Penzion Šumavous

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Šumavous jsme otevřeli v letní sezóně 2007, tenkrát ještě bez Kristýnky a Tomáška, tedy bez vlastních zkušeností. Díky však našim kamarádům, jsme začali budovat a zařizovat penzion pro děti. Hosty chválené jsou dvě oddělené místnosti, ložnice s obývákem, které umožňují posezení ve dvou a zároveň dohled nad dětmi. Nabídka vybavení pro děti (postýlky, chůvičky, jídelní stoličky, podsedků, apod.) zpříjemní pobyt. Vybavení každého pokoje varnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí je podle nás samozřejmou součástí takto zaměřeného ubytování. Pro rodiče, kteří hledají vyžití, zábavu a zážitky jsou vyhledávané programy pro děti. Nabízíme dopolední a odpolední programy, večerní promítání. Děti se mohou v mezičase zabavit v herničce, dílničce, venkovní zahradě nebo při krmení zvířátek. Nabídka, která jak doufáme, přiláká hosty a návštěvníky Šumavouse. Penzion Šumavou nabízí 8 rodinných pokojů – suitů. Celková kapacita ubytování je 31 lůžek a 7 přistýlek.

Pro děti

Pro Vaše děti je připraven celodenní animační program. Cílem je, aby děti u Šumavouse trávily co nejvíce času venku. Pouze za nepříznivého počasí jsou aktivity přesunuty do budovy.

Další nabídka pro děti:

 •     uzavřená herna s hračkami, malováním, s možností promítání pohádek pro malé a velké děti
 •     ZDARMA k zapůjčení deskové hry, elektronické šipky a stolní tenis
 •     oslavy narozenin, dětské párty
 •     dílnička pro tvořivé děti
 •    velká uzavřená zahrada s herními prvky, volejbalové a mini fotbalové hřiště, možnost zápůjčky různých venkovních her pro malé i velké, trampolíny
 •    k dispozici jsou v létě: odrážela, koloběžky, kola, šlapadla a v zimně: boby, sáňky, lopaty a dětské lyže
 •    Šumavousův zvěřinec – v programu Dětského centra Šumavous je pro děti zařazeno každodenní krmení zvířátek

Školky v přírodě

Pro mateřské školky a mateřská centra máme připravený program za příznivé ceny. Cílem programu je, aby děti trávily maximální dobu venku. K tomuto účelu máme zpracovaný program s prvky environmentální výchovy a principy lesní mateřské školky.
 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Alena Šimková
Alena Šimková (nepřihlášený) 5. Srpen 2019 - 19:22
Počet hlasů: 86
Moc doporučuji, skvělé prostředí pro rodiny s dětmi, vstřícný a vždy příjemný majitel, výborně fungující lesní školka, byla jsem zde v červenci se 6letou vnučkou a moc se jí zde líbilo. Přeji všem u Šumavouse: jen tak dál, děláte to moc dobře, díky.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1