Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Chatový areál a kemp Vysoká Srbská

 

Informace

Popis

Chatový kemp Vysoká Srbská - okres Náchod

Rekreační areál se nachází 1 km od obce Vysoká Srbská, na absolutně klidném místě v údolí lemovaném lesy. Prostorným travnatým pozemkem protéká průzračný potok, ve kterém můžete pozorovat i pstruhy. Možnost ubytování v pokojích v hlavní budově či v pokojích v chatkách, široká možnost sportovního vyžití, ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, skalní lezení, nebo různé hry v lese. Areál je určen pro tábory, školy v přírodě a různé firemní akce.

 

Vybavení chatového areálu

 • 5 chatek se dvou až čtyřlůžkovými pokoji
 • hlavní budova s 5 ložnicemi
 • sprchy a WC v hlavní budově
 • společenská místnost (lze využít i jako tělocvičnu, po dohodě se správcem)
 • prostorný travnatý pozemek
 • bazén 12x8x1 m
 • fotbalové hřiště
 • půjčovna sportovních potřeb
 • ohniště s posezením
 • stůl na stolní tenis

chatky v osade

Informace o ubytování pro skupiny (školy v přírode)

V areálu Vysoká Srbská je možnost ubytování v chatkách a hlavní budově.

Chatky mají dvou nebo čtyřlůžkových pokoje. Tyto pokoje jsou rozděleny do 5 chatek.

V 1. chatce je 3× dvoulůžkový pokoj, ve 2. chatce 10× dvoulůžkový pokoj, ve 3., 4. a 5. chatce je 2× dvoulůžkový pokoj a 2× čtyřlůžkový pokoj. V každém pokoji jsou palandy, šatní skříň a zásuvka s elektrickým proudem.

Chatky nemají vlastní sociální zařízení, společné sprchy a WC jsou umístěny v hlavní budově. K ubytování v chatkách je vždy zajištěno i stravování, a to buď formou polopenze nebo plné penze (snídaně servírovaná, oběd i večeře jednotné menu).

V hlavní budově je čtyřlůžková ložnice, průchozí ložnice pro 6 osob (3 palandy) a 3× ložnice se 16 lůžky. V budově jsou společné sprchy a WC.

Pro pobyt skupin, především pro menší děti, doporučujeme ubytování v hlavní budově. V rámci skupiny je možné kombinovat ubytování v hlavní budově a ubytování v chatkách.

Další naše kempy a rekreační střediska v Královéhradeckém kraji

stribrny rybnik logo

kemp pecka logo

ostruzno logo

 

Galerie
Ceník

Ceník chatového areálu

 do 20.6.2015 a od 29.8.201520.6.- 15.8.201515.8.-29.8.2015
 ChatkaPokojChatkaPokojChatkaPokoj
Ubytování se snídaní210 Kč230 Kč230 Kč260 Kč220 Kč240 Kč
Ubytování s polopenzí230 Kč250 Kč250 Kč280 Kč240 Kč260 Kč
Ubytování s plnou penzí250 Kč270 Kč270 Kč310 Kč260 Kč280 Kč
Ubytování s rozšířenou plnou penzí260 Kč280 Kč280 Kč320 Kč270 Kč300 Kč

Rozšířená plná penze zahrnuje navíc 2 svačiny a pitný režim. Ceny platí pro pobyty minimálně 2 noci. Pobyty na 1 noc příplatek 50 Kč/osoba. Na každých 20 platících osob 1 osoba pedagogického dozoru ZDARMA.

 

!!! Rezervaci je potřebné nahlásit s minimálne týdenním předstihem !!!

 

 

Kontakt

Pro dotazy / poptávky / rezervace využijte kontaktní formulář

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Rekreační areál Vysoká Srbská je situovaný na absolutně klidném místě, v údolí lemovaném lesy. Právě tyto lesy jsou v létě a na podzim plné hub, jsou tedy jako stvořené pro milovníky houbaření.

Pokud zrovna nejste příznivci sběru hub, můžete se vydat na cyklovýlet do blízkého i vzdálenějšího okolí. Pokud dáváte přednost turistice, doporučujeme navštívit Teplicko – Adršpašské skály (komplex skalních měst, pískovcových věží a romantického jezírka, po kterém se můžete na loďce i svézt), nebo navštivte Broumovské stěny (romantické skalní útvary, rokle a nádherné vyhlídky zasazené do panenské přírody.

Milovníky historie zaujmou zříceniny hradů Adršpach, Střemen a Skály, nebo nádherný gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují, či Broumovský klášter a muzeum. Vzhledem k tomu, že Vysoká Srbská se nachází 5 km od hranic s Polskem, doporučujeme rovněž výlet do sousední země, třeba za účelem výhodných nákupů. Adršpašské skalní město (20 km)

Adršpašské skalní město

Je skutečným přírodním zázrakem. Je to místo, kde člověk žasne nad uměním přírody a kam se rád vrací. Kromě romantických procházek mezi bizarními útvary skal nabízí i projížďku na lodičkách po jezírku sevřeném strmými stěnami skal i prohlídku Velkého vodopádu. Mezi nejznámější skalní útvary patří Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru, Krakonošovo piáno a mnoho dalších.

Teplické skály (18 km)

Jsou jedinečným skalním městem v severovýchodních Čechách. Leží 2 km od města Teplice nad Metují. Prohlídkový okruh je dlouhý 6 km (2–3 hodiny). Cestou spatříte podivuhodné skalní útvary jako jsou Skalní koruna, Lední medvěd, Krakonošovo poupátko a mnohé jiné, horolezce na vysokých skalních stěnách (až ve výšce 60 m), „věčný sníh“ v hlubokém kaňonu Sibiře, zelené koberce mechů a kapradin a mnoho jiných krás přírody. Broumovské stěny (20 km)

Broumovské stěny

Se nacházejí v severovýchodních Čechách, v Broumovské vrchovině, mezi městy Police nad Metují a Broumov. Oblast je velmi rozsáhlá a je tvořena krásnými pískovcovými skalami, hlubokými roklemi a soutěskami, vyhlídkovými místy a bohatými lesy. Zdejším unikátem jsou Slavětínské hřiby. Zřícenina hradu Adršpach (25 km)

Hrad Adršpach

Stával na skalní plošině 2 km západně od stejnojmenné obce. První zmínka o něm byla již roku 1355. Hrad byl tvořen 2 hrady, jižní stál uvnitř předhradí a východní stál na nepřístupné skále. Zvláštností paláce byla skalní brána mezi dvěma skalisky místo věží. Do dnešní doby se dochovala pouze zřícenina tohoto hradu, která je veřejnosti volně přístupná.

Ostaš (18 km)

Tajemný skalní útvar nenápadně ukrytý lesem na vrcholu kopce. Místo, kde se zastavil čas. Ostaš je přírodní rezervací vyhlášenou v roce 1956, která je dostupná z Police nad Metují. Nachází se ve vrcholové části stolové hory Ostaš s výškou 700 m. Dělí se na Horní a Dolní labyrint. Turistický okruh návštěvníkům nabízí pohledy na rozmanitou soustavu skal, jeskyní, chodeb a další bizarní útvary. Za prohlídku stojí Zrádce, Mohyla smrti, Čertovo auto a další.

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 2

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY (neplatí pro stany a karavany)

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy