Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaSportkemp Doubí - Jižní ČechyChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekr. chaty - Malý Ratmírov - akce pro houbaře

 

Zde naleznete vybrané slevy a Last minute Českých a Slovenských kempů, autokempů, tábořišť, apartmánů, chat, chalup i penzionů. Vybrané slevy budeme pro Vás neustále aktualizovat.

PŘIDEJ SLEVU ZDE

 

 Všechny slevy 

 Kempy 

 Rekreační střediska 

 Chaty 

 Penziony

 Apartmány 

 

 


 

TOPlist

Informace

Detail slevy
Termín: 
Sobota, 26. Srpen 2017 - Sobota, 30. Září 2017
Cena: 
4000
Typ ubytování: 

Chcete prožít opravdu nádhernou a nevšední dovolenou v atraktivním prostředí - oblasti ČESKÉ KANADY , v ráji lesů, rybníků a mnoha historických památek ? Máte rádi sport a milujete rybaření které je možné v blízkém okolí ve svazových , nebo soukromých rybnících,houbaření , či jste vyznavači cyklostezek v krásné přírodě ? Neváhejte a čtěte níže uvedenou nabídku ! Vaše volba je správná - našli jste možnost rekreace, která pokrývá všechny záliby v jednom ! V rekr.chatách rádi uvítáme i Vašeho domácího mazlíčka,předpokladem je však jeho plná zvladatelnost! ° Nejbližším atraktivním cílem je zámeček na vodě Červená Lhota ° Vhodnou výletní destinací je zřícenina Landštejn ° Pro celodenní výlet doporučujeme těsně sousedící Rakousko ° Nevšední zážitkem je i jízda na koních pro dospělé i děti - obec Dvoreček ° Raritou oblasti je úzkokolejka s historickými vagóny a parní lokomotivou Na Váš zájem a objednávky se těší Hospodář Miloslav-majitel..

Oblast: 
Česká Kanada
Okres: 
JIndřichův Hradec
Platnost nabidky: 
NEAKTIVNÍ
Fotky

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy