Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Penzion U Dvou půlek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám levné dobové ubytování v penzionu U Dvou půlek. Objekt se nachází v Kotli u Osečné, malé obci s  dlouholetou historií. Jedná se o bývalé hospodářství postavené roku 1850, svého času ohromné. Nacházela se tam hlavní budova, nádvoří, velká stodola a několik stájí. Neodmyslitelně k hospodářství patřily i rozsáhlé pozemky a sad. Až na ony stáje, po kterých zbylo už jen několik rozpadlých zdí, se dochovalo vše. Roku 2006 proběhla nákladná rekonstrukce, německou firmou, s důrazem na zachování starobylého rázu. Atmosféru staré doby dokresluje i starožitný nábytek, pec, kterou nenaleznete v žádném luxusním hotelu, a jiné vybavení objektu. To všesamozřejmě nebrání pohodlí dnešní doby.

 Všechny pokoje jsou vytápěny, pomocí elektrických akumulačních kamen, v koupelně se nachází dokonce podlahové vytápění. Ve společenské místnosti je navíc možno přitopit v krbu a peci.

Kuchyňka ve společenské místnosti je zařízena moderně (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, topinkovač, kávovar, mikrovlnka a konvice), přesto tak, aby nepůsobila rušivě. To platí i pro koupelnu, kde naleznete sprchový kout se záchodem. V prvním patře se pak nalézá velká chodba a čtyři pokoje, tři trojlůžkové a jeden dvoulůžkový. Je možno spát také na peci a rozkládacím lůžku ve společenské místnosti.

Společenská místnost je vybavena televizí, satelitem, DVD a Hifi soupravou včetně zesilovače. Děti také nepřijdou zkrátka. K dispozici je dětská postýlka a krmící židlička. Mohou si hrát na pískovišti nebo na velké zahradě. Vy na ně můžete dohlížet z pohodlného zahradního nábytku u krbu. Pro labužníky jsou k dispozici grily i plně funkční udírna.

Parkovací místa také nejsou problém. Kryté stání je tu pro tři auta a ven se vejde dalších pět. Nemusíte se bát ani o své domácí mazlíčky, zde je můžete mít u sebe a to úplně zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY (neplatí pro stany a karavany)

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy