TOPlist

PRÁCE, BRIGÁDY

Přidej inzerát

Prace, brigady logo- nabídka / poptávka brigády v kempech

- administrativní a marketingové pozice v rekreačních střediscích

- práce v penzionech (recepční, uklízečka, pokladní a jiné)

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodam
    
    
    
    
    
    

TOPlist

Kemp Karolina hledá pracovníky na léto 2017

Hledáme personál do kempu Karolina (Plzeňský kraj - obec Planá) pro období od dubna do října 2017 (na celé období). Nabízíme zajímavou práci v tichém kempu s ubytováním. Náplň práce: práce všeho druhu, zahrada, recepce, hospoda. Požadavky: Základní znalost AJ, nebo NJ, flexibilita, ochota, pracovitost.

Letní brigáda nejlépe Plzeňský kraj

Jsem studentka VŠ a scháním brigádu typu výpomoc v kuchyni, výpomoc na recepci, pokojská apod. na červnece/srpen nejlépe v Plzeňském kraji. Možnost dojíždět mám cca do 40 km od Plzně, při delších vzdálenostech nebo práci v jiném kraji by byla nutná možnost ubytování. Z předchozích let mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, vyskladňováním zboží, úklidem a výpomocí na dětských akcích.

Nabídka práce pro kuchaře v penzionu

Hledáme kuchaře v oboru na dobu určitou od května do září. Jedná se o práci v novém penzionu U Výra na břehu Výrovické přehrady, cca 15 km od Znojma. Ubytování zajištěno, orientační výdělek 90,- Kč / hod. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail, nebo mě kontaktujte telefonicky na čísle 777 181 363. Možnost každoroční spolupráce. P.s. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Dva chlapi hledají brigádu v Brné a blízkém okolí

Dva chlapi hledají brigádu v Brně - Jsme dva, jeden zedník druhý kuchař. Hledáme brigádu s týdenním vyplácením, v Brně a blízkém okolí. Máme zkušenosti: správce a údržbář objektu, kuchařské, zahradnické, stavební, uklízení a vyklízecí, dále podlahářské, a opravné práce, (různé opravy) -  výpomocné práce dle potřeby.Ceny dohodou.

Cena: 
Dohodou

Letní brigáda - hledám

Dobrý den,
hledám brigádu na léto (cca od 19.7), nejlépe v Plzeňském kraji. Jsem 19-ti letá studentka z Plzně a z předchozích brigád mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, plážovém kiosku a jako servírka.
Budu ráda za každou nabídku
 

Hledám brigádu na léto 2014

Dobrý den sháním brigádu na letní prázdniny 2014. Je mi 18 let jsem studentka (chovatelské školy) , hledám jakoukoliv výpomoc v rekreačních zařízeních s ubytováním a v kempech. Pomoc v kuchyni , úklid, péče o zvířata. Děkuji s pozdravem Kateřina Vrabelová.
tel. číslo:607-146-369

Hledám pár pro práci na horách

Hledám pár kde on, jako správce, je šikovný řemeslník - el., plyn, voda, zámečník, údržba aut, práce se dřevem, ŘP B,C, ona šikovná po obchodní, organizační a administrativní stránce a dokáže navíc vtisknout středisku ženské teplo a pohodu. Bydlení a stravování k dispozici. Trvale

Cena: 
Dohodou

Léto 2014 - hledám práci, brigádu v kempu

Dobrý den,
jmenuji se Markéta Mikulíková, je mi 21 let a sháním brigádu v kempu. Vím, že je ještě brzy, ale záleží mi, kde strávím léto 2014. Nepotřebuji práci v zahraničí, když česká příroda je také úžasná. Prosím, pokud hledáte výpomoc do kuchyně, servírku, animátora či jinou pomoc v kempu nebo na chatě, budu ráda za každou nabídku. 
Děkuji
S pozdravem

Přijmeme obchodníka po telefonu

Jste schopný obchodník a nenašel jste uplatnění? Kariéra, která Vám byla slíbená, se nekonala? Jste presvědčeni o svých kvalitách? Umíte se přizpůsobovat měnícímu se trhu? V tom případě jste na správném místě. Jsme marketigová firma Kempy-chaty.cz působící na internetu. Úspěšně jsme se zařadili mezi přední weby v kategorii dovolená, cestování, kempy, chaty, chalupy, penziony, outdoor a jiné.

Rekreační areál Dolce přijme ASISTENTKU

Rekreační areál Dolce (Královéhradecký kraj, okres Trutnov) přijme ASISTENTKU na zpracování objednávek, marketing a obchod. Pracovní náplň: zpracování objednávek, prodej, obsluha recepce, ubytování hostů, pokladna, marketingová činnost, aktualizace www stránek...
Požadujeme:
- AJ nebo NJ aktivně
- uživatelská znalost PC ( MS Excel, Word, Outlook )