Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Dům Viola

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Levné ubytování Jizerské hory. Dům Viola se nachází v centru Jizerských hor v Desné, v klidném a hezkém prostředí se zahradou, asi 5 minut pěšky od středu obce směrem na Protrženou přehradu. Poloha je velmi výhodná pro strávení zimní i letní dovolené za dobrou cenu. Dům nabízí levné ubytování pro 12 osob s vlastním vařením. K dispozici hostům jsou 4 ložnice, 2 koupelny s WC, lyžárna, kuchyň a společenská místnost s TV a DVD.

Levně v Jizerských horách - ubytování, sport, zábava

Pokud máte v úmyslu strávit pěknou zimní nebo letní dovolenou a navíc levně, je pobyt ve Viole optimálním řešením. Ceny za ubytování jsou velmi nízké – v létě je to  80,- Kč za  osobu a noc a v zimě v průměru 140,- Kč za osobu a noc.  Tyto ceny můžeme nabídnout při obsazení celého domu, nejlépe skupinou známých rodin s dětmi nebo mladými.  Pro jednotlivce jsou ceny  v zimě o něco vyšší, ale v létě je velmi výhodná cena pro děti 500,- Kč za týden pobytu.

Desná a její nákupní a sportovní možnosti jsou pak přizpůsobeny vaší peněžence.  Na místním lyžařském areálu Černá říčka si levně zalyžujete, 20 jízd tam stojí 120 – 230,- Kč. A pokud vás to omrzí a budete si chtít zalyžovat jinde, tak v blízkosti jsou velké lyžařské areály – Harrachov a  Tanvaldský Špičák, které jsou ale samozřejmě dražší.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy