

 

 

 • ZDARMA venkovní bazén (15. května - 30. září)
 • ZDARMA zahradní gril (celoročně)
 • ZDARMA parkování přímo u chaty (2 parkovací místa)
 • Vratná záloha na případné škody je 2000,- Kč, vrací se v den odjezdu, pokud nedojde k poškození majetku
 • V ceně není započtena spotřeba elektrické energie (cca 300Kč / pobyt)

Podmínky pobytu

 • čas příjezdu a odjezdu podle dohody s majitelem
 • při opouštění je nájemce povinen uvést objekt do takového stavu, v jakém jej převzal
 • nájemce nese plnou odpovědnost za všechny vzniklé škody, které byly v průběhu pronájmu způsobeny jeho zaviněním

 

 

Kontakt

Mobil: +420 604 360 873

Adresa: Mánesova 3, 680 01 Boskovice

www: www.chata-suchy.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Rekreační středisko Suchý

Obec Suchý jako rekreační středisko s rybníkem o rozloze cca 6ha patří k hojně navštěvovaným a vyhledávaným rekreačním střediskům. V letním období je pro rekreanty zajištěna dobře fungující síť občerstvovacích zařízení v podobě stánků a restaurací s celoročním provozem. Vedle koupání a rybaření je možné pro pohybově zdatné využít několik turistických a cykloturistických tras. V okolních lesích si přijdou na své i milovníci hub. Překrásné okolí přímo láká ke sportovním aktivitám. Kromě různých druhů turistiky mohou návštěvníci také využít tobogán a v zimním období zimní stadion. K dispozici je také tenisový kurt.

Díky vysoké nadmořské výšce vyniká Suchý nejen velmi čistým vzduchem, ale v zimních měsících také výbornými sněhovými podmínkami a příznivým terénem pro milovníky běžeckého lyžování se sítí strojově udržovaných lyžařských stop. Více informací naleznete na stránkách obce Suchý.

 

Město Boskovice

Boskovice se pro své krásné okolí stávají centrem turistiky a odpočinku. Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Severozápadně od města leží vodní nádrž Boskovice a Přírodní park Řehorkovo Kořenecko. Jižní částí města protéká potok Bělá. Historické jádro města včetně ghetta je od roku 1990 městskou památkovou zónou.

Z pravidelných akcí, které se v Boskovicích každoročně pořádají vyjmenujeme jen ty nejdůležitější : kulturní festival Unijazz, jarní sraz Velorexů, sraz Boskovického sedmizubce, festival Boskovice, Hradhouse, Husí slavnosti a Vánoční jarmark.

Westernové městečko Boskovice Wild West City

Westernové městečko Wild West Boskovice je zábavný přírodní park vybudovaný v areálu bývalého pískového lomu, který věrně připomíná přírodní scenérie z dobrodružných filmů. Divoký západ ve skutečném provedení předvádí všem návštěvníkům obyvatelé této jedinečné turistické atrakce.

Moravský kras

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž čtyři jsou přístupné veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity. Jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou a Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi, jeskyně Býčí skála, která sloužila buď jako loupežnická jeskyně nebo k pohřbývání mrtvých.

Přehrada Křetínka

Údolní nádrž Letovice, nazývaná také Křetínka, leží mezi Letovicemi a Křetínem na nejspodnější části toku Křetínky. Křetínka je přítok řeky Svitavy a ústí do ní v Letovicích, asi 1,5 km od sypané hráze. Pod hladinou přehrady je velká část obce Lazinov, zatopená při stavbě vodního díla. Současná obec Lazinov je nově postavena. Údolní nádrž umožňuje rekreační pobyt spojený s koupáním, rybařením a vodními sporty. Vodní nádrž zaujímá plochu 104,6 ha a největší hloubka přehrady je 27,3 metrů. Hráz dosahuje výšky 28,5 metrů a její šířka v koruně je 5 metrů. Více informací naleznete na stránkách Křetínské přehrady o koupání, rybaření a jachtingu.

Rozhledna Veselice-Podvrší

Tato současná moderní telekomunikační věž byla uvedená do provozu v srpnu roku 2001. Slouží především jako uzlový bod radioreleových tras pro spojení s ústřednami a současně k šíření signálu digitálního systému GSM pro mobilní telefony. Věž je ale přístupná i veřejnosti. Z ochozu je návštěvník rozhledny odměněn pohledem na celé území CHKO Moravský kras.
Dále jsou vidět chladící věže elektrárny Dukovany, Pálavské kopce u Mikulova, nejvyšší vrchol Drahanské vrchoviny kopec Skalky u Benešova s meteorologickým radarem, pohoří Českomoravské vysočiny, podstatná část Boskovické brázdy atd.

Golfové hřiště Kořenec

Golfové hřiště na Kořenci je znamenitou součástí čisté přírody. Vyniká vhodnou členitostí terénu. Je to místo poskytující nebývalý rozhled na malebnou scenérii Českomoravské vysočiny s čistým ovzduším v panensky nedotčené přírodě bez průmyslové zátěže.

Keltský skanzen ISARNO - Letovice

Isarno Letovice je výborné místo, kde lze příjemně strávit nejen rodinné odpoledne, ale i večerní posezení zde není na škodu. Strávíte zde den v dávnověké minulosti, v čase, kdy na našem území sídlili Keltové. Osvěžíte si tělo i duši pivem (Kvasarem), vínem, medovinou či nealkoholickými nápoji, ale i dobrou krmí.

Sobotní prázdninové dny s dobovými jarmarky, šermem, hudbou i zpěvem, možnost projížďky na koni, hody kopím, archeologické přednášky, večerní jezdecká a šermířská vystoupení. Na objednávku zde můžete oslavit narozeniny, firemní nebo rodinné oslavy, rauty nebo se jen tak pobavit.

Meteorologická stanice Skalky

Nejvyšší bod Drahanské vrchoviny (735 m.n.m.) s meteorologickou radiolokační stanicí. Věž byla postavena v roce 1995 a má výšku 35 metrů. Obsahuje radar, který měří v automatizovaném režimu odrazy od oblačnosti do vzdálenosti 250 km. Jedná se o jeden ze dvou radarů umístěných na území České republiky.

Mapa oblačnosti vytvořená na základě těchto měření je pravidelně k vidění v televizních předpovědích počasí. Naměřená data jsou také vyžívána v mezinárodním měřítku. Objekt není veřejně přístupný. Více informací a aktuální snímky naleznete na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu.

Agrocentrum Ohrada, Vísky

Agrocentrum Ohrada bylo vytvořeno především pro všechny milovníky klidného venkovského prostředí s nabídkou: wellness, relaxačních a rehabilitačních služeb a agroturistiky. V areálu naleznete relaxace: whirlpool, sauna, pára a rehabilitace: masáže, perličkové koupele, zábaly, elektroléčba a fitness.

Dále pak možnost jízdy na koních a krytý bazén. Venkovní písková i krytá jízdárna jsou vhodné pro projížďky na koních pro začátečníky i pokročilé, pro pokročilejší jezdce pořádají rovněž vyjížďky do přírody. Více informací a aktuální snímky naleznete na stránkách Agrocentrum Ohrada.

Dinopark Vyškov

 Dinopark Vyškov je unikátní atrakce, díky které se můžete na několik hodin přenést o miliony let zpět do historie, do časů pravěkých dinosaurů a jiných roztodivných stvoření. Podobná atrakce je na poměry České republiky unikátní, jelikož se na jejím území vyskytují dinoparky pouze dva (jeden je tento vyškovský, druhý dinopark se nachází v Plzni).

Zařízení Dinoparku Vyškov je určeno pro všechny, kteří mají rádi prehistorický svět, který tak dobře zachytila série filmů Stevena Spielberga jménem Jurský park. Pokud vás oslovují dinosauři, tyranosauři, brontosauři a jiná prehistorická zvířata, budete se tu cítit jako v pohádce.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1
Pro psaní recenzí se přihlaste nebo zaregistrujte.

 

Diskuze, fórum - kempy,chaty, penziony ubytování