Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Kontakt, obchodní oddělení, o nás

 

Přední volnočasový portál Kempy-chaty.cz na českém internetu

 

 

TÝM KEMPY-CHATY.CZ

Marek Mišutka

Mail: marek.misutka@kempy-chaty.cz

Skype: kempy.chaty

Marketing & obchod  

  • marketingová činnost
  • rozvoj webu & rozšiřování služeb
  • vytváření akcí pro existujíci portfolio

 

Michaela Hanáková

Mail: michaela.hanakova@kempy-chaty.cz

Obchod & administrativa

  • akvizice nové klientely
  • péče o existujíci zákazníky
  • rozvoj služeb pro Kempy-chaty.cz & přidružené portály

 

UPOZORNĚNÍ

Výše uvedené emaily neslouží pro rezervace do jednotlivých zařízení. Pro tyto účely prosím používejte kontaktní formuláře, které se nacházejí u každého zařízení / objektu. Děkujeme za pochopení.


 

Síť nezávislých portálů

 

logo kempy-chaty

Kempy-chaty.cz je portál zaměřený na ubytování a volný čas v kategoriích, kempy, autokempy, chaty, chatky, chatové osady, rekreační areály, rekreační střediska a v neposlední řadě i penziony a chalupy. Portál vznikl na začátku února roku 2012.

 

logo m-kempy.cz

M-kempy.cz byl založený v říjnu 2012. I když tenhle portál existuje tak krátce disponuje jednou z největších databází kempů a rekreačních středisek v České republice i na Slovensku. V budoucnosti budou M-kempy.cz patřit mezi přední portály v dané kategorii zrovna tak jako Kempy-chaty.cz.

 

Logo m-chaty.cz

M-chaty.cz je zaměřený na chaty a chalupy v Čechách i na Slovensku. M-chaty mají silnou podporu mateřského portálu Kempy-chaty.cz.

 

logo m-penziony.cz

M-penziony.cz se zaobírá propagováním penzionů v ČR a na Slovensku. Nejnižší cena pro inzerci penzionů na českém internetu je zaručená právě na portálu M-penziony.cz

 


 

Více o projektu Kempy-chaty.cz ZDE