Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Penzion u Fojtíků - Vinařství Fojtík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Fojtíků a Vinařství Fojtík - ubytování Čejkovice

Přijemně strávené chvíle a ubytování ve stylovém rodinném penzionu můžete prožít u nás na Penzionu U Fotíků. Penzion se nachází na okraji obce Čejkovice v ulici Pod Novosady, mezi vinnými sklípky a je obklopen vinohrady, což je pro mnohé po ránu nezapomenutelný pohled do vinice zalité sluncem. Obec Čejkovice je známá s dávnou tradicí pěstování vinné révy a možností ochutnání dobrých a lahodných vín. Za návštěvu také stojí zdejší sklepní vinárna Templářských rytířů se znamenitou kuchyní a kvalitními víny.

 

Popis penzionu

Celková kapacita ubytování je 33 lůžek. V penzionu se nachází celkem 11 pokojů, z toho jsou 1x apartmán, 3x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový, 1x sedmilůžkový pokoj. Jedná se o nadstandardně zařízené pokoje v novém penzionu s krásným výhledem do vinic.

Na každém pokoji je vlastní soc. zařízení - WC, sprcha - s nočním osvětlením, TV, WIFI.

V penzionu je možné pořádat firemní školení, semináře a výjezdní zasedání. To vše může být spojeno s degustací vína v našem vinném sklípku, který se nachází pár kroků od penzionu.

 

Degustace vín v penzionu

Na přání lze objednat řízenou degustaci vín. Dále je možné zajistit studené pohoštění či teplou večeři formou bohatého rautu /možn. losos, husí játýrka, řízečky, tatarák – záleží na domluvě/.

Pro milovníky folklóru zajistíme i cimbálovou muziku. Součástí řízené degustace je prohlídka sklepů i výrobních prostorů a ochutnávka 12 odrůdových vín s odborným výkladem v čase 19.30hod. -23 hod s vinařem, poté je možno posedět u vína formou volné zábavy bez vinaře, konzumace vína je neomezená.


Vinařství Fojtík

Rozvoj našeho vinařství probíhal pomalu jak se říká na koleni. Navazovalo na rodinnou tradici, ale v roce 2000 mu zdárný směr udal dnešní majitel. Naše vína jsou typická jiskrnou barvou a svými líbivými ovocnými
a květinovými vůněmi.

V současné době obhospodařujeme 1,5 ha vinic a jelikož naše produkce hroznů nepokryje poptávku vín tak zpracováváme hrozny od vybraných pěstitelů, při sklizni je kladen důraz na vysokou cukernatost a kvalitu hroznů. Veškerou produkci hroznů si zpracováváme sami na základě nových technologií a to za využití šetrného odstopkování, pneumatického lisu, nerezových nádrží na víno s regulací chlazením a ohřevem vinného moštu za účelem získání aromatických a zároveň harmonických vín.

Využitím této moderní technologie řízeného kvašení a biologického odbourávání jablečné kyseliny se tak zvyšuje kvalita moku.

V našem vinném sklepě se vyrábí celkem 18 odrůdových vín, ročně se u nás zpracuje asi 40t hroznů bílých i červených a z toho se vyrobí 30.000 lahví odrůdových vín. Vinařství Fojtík se převážně zaměřuje na výrobu vín přívlastkových, ale jako doplněk vyrábíme vína slámová, ledová a barikovaná. Naše vína jsou typická jiskrnou barvou a svými líbivými ovocnými a květinovými vůněmi, svěží kyselinou a harmonickou vyvážeností. Jsou oblíbená jak u milovníků vín, ale také byla oceněna od odborných degustátorů a komisařů.

Z posledních úspěchů je třeba zmínit, že vítězem kategorie Vinum JUVENALE 2005 se stalo naše Veltlinské zelenépozdní sběr a zlatá medaile Vinum JUVENALE 2005 získal náš Cabernet Moravia - pozdní sběr, Vinné trhy Čejkovice 2005 – vítěz bílých vín byl náš Tramín – výběr z hroznů.

 

Ve Vinařství Fojtík můžete uplatnit fakturaci FKSP

 

Galerie
Ceník

Ceník služeb v penzionu

Celkem 11 pokojů /kapacita 33 lůžek/ z toho:

 • 1x sedmilůžko / osoba za noc: 500,-
 • 1x pětilůžko / osoba za noc: 500,-
 • 1x čtyřlůžko / osoba za noc: 550,-
 • 4x třílůžko / osoba za noc: 550,-
 • 3x dvojlůžko / osoba za noc: 600,-
 • 1x apartmán / celková cena: 2.500,-
 • osoba samostatně na pokoji: 750,-
 • děti do 2 let při nároku na postýlku: 140,-
 • děti od 2 - 10 let: 50% sleva
 • pes (menší pokojová rasa): příplatek 100,-
  (Psa je nutné nahlásit předem, jelikož je vyčleněn pouze jeden pokoj na ubytování i s pejskem)

Cena je uvedena na osobu / 1xnoc / se snídaní. Jedná se o nadstardantně zařízené pokoje v novém penzionu, na každém pokoji je vlastní soc. zařízení - sprcha,WC s nočním osvětlení, TV, WIFI . (Sedmilůžko a pětilůžko jsou velmi prostorné pokoje v podkroví.)Cena ubytování je včetně DPH. Při obsazení např. pětilůžka pouze - 2 osoby, bude úhrada jako za dvojlůžko/obdobná úhrada- tři osoby na pětilůžku, bude platba jako za třílůžko/.

 

Kontakt

Mobil: +420 776 333 483, +420 776 333 283

Adresa: Pod Novosady 955, Čejkovice

www: www.vinofojtik.cz

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy