TOPlist

Letní dovolená s dětmi u moře, aneb jak ji strávit v klidu a pohodě

Letní dovolená s dětmi u moře může na první pohled vypadat idylicky, ale sami dobře víme, že to s dětmi není úplně snadné. Pokud se tedy chystáte na dovolenou k moři, určitě jsou jedním z kritérií při výběru finance. Můžete si vybrat dovolenou, která nezatíží váš rodinný rozpočet, a přitom nemusíte slevit ze svých požadavků. Otázka výběru je na vás a proto si nejprve musíte ujasnit si, co od takové dovolené očekáváte a co vám vlastně udělá radost. Ušetřit můžete i výběrem dovolené mimo hlavní sezónu, v květnu, červnu, v září či říjnu. Letní dovolená s dětmi u moře je přes červenec a srpen nejdražší díky velkému zájmu. Chorvatsko s dětmi je asi stále nejoblíbenější forma dovolené u moře.

First nebo last minute

Pokud chcete vyrazit na dovolenou během letních prázdnin, díky first minute se dá při včasném nákupu ušetřit až 20 % ceny. Zájezdy nejsou přebrané a je z čeho vybírat. Protože se zájezdy objednávají s několikaměsíčním předstihem, hlavní výhodou oproti nabídkám last minute je větší výběr. Někdy je ale nutné řešit dovolenou operativně, proto vám bude vyhovovat nabídka zájezdů na poslední chvíli. Zde můžete ušetřit až 30 % z původní ceny nabízeného zájezdu. Musíte už ale řešit kompromisy, se kterými je dobré už dopředu počítat. Srovnejte si ceny zájezdů, protože i tak můžete ušetřit dost peněz. Při výběru dovolené využijte srovnáním cen zájezdů. Pokud vás zaujme některá z nabídek cestovní kanceláře, ověřte si, zda ji nemůžete někde sehnat levněji. Sami si dnes můžete porovnat jednotlivé nabídky cestovních kanceláří a podívat se na hodnocení zákazníků.

Individuální cestování

Můžete zapátrat u zahraničních cestovních agentur, rakouských nebo německých cestovních kanceláří. Počítejte ale s odletem z rakouských nebo německých letišť. Je-li to dovolená s dětmi, může to být komplikované. V zahraničí také můžete vybírat z individuálních nabídek apartmánů. Pojedete autem, letadlem, autobusem či vlakem? Pokud se jedná o Chorvatsko s dětmi, klidně vyrazte autem. Vyrážíte-li dál, je třeba zvážit i ostatní formy dopravy. Cestování autem je ideální pro kratší a středně dlouhé vzdálenosti, jízdu můžete přizpůsobit potřebám vašich dětí. Letadlem je to rychlejší a pohodlnější. Děti do dvou let mají let často zdarma.

Ubytování v okolí: 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
7 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY