Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Farní penzion Dolní Žandov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Farní penzion je zřízen na bývalé faře uprostřed obce Dolní Žandov. Nabízíme jej všem, kteří chtějí prožít dovolenou, víkend, či prostě pár volných dní v klidu a tichu přírody, ve společnosti přátel, při školení spolupracovníků apod. V okolí penzionu, který je schopen pojmout až 15 lidí na pokojích, najdete spoustu příležitostí k turistickému, sportovnímu či kulturnímu vyžití. Objekt má v současnosti kapacitu 15 lůžek. 11 lůžek ve 3 pokojích v prvním patře: levý pokoj se třemi válendami, prostřední pokoj s manželskou postelí a třemi válendami, pravý pokoj s manželskou postelí a jednou válendou. Ve všech pokojích je minilednice a televize. Po dohodě vám poskytneme postýlku pro miminko či batole. K těmto pokojům patří společná jídelna, malá, ale plně vybavená společná kuchyně (sporák, lednice, mrazák, varná konvice, mikrovlnná trouba) a dvě sociální zařízení (s vanou pro dámy, se sprchovým koutem pro pány).

 

Další prostory

Dům má dostatečně velkou vstupní halu, kde se dají sušit či skladovat věci. Společenský sál je využitelný pro přednášky, hry a zábavu. Klubovna vybavená knihovnou, která nabízí dostatek četby různých žánrů na celou dovolenou. Pokud se nevejdete do společenského sálu, lze pro bohoslužebná setkání domluvit zapůjčení místního kostela.

V areálu je ohniště, pískoviště, herna na stolní tenis, zabezpečené parkoviště a místnost na uložení kol.

Od jara do podzimu se nabízí venkovní sezení s možností zapůjčení grilu.
 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy