Soutěže, dárkové poukazy pro registrované uživatele

Vážení návštěvníci,

Zde naleznete soutěže kde se budete moci zapojit a vyhrát tak zajímavé ceny od dárkových poukazů na ubytování do předních rekreačních středisek v České republice až po zboží od předních Outdoorových značek. Soutěže budeme uveřejňovat ve spolupráci s nejlepšími rekreačními areály, kempy a a Outdoorovými společnostmi z ČR. Pro zapojení do soutěže se stačí jen přihlásit, nebo registrovat na Kempy-chaty.cz. Registrace je přirozeně zcela zdarma
 

  • O probíhajících soutěžích Vás budeme informovat prostřednictvím sekce " Novinky na Kempy-chaty.cz", nebo přes Newsletter
  • Podmínky zapojení se do soutěže naleznete zde

 

logo kempy-chaty

 

Soutěž o termosku Pinguin

Termín: 
Úterý, 3. Listopad 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA

Ve spolupráci s marketingovým partnerem zaměřeným na kempingové vybavení a Outdoor Trekshop.cz jsme pro Vás přichystali soutěž o termosku značky Pinguin.  Pro získání dárku je potřebné odpovědět na soutěžní otázku. Soutěžní otázka zní:

Vyjmenujte aspoň pět druhů zboží, které můžete získat v Eshopu firmy Trekshop

Vyhraj slevovou kartu na ubytování

Termín: 
Úterý, 17. Březen 2015 - Středa, 30. Září 2015
Platnost soutěže: 
Do 30.9.2015
Oblast: 
ČR, SR a Evropa

Zdravíme všechny turisty a návštěvníky našeho portálu Kempy-chaty.cz. Ke dni 17. březen jsme pro Vás spustili soutěž o klubové karty Kempy-chaty.cz, které Vás opravňují využívat slevy na ubytování. Slevy ve výši 5% až 15% můžete využívat ve 40 kempech, v 18 chatách a chalupách a ve 25 penzionech a apartmánech.

Soutěž o kempingový vařič Campingaz

Termín: 
Úterý, 19. Květen 2015 - Pátek, 31. Červenec 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA

Ve spolupráci s marketingovým partnerem zaměřeným na kempingové vybavení a Outdoor Trekshop.cz jsme pro Vás přichystali soutěž o kempingový plynový vařič.  Pro získání dárku je potřebné odpovědět na soutěžní otázku. Soutěžní otázka zní:

Kolik stojí na Trekshop.cz Campingový stolek Coleman Mini Camp Table

Stanování a karavany v kempu Dolce

Termín: 
Středa, 13. Květen 2015 - Úterý, 30. Červen 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
okres Trutnov

Ve spolupráci s rekreačním areálem a kempem Dolce v Krkonoších jsme pro Vás vytvořili unikátní soutěž o dárkové poukazy pro ubytování s vlastním stanem, nebo s karavanem na 6 nocí a 7 dní. Areál Dolce patří mezi nejnavštěvovanější střediska v oblasti Východních Čech. Pro zapojení a získání dárkové poukazu je potřebně odpovědět na soutěžní otázku...
 

Kemp Belá - Soutěž o ubytování se stanem a karavanem

Termín: 
Neděle, 19. Duben 2015 - Neděle, 31. Květen 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA

A je tu další soutěž o ubytování v kempu Belá - Nižné Kamence. Tentokrát můžete výhrat dárkové poukazy na ubytování s vlastním stanem, karavanem, či s obytným autem v kempu Belá - Nižné Kamence ( okres, Žilina, Malá Fatra, Severní Slovenko). Kemp je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi kvůli zázemí jako například stravování, dětské hřiště...

Kemp Karolina - ubytování ve vybavených chatkách

Termín: 
Čtvrtek, 2. Duben 2015 - Sobota, 16. Květen 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Západní Čechy, Český Les

První soutěží, kterou budeme pořádat je možnost vyhrát dárkové poukaz na ubytování do kempu Karolina, který se nachází v okresu města Tachov - CHKO Český les, západní Čechy. Po zapojení do soutěže můžete vyhrát 3x dárkový poukaz, který Vás opravňuje využít 50% slevu na ubytování v 5 - lůžkové, nebo v 6 - lůžkové vybavené chatce.

Kemp Bezdrev - ubytování s vlastním karavanem, nebo se stanem

Termín: 
Neděle, 15. Březen 2015 - Neděle, 19. Duben 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Jižní Čechy, okr. České Budějovice

V dalším kole o ubytování v kempu Bezdrev (jižní Čechy) můžete získat dárkové poukazy na ubytování / na tři noci s vlastním stanem, nebo s vlastním karavanem, či obytným vozem. Do soutěže se můžete zapojit tak, že správně odpovíte na soutěžní otázku..

Vyjmenujte aspoň tři atrakce pro děti, které můžete vidět v kempu Bezdrev

Ubytování v chatkách - Camping Vranovská Pláž

Termín: 
Čtvrtek, 5. Březen 2015 - Neděle, 19. Duben 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Jižní Morava, Podyjí

Ve spolupráci s kempem Vranovská Pláž přinášíme do soutěže lukrativní dárkové poukazy na ubytování ve vybavených čtyř lůžkových chatkách. Camping Vranovská pláž není potřeba nijak obzvlášť představovat, vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z nejoblíbenějších kempů u Vranovské přehrady... I proto je možnost vyhrát dárkové poukazy zcela lukrativní. Soutěžit můžete zde na Kempy-chaty.cz.

Vyhraj poukaz do kempu Karolina - stany, karavany

Termín: 
Sobota, 28. Únor 2015 - Úterý, 31. Březen 2015
Platnost soutěže: 
31.03.2015
Oblast: 
Západní Čechy, Český Les

Do další soutěže zaměřené na karavanisty a stanaře jsme zapojili i rodinný kemp Karolina, který můžete najít v okresu města Tachov - Západní Čechy přímo uprostřed lesa. V soutěži můžete získat 3x dárkové poukazy na ubytování s vlastním stanem, karavanem, nebo s obytným autem. Soutěžní otázka zní:

Soutěž o vstupenky na výstavu obytných automobilů

Termín: 
Pátek, 20. Únor 2015 - Úterý, 10. Březen 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Praha - Letňany

Zdravíme všechny příznivce obytných vozů a karavanů,

zde máte možnost zapojit se do soutěže a získat tak zcela zdarma vstupenky na výstavu karavanů a obytných vozů, která se koná od 27. - 29.32015 v Praze - Letňany. Každý pátý soutěžící získá zdarma vstupenku. V hre maximálně 20 vstupenek. Stačí odpovědět na soutěžní otázku zde:

Soutěž o ubytování v kempu Bítov - chatka, apartmán

Termín: 
Neděle, 15. Únor 2015 - Neděle, 15. Březen 2015
Platnost soutěže: 
Do 15.3.2015
Oblast: 
Jižní Morava

Pro veliký zájem o ubytování na Jižní Moravě jsme pro Vás přichystali ve spolupráci s provozovateli kempu Bítov okres Znojmo) soutěž o dárkové poukazy na ubytování v chatce a v bungalovu - apartmánu. Do soutěže se můžete zapojit tak, že odpovíte na soutěžní otázku...

Jaké typy ubytování můžete nalézt v kempu Bítov ?

Ubytování v chatce - Kemp Bezdrev

Termín: 
Pondělí, 2. Únor 2015 - Čtvrtek, 5. Březen 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Jižní Čechy, okr. České Budějovice

V další unikátní soutěži můžete získat až 4 dárkové poukazy na ubytování v chatkách na dvě noci. Dárkové poukazy do soutěže vložil "kemp Bezdrev" z Hluboké nad Vltavou (okr. Č. Budějovice). Jestli se chcete zapojit do soutěže, odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku zde:

Jak se nazývá park s vodními atrakcemi v kempu Bezdrev ?

Kemp Belá - soutěž o ubytování v chatkách

Termín: 
Sobota, 24. Leden 2015 - Sobota, 28. Únor 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Malá Fatra, okres ŽIlina

Přichystali jsme pro Vás další soutěž o dárkové poukazy na ubytování ve 4 lůžkových chatkách v kempu Belá - Nižné Kamence ( okres, Žilina, Malá Fatra, Severní Slovenko). Kemp je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi kvůli zázemí jako například stravování, dětské hřiště, plně vybavené chatky...

Vyhraj pobyt pro karavany v kempu Vranovská pláž

Termín: 
Sobota, 10. Leden 2015 - Pátek, 20. Únor 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Jižní Morava, Podyjí

Připravili jsme pro Vás soutěž o dárkové poukazy do Autokempu Vranovská Pláž, který se nachází v lukrativní rekreační oblasti Jižní Moravy - Podyjí. Právě teď můžete zdarma získat stání pro Váš karavan, či obytný vůz na tři dny / dvě noci. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku zde:

Dárkové poukazy na ubytování do kempu Dolce

Termín: 
Pondělí, 22. Prosinec 2014 - Neděle, 15. Únor 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA
Oblast: 
Krkonoše, okres Trutnov

Ve spolupráci s rekreačním areálem a kempem Dolce v Krkonoších jsme pro Vás vytvořili unikátní soutěž o dárkové poukazy na 7 dní a 6 nocí pro dvě osoby v turistické chatě "Turistik". Areál Dolce patří mezi nejnavštěvovanější střediska v oblasti Krkonoš. Pro zapojení a získání dárkové poukazu je potřebně odpovědět na soutěžní otázku...
 

Soutěž o trekové hole značky Haven

Termín: 
Úterý, 16. Prosinec 2014 - Sobota, 31. Leden 2015
Platnost soutěže: 
SOUTĚŽ SKONČILA

Ve spolupráci s marketingovým partnerem zaměřeným na kempingové vybavení a Outdoor Trekshop.cz jsme pro Vás přichystali soutěž o trekové hole.  Pro získání dárku je potřebné odpovědět na soutěžní otázku. Soutěžní otázka zní:

Vyjmenujte aspoň tři značky stanů, které se prodávají na Eshopu firmy Trekshop

 

 


Partner pro pořádání soutěží Ceske-souteze.cz

České soutěže cz