Penzion Velké sedlo

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Velké sedlo se nachází 300 metrů pod hrází Kružberské přehrady. Tato oblast je ekologicky druhou nejčistší oblastí v České republice. Celková kapacita penzionu je 26 lůžek a 4 přistýlky. Kromě toho se naši hosté mohou ubytovat také ve čtyřech chatkách. V každé chatce je 5 lůžek a 1 přistýlka. Naše celková kapacita je tedy 46 míst a 8 přistýlek. Na všech pokojích penzionu je teplá a studená voda, na patře jsou k dispozici sprchy a WC. Součástí ubytovacího zařízeni je společenská místnost vybavená televizí a satelitem. Příslušenstvím každé chatky je topení a venkovní posezení. Chatky mají vlastní parkoviště a společné sociální zařízení. Kapacita restaurace je 40 míst, kromě toho disponujeme také salónkem pro 40 osob, jsme tak schopni zajistit i větší oslavy či akce všeho druhu až pro 80 osob. Kromě restaurace s 80 místy je v letních měsících a za příjemného počasí otevřená také terasa pro 60 hostů a altán s možností opékání nebo grilování se stejnou kapacitou, pro milovníky buřtů je k dispozici ohniště na opékání.

 

Pokoje a lůžka penzionu:

 •     3x 2 lůžko + přistýlka
 •     2x 3 lůžko
 •     1x 4 lůžko
 •     1x 5 lůžko
 •     1x 5 lůžko + přistýlka
 •     4x chatka s 5 lůžky a přistýlkou

Jiné služby

Pro všechny ubytované nabízíme zdarma společenskou místnost s televizí a satelitem, úschovnu kol, směnárnu a trezor. Součástí penzionu je i dostatečně velké osvětlené parkoviště.

V rámci pobytu Vám můžeme doporučit několik zajímavých vyjížděk a akcí. V bezprostřední blízkosti penzionu je obora s jeleny, chovná stranice ryb a lanové centrum.

V nedalekém okolí je pak možné navštívit Janské Lázně, zříceniny Vikštejn a Vildštejn, můžete podniknout výlet k hrázce Lobnik-Medlice, navštívit Weisonovu jeskyni s rozhlednou nebo se zastavit v břidlicovém muzeu v 5 kilometrů vzdáleném Budišově nad Budišovkou.

Náš penzion je vhodný k těmto příležitostem:

 •     školy v přírodě
 •     školní výlety
 •     týdenní i víkendové rekreace
 •     firemní akce - školení
 •     svatby
 •     oslavy životních jubileí
 •     párty pro kolektivy
 •     silvestrovský pobyt

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití je při ubytování v našem penzionu opravdu bohaté. Na antukovém kurtu si mohou všichni zahrát tenis, volejbal nebo nohejbal. Součásí penzionu jsou také ruské kuželky.

V restauraci je pak všem návštěvníkům a ubytovaným k dispozici stolní tenis, šipky a stolní fotbal. Na své si přijdou vodáci a rybáři – hranici areálu tvoří řeka Moravice. Pro příznivce horoletectví je v blízkosti cvičná skála. Po domluvě jsme schopni zajistit také projížďku na koních!

Po celý rok připravujeme pro naše hosty řadu soutěží a zábavných akcí. Mezi nejnevštěvovanější patří Western show, otevírání a zavírání řeky Moravice, silák Vítkovska, bahenní zápasy v plavkách a další.

Pro děti

Náš penzion je přímo ideálním místem pro rodiny s dětmi. Kouzelná příroda a čerstvý vzduch působí blahodárně na zdraví našich ratolestí, kromě toho se děti mohou vydovádět v dětském domečku se skluzavkou nebo na skákací trampolíně. V létě se mohou koupat ve dvou nafukovacích bazéncích, v zimě sáňkovat hned vedle penzionu. Pro malé stavitele jsme vybudovali také pískoviště.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jan Marecek
Jan Marecek (nepřihlášený) 29. Duben 2020 - 8:33
Počet hlasů: 75
Jsem místní, takže to mám celkem z první ruky. Tomuhle místu se vyhněte obloukem. Problémy s hygienou(majitelův pes se motá v kuchyni během přípravy jídla - potvrzeno a pokutováno hygienickou stanicí), nečistota v chatkách, a hlavně naprosto otřesné chování majitele. Arogantní, velmi vulgární a když se napije tak agresivní(za což byl v minulosti soudně trestaný). Vyžívá se v tom, že sedí před svým polorozbořeným penzionem z papundeklu a vyčkává na turisty, kteří chtějí přejít řeku po "jeho" lávce a posílá je do patřičných míst, že je lávka jen pro hosty a oni, vandráci, ať se jdou brodit. K tomu historky, bohužel pravdivé, kdy pán vybírá 50kč "přechodné lávky" během sjíždění Moravice, Nebo se chce v jednu ráno prát se svatebčany, když chtějí mezisoučet a končí to přivoláním policie, či vybírání desátků z nalezených věcí, už celou mizérii Penzionu jen dokreslují.. Pivo si tam asi klidně dejte, z toho takový vývar nemá, ale na jídlo a vlídné slovo si raději zajděte do tři km vzdáleného Kružberku
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Martina Grznárová
Martina Grznárová (nepřihlášený) 17. Září 2019 - 13:48
Počet hlasů: 220
Opravdu velkým obloukem se tomuto zařízení vyhněte. Tomuto zařízení se určitě nedá říkat pension, možná ubytovna, a to s velkým MOŽNÁ. Zatuchlá budova s nedostačujícím vybavením. V „společenské místnosti“ se po 22 hodině můžete bavit jen šeptem, protože má majitel byt vedle a jeho krasava se potřebuje vyspat. Koupelny, záchody špinavé a smradlavé. Pokoje jsou staré kutlochy s palandami, na kterých se moc nevyspíte a umyvadlem, které neodtéká a samovolně kape. Majitel s provozní nehorázně nepříjemní. K hostům se neumí chovat slušně, majitel si za každou věc účtuje. Nedej bože zapomenout něco na verandě... I když se ten den normálně vracíte na ubytování, tak vám batoh prolustruje, spočítá si hodnotu a účtuje si 10% nálezného! Za zapůjčené kolo, které mělo totálně sjetou gumu (samozřejmě nevydržela), si účtoval 400,- na den. Ubytování při příjezdu musíte okamžitě zaplatit, aby jste si to náhodou nerozmysleli a po účtence ani vidu ani slechu... Takže pokud si nechcete znechutit pobyt v tomto jinak pěkném regionu, tak na toto místo určitě nejezděte.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1