Ubytování

Kroměříž

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Rekreační středisko Rajnošky - Hostýnské vrchy

Pokud hledáte místo pro relaxaci, odpočinek a zároveň možnost aktivního trávení volného času, rekreační středisko Rajnošky je ideální volbou. Toto malebné středisko se nachází v obci Rajnochovice, v srdci přírodního parku Hostýnské vrchy. Připravte se na krásnou přírodu, klid a pohodu. V areálu se můžete ubytovat v chatkách i v apartmánech. Areál Rajnošky disponuje i vlastním bazénem, který schladí počas letních horkých dnů.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Rekreační areál na Trojáku

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr. Nabízíme několik druhů ubytování s celkovou kapacitou až 100 lůžek.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce