Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Penzion Na Hradčanech

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion "Na Hradčanech",se nachází v Novém Městě nad Metují, v malebném údolí pod hradbami ve staré novoměstské části Na Hradčanech a je vsazen do jižního svahu bývalých vinic. Nabízíme ubytování v pěti stylově vybavených apartmánech s koupelnou, terasou, lednicí, satelitní televizí a terasou s nádherným výhledem na hradby města. K dispozici společná jídelna, plně zařízená a vybavená kuchyně. V areálu prostorné terasovité zahrady Vám nabízíme pro chvíle pohody trávníky ke společenským hrám, možný vstup přímo z našeho pozemku do řeky Metuje (vodní sporty), posezení pod pergolou porostlou růžemi a vinou révou. Posezení u bezpečného tábořiště (opékání buřtů, rožnění) a různá malebná zákoutí k posezení. Na přání Vám připravíme čerstvou snídani. V našem penzionu si můžete zapůjčit elektrická kola s dojezdem 70 - 100 km na kterých zdoláte i ty nejprudší kopce v přenádherném okolí Nového Města nad Metují. Rádi Vám i doporučíme a naplánujeme trasy na krátké, ale celodenní výlety.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

O penzionu Na Hradčanech

Náš penzion se nachází v novoměstské lokalitě, zvané Hradčany, uprostřed kouzelných scenérií přírody. V okolí Nového Města nad Metují se nachází mnoho pamětihodností, souvisejících s dobou pobytu Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Ratibořice s Babičiným údolím. Barunčina obecná škola v České Skalici. Nedaleko odtud majestátně zrcadlí svojí hladinu vodní nádrž Roskoš. Dominantou novoměstského náměstí, zaplněného obchůdky a restauracemi je zámek rytíře Bartoně z Dobenína. Také se zde nachází reprezentační informační středisko s galérii a věží Zázvorkou a druhé informační středisko s muzeem. Můžete navštívit katolický kostel a kostel církve československé husitské. Na vedlejším starobylém hřbitově odpočívají rodiče Bedřicha Smetany. Nelze se nezmínit o rodném domku F.L.Heka(Věka) v nedaleké Dobrušce. Další oblasti : celodřevěný kostel v Sedloňově,Rokole - mariánské místo s kapličkou zjevení a kostelem řádových sester.Doporučujeme navštívit Adršpašské skály,vzdálené cca 40 km,nebo Zoo se safari ve Dvoře Králové nad Labem,vzdálené cca 30 km. Zámky v Opočně,Častolovicích,Náchodě,obnrazárnu v Rychnově nad Kněžnou a mnoho dalších neméně zajímavých památek.

Letní aktivity

Aktivní turistika po okolí, mnoho značených turistických tras, SKI areál Buková hora Orlické hory s lanovkou, Jiráskova stezka, pro cyklisty u nás aktuální cyklomapy + kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků. Dále půjčovnu kol. Půjčovnu lodí, raftů s možností absolvování kurzů, jak bezpečně na vodu, s vodáckou školou záchrany a mnoho dalších aktivit. Letní stadion Generála Klapálka - sport.klub. Výlety po nedalekých památných místech, zámcích, hradech a zříceninách. Nedaleká přehrada Rozkoš.

Zimní aktivity

Bruslení na zimním stadionu v kyté hale v Novém Městě n./Met., SKI areál v Deštném(Orlické hory), kryté plavecké stadiopny v nedaleké Dobrušce a Náchodě. Zimní turistika - výlety po památných místech .

Celoroční aktivity

Procházky po malebném okolí, cyklotrasy, výlety po památkách, krytá i nekrytá koupaliště, mnohé kultůrní akce.Také SKI areál Buková hora v Deštném v Orlických horách.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY (neplatí pro stany a karavany)

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy