Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Penzion U Dubu - Nový Jičín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš Penzion & Kavárna „U Dubu“ se nachází v centru malebného okresního města Nový Jičín, které leží na jižním okraji Moravské brány v Podbeskydské pahorkatině. V přízemí našeho penzionu se nachází nekuřácká kavárna v přímořském stylu s dětským koutkem. V našem penzionu nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v centru města Nového Jičína na ulici Štefanikova 14. Zde na Vás čekají příjemně a účelně zařízené jedno,  dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí se satelitním příjmem televizních programů. Vytápění penzionu se provádí centrálním rozvodem. V každém pokoji je možnost regulovat teplotu tak, jak to zákazníkovi vyhovuje. Celková kapacita našeho penzionu je 19 lůžek. Kapacita naší kavárny je 27-30 míst k sezení. V kavárně se nachází internet, který je možno používat za poplatek. V naší kavárně je možno provádět různé akce - školení, oslavy, jednání s obchodními partnery, apod. V kavárně je vybudován dětský koutek s minitelevizí, kde je možnost přehrávání pohádek a dále pak možnosti kreslení, hraní s hračkami apod. Našim návštěvníkům s dětmi nabízíme možnost přehrávání i vlastních pohádek donesených na DVD. Na léto je zde připraveno venkovní posezení s obsluhou. Součástí kavárny je recepce penzionu a je zde možno dostat veškeré informace týkající se kultury, sportovního vyžití v dané oblasti.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy