Burimex - karavany bazar

Bazar, servis i prodej nových karavanů, obchod pro karavanisty – BURIMEX s.r.o.

Již od roku 2009 se Burimex s.r.o. specializuje na služby spojené s karavany. Ve svém nové areálu obce Bavoryně, U nájezdu na D5 najdete bazar s karavany, nabídku nových karavanů, servisní středisko pro karavany a také obsáhlou prodejnu doplňku a náhradních dílů.

 

 

Nové i ojeté karavany

Společnost Burimex s.r.o. je autorizovaným partnerem evropských výrobců karavanů značek Caravelair, Swift, Sterling, Sprite a také obytných automobilů Forster. Ve velkém bazaru s karavany pak najdete jen vlastním technikem prověřené anglické a německé karavany. Jako záruka kvality se na každý prodaný karavan v bazaru poskytuje kompletní šestiměsíční záruka! Péče o zákazníky zase poskytuje obsáhlé materiály pro zákazníky,  v nichž je uvedeno mnoho užitečných informací a tipů.

Karavany bazar - Burimex

 

Servisní středisko pro karavany

Ve zcela novém servisním středisku pro karavany si můžete například objednat rozšíření standardní výbavy karavanu, pravidelnou sezónní údržbu a servis karavanu pro jeho delší životnost. Samozřejmé jsou také klasické opravy obytných přívěsů a automobilů po nehodě nebo opotřebování. Středisko je autorizovaným servisním místem pro karavany značek Caravelair, Abbey, Ace, Forster, Euramobil a Bailey.

Karavany bazar - Burimex

 

Internetový a kamenný obchod Světkaravanů.cz

V areálu společnosti a na internetové adrese svetkaravanu.cz najdete nabídku nákupu veškerého příslušenství pro karavany a kemping a také náhradní díly a doplňky pro karavany. Pří nákupu zboží on-line jistě potěší, že poštovné do 30 kg stojí pouze 79 Kč. Prohlédněte si i vy sortiment obchodu s příslušenstvím pro karavany.  Zároveň je při nákupu nového vybavení pro karavan možné sjednat rovnou i jeho instalaci v servisu

Karavany bazar - Burimex

 

Rádi Vás u nás uvítáme, provedeme a poradíme s případným výběrem nového karavanu.

 

 


Všichni partněři