Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Restaurace a ubytování U Vleku

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Restaurace U Vleku - ubytování na horách

Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Je vhodná k pořádání různých oslav (firemní večírky, svatby, rodinné oslavy a pod.)  V letních měsících nabízíme našim hostům posezení na venkovní terase. V našem jídelním lístku najdete klasickou českou kuchyni, ale i minutky, dětská jídla, saláty a moučníky. Nabízíme také ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se snídaní. V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností i večerního lyžování. Lyžařský areál je také nástupním místem velmi známé Krušnohorské lyžařské magistrály.
 

Ubytování v penzionu

Naše restaurace nabízí příjemné ubytování pro každého. Na pokojích najdete například minibar, satelit (české i zahraniční programy) a bezplatné připojení k internetu pomocí "wifi" sítě. V celoročním provoze je také možnost využít "Karavan kemp". (Bližší informace v restauraci.)

 

 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

Mobil: +420 604 731 490, +420 476 113 191

Adresa: Dolní 333, Hora Svaté kateřiny 435 46

www: uvleku.webnode.cz

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Tipy na výlety v okolí

V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností i večerního lyžování. Lyžařský areál je také nástupním místem velmi známé Krušnohorské lyžařské magistrály. Její obdoba je také na Německé straně asi 1 km. od nás. Okolí města Hora Svaté Kateřiny je protkáno cyklostezkami a turistickými trasami v neobyčejně klidném prostředí. Na Růžovém vrchu stojí rozhledna, z které jsou pěkně vidět vrcholky okolních kopců a malebná údolí. Je 16 metrů vysoká a přístupná veřejnosti. Pro turisty a historiky je možnost (po předchozí domluvě) navštívit i Mikulášskou štolu, která se nachází v blízkosti restaurace, i štolu Fortuna na německé straně.

Doporučujeme také navštívit Seiffen který je vzdálen asi 5 km.

Lázeňské městečko Seiffen je vyhledávanou destinací pro svou neobyčejnou atmosféru, kde skoro v každém domě je buď výrobna, nebo obchod s tradičními dřevěnými výrobky. Za těmito výrobky jezdí každoročně mnoho turistů z Německa, Rakouska ale i jiných zemí, pro které jsou nedílnou součástí jejich tradiční výzdoby o vánoční a velikonoční svátky. Zvláště v době adventu má město díky své výzdobě velmi neobyčejnou atmosféru. Pro naše turisty návštěva tohoto města znamená vždy nezapomenutelný zážitek.

V Seiffenu je také bobová dráha, kterou můžete navštívit i s Vašimi dětmi.

V blízkosti restaurace je obchod, kde je možné zakoupit některé tyto výrobky a kde jeho majitel také brousí a prodává kameny.

 

Přijeďte k nám se na vlastní oči přesvědčit, že Krušné hory už dávno nejsou zdevastované, ale naopak jsou krásné.

Určitě se k nám budete rádi vracet.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY (neplatí pro stany a karavany)

 

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy