Výběr vhodného místa pro konání kongresu není již až tak složitá věc. Při rozhodování o volbě vhodného místa se vychází z toho, jak je schopno zabezpečit prostory a ubytování pro účastníky. Těšínské Beskydy nejsou prozatím zažité, jako centrum velkých kongresů, neboť se zde doposud nenachází mnoho takovýchto míst.

Nově zrekonstruovaný areál NOVÁ POLANA , Vám může nabídnout dostatečné prostory s kapacitou 40 osob. Řada firem na tomto příjemném místě v údolí Lomné pořádá svá školení, semináře, firemní akce, kongresy a nejrůznější setkání.

Pokud by bylo nutné zajistíme další ubytovací kapacity ve spolupráci s dalšími ubytovacími zařízeními vzdálenými 1 000 m od našeho objektu,.

NOVÁPOLANA je prostě ideálním spojením s tím, čemu se dnes říká kongresová turistika. Uvolněné a příjemné prostředí, krásné okolí a originální restaurace, to vše dodá těmto pracovním setkáním zcela jiné dimenze. Umíme pro Vás připravit i doprovodný program. Možná právě pro Vaší firmu nebo obchodní společnost bude oblíbený Penzion NOVÁPOLANA tím správným místem pro školení.

Multifunkční hřiště

  • Na nově postaveném multifunkčním hřišti si můžete zahrát svůj oblíbený nohejbal, tenis, badminton, fotbal, basketbal a jiné. Nachází se vedle penzionu a pro ubytované je zcela zdarma.

Dětské hřiště

  • Děti si mohou zaskákat na trampolíně, šplhat na průlezkách, hrát si na pískovišti, běhat, zadovádět a na hřišti zasportovat.

Relaxační zóna

  • Je travnatá plocha za chatkami, odkud je úžasný pohled na údolí. Zde si můžete opéct či ugrilovat nějakou dobrotu, využít prostor pro relaxaci, zábavu a aktivity.

Restaurace

  • Stylová restaurace Nové Polany Vám připraví co Vám na očích uvidí. :) Prostory restaurace si často pronajímají klienti pro své oslavy a rauty. Kuchyně se postará i o náročnější klientelu.

 

Naše další ubytování - penzion Nová Polana