Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaKemp Na Terasách - LipnoChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Kemp Rumcajs

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Rumcajs - rekreace Český ráj

Na našich stránkách naleznete informace nejen o ubytování v areálu, ale i plán akcí, které u nás během roku proběhnou. Najdete tu informace o restauraci přímo v campu, kde nabízíme denní menu, hotovky a minutky, ale velmi rádi připravíme i různé společenské akce - firemní a rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, atd. Pro Vaše pohodlí máme připraveno ubytování v motelu nad restaurací ve 12 pokojích a v campu s kapacitou 180 lidí.  Venkovní zahrádka s 36 místy nabízí příjemné posezení v letních měsících.

Pro Vaše pohodlí máme připraveno ubytování v campu s kapacitou 180 lidí.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ CHATEK

Postele, skříň, stůl, židle, elektrika, prošívané deky, polštáře (Karina WC + umývárka).
V kempu je společná kuchyňka (el. vařiče, chladničky, rychlovarná konvice) – doporučuji vlastní nádobí. Dále je možnost zapůjčení – chladničky a rychlovarné konvice (omezené množství). Pro děti máme: pískoviště, trampolínu, houpačku a možnost míčových her.

 

Tipy na další kempy v Českém ráji

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Hana Slavikova
Hana Slavikova (nepřihlášený) 17. Září 2013 - 17:49
Počet hlasů: 410
Dovolena 2014
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Hana Slavikova
Hana Slavikova (nepřihlášený) 16. Září 2013 - 15:13
Počet hlasů: 401
Dobry den.Mela bych zajem o rezervaci chaty Karina s wc a sprchou.Od 2.8.2014 do9.8.2014.A zda je tato chata pristupna pro vozickare.Dekuji za kladne vyrizeni a zda mi muzete zdelit castku za tento termin.S pozdravem Slavikova
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Petr Hartman
Petr Hartman (nepřihlášený) 11. Srpen 2013 - 0:01
Počet hlasů: 404
Asi za 12 dní projíždím vaší oblastí na kole a chtěl bych se zeptat, zdali se mohu ubytovat na 1 noc (1 osoba) a uložit si kolo na bezpečné místo. Dále, musím si udělat rezervaci a kolik to bude stát včetně všech poplatků? Děkuji. S pozdravem, Petr Hartman
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Turistický region Český ráj

Český ráj leží padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Geograficky je ohraničen spojnicí Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Hodkovice nad Mohelkou, vrch Kopanina, Železný Brod, Semily, Nová Paka, Jičín, Kopidlno, Sobotka a Dolní Bousov. Na východě tento malebný region přechází v Podkrkonoší a na severu je ohraničena pásem Jizerských hor a Krkonoš. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami - ; hrady, zámky, lidovou architekturu. A právě proto již v 19. století hosté lázní Sedmihorky začali tuto část země nazývat Český ráj.
Hruboskalsko a Trosky, obrázek se otevře v novém okněMimořádná členitost krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (vyhl. r. 1955). Z hlediska různorodosti krajiny a výskytu chráněných a ohrožených biologických druhů mají význam nejenom hluboké lesy, ale i systémy rybníků na vodních tocích a přilehlé fragmenty mokřadních ekosystémů. Jedinečnou členitost reliéfu dotvářejí i charakteristické výlevy vyvřelých hornin, jež tvoří krajinné dominanty (Trosky, Kozákov, Mužský, Vyskeř atd.).

Ve vyvřelých horninách Českého ráje navazujícího Podkrkonoší jsou mnohá naleziště achátů, ametystů, jaspisů, chalcedonů a jiných drahých kamenů. Lidé žijící v tomto kraji byli a dodnes jsou známi svojí řemeslnou dovedností. Železnobrodské sklářské výrobky, dřevěné hračky a formy semilských řezbářů, lomnické suchary, turnovské granátové šperky a broušené drahokamy si našly cestu do celého světa a dokázaly se zde prosadit. A proto buďte vítáni v kraji dobrých lidí, přírodních krás, hradů, muzeí a tradiční řemeslné výroby.

 

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Kemp, autokempy, Evropa