Anketa - Podle čeho vybírat ubytování Dovolenou

 

 

 

Zdravíme všechny návštěvníky, zajímá nás podle čeho vybíráte to správné ubytování pro vaší dovolenou. Jestli vás více zajímají hodnocení a recenze jiných hostů, kteří daný kemp, chatu, nebo penzionu už navštívili, nebo upřednostňujete spíše hodnocení různých organizací od správy cestovního ruchu, přes asociace kempů až po samozvané hodnocení některých katalogu ubytování..

 

Inspektor Nova Stříbrná hvězdaUbytování penziony, chaty, chalupy - recenzeCertifikát správa cest. ruchu - archivní foto

 

Komentáře

Obrázek uživatele jája
jája 26. Srpen 2015 - 13:13
Určitě na dobré reference známých, ale někdy ubytování riskneme i podle recenzí na internetu a zatím jsme vždy byli v rámci možností spokojeni.
Obrázek uživatele Lea Kalovská
Lea Kalovská 10. Duben 2015 - 13:30
Já jsem hodně dávala na doporučení známých, ale jednou jsme se sekla, protože kemp, který jsme poté navštívili nebyl podle našich představ. I teď dám na doporučení známých, ale pak si to ještě ověřuji na různých fórech, nebo koukám na recenze jiných hostů, kteří tam už byli
Obrázek uživatele parabolka
parabolka 3. Duben 2015 - 12:01
určitě mám radši přímý kontakt s pronajímetelem a hodně dám na dobré reference známých.
Obrázek uživatele Violet
Violet 3. Duben 2015 - 0:26
Já koukám rozhodně na hodnocení od hostů kteří byli v daném zařízení. Agentury či organizace si prostě kemp či chatu musí přikrášlit, nekontrolujou každé ubytování co mají na stránkách apod. :-)
Obrázek uživatele Mobidick
Mobidick 2. Duben 2015 - 23:12
Já určitě upřednostňuji reference od jiných hostů. Těm agenturám moc nevěřím, protože hodnotí kempy podle svých tabulek, co je ovšem v rozporu s mým názorem. Proto mám radši, když píšou lidi, kteří v tom kempu už byli.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI