TOPlist

Vánoční soutěž s kempem Vranovská pláž

 

A máme tady dlouho slibovanou, vánoční soutěž, kde můžete vyhrát Vouchery na kempová místa do kempu Vranovská pláž (Vranovská přehrada). Tento kemp patří mezi nejnavštěvovanější a zároveň nejlépe hodnocené campingy nejen na jižní Moravě, ale i v Čechách obecně, takže ho nemusíme nijak zvlášť představovat. Kdo v tomto kempu nebyl, ať první hodí kamenem... cheeky

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/camping_vranovska_plaz_soutez.jpg

 

Co můžete vyhrát?

 

Co Voucher obsahuje a jak ho uplatnit:

  • kempové místo na 4 dni a 3 noci (stan, nebo karavan, nebo obytný vůz)
  • Voucher je možné použít kdykoliv mimo hlavní sezónu (tj mimo 1.7 až 30.8.2021)
  • Před rezervací je potřeba si zavolat a zjistit obsazenost

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/kemp_vranovska_plaz_logo.png

Jak se zapojit do soutěže?

Je to jednoduché. Stačí napsat komentář, co se Vám líbí na kempu Vranovská pláž, nebo proč by jste ho chtěli navštívit a automaticky se zapojujete do souteže. Soutěž běží do 18.12.2020. Po ukončení soutěže informujeme tři náhodně vybrané výherce emailem, kterým následně zašleme i Voucher samotný..

POZOR !!!  Do soutěže se může zapojit pouze registrovaný uživatel. Neregistrovanému uživateli nemáme kam poslat Voucher ;). Registrovat se mužete zde: Registrace

 

Komentáře

Obrázek uživatele Milka98
Milka98 28. Listopad 2020 - 18:11
Už jsme tu jednou byli, ale dcerka byla miminko a tak jsme bydleli v hotýlku. Moc se nám u přehrady líbilo, hlavně koupání, široké možnosti vyžití a blízkost krásné přírody i památek
Obrázek uživatele mifko
mifko 28. Listopad 2020 - 12:42
Ke Vranovské přehradě, proslulé jako "MORAVSKÝ JADRAN", vlastně celkově k tomuto rekreačnímu komplexu, mám dosti silný citový vztah !!! První čundr, první "LÁSKA", později dovolená s rodinou. Vzpomínky mám uložené v srdci i na fotkách. Veselé kempování mezi stromy , které příjemně stínily před rozpáleným sluníčkem, také starý lodní převoz přes zátoku, který dnes nahradil luxusní most . Ranní výhled na písčitou pláž a blýskající klidnou hladinu vody. Denní procházky po rozmanitém okolí , sbírání hub. Večerní příjemné posezení v místním pohostinství u skleničky vína, je toho spousta..... Z vašich stránek vidím velkou změnu a zmodernizování této rekreační lokality. Moc bych si přála zde zajet znovu, vidět vše na vlastní oči, díky Vám, této soutěži, a oživit si vzpomínky a porovnat je se současností, vrátit se do svého mládí v tomto bezvadném prostředí s pestrým využitím volného času. A určitě bych jela se synem Jakubem, stejně jako před 20- ti lety, ten by koukal .
Obrázek uživatele braveman
braveman 28. Listopad 2020 - 12:27
Rád bych kemp navštívil, protože jsem tam doposud nebyl a nechám se milerád jeho službami překvapit (když čtu ty ódy od vás :) ).
Obrázek uživatele Jiří Trejbal
Jiří Trejbal (nepřihlášený) 28. Listopad 2020 - 12:27
To bych musel do stanu a já ze stanu nevstanu.
Obrázek uživatele bekycek
bekycek 28. Listopad 2020 - 9:09
Vranovská pláž, jé to je dobrý nápad tam náš chameleon Brčulka ještě nebyl. On s námi jezdí na každou dovolenou a moc se mu to líbí. Minulý týden byl s námi o víkendu na chatě u Mariánských lázní. Má svoji bedýnku s doma uháčkovanou dečkou, tak mu ani chladnější počasí nevadí.
Obrázek uživatele Tereza Svacinova
Tereza Svacinova (nepřihlášený) 28. Listopad 2020 - 8:42
U vas v kempu jsme jeste nebyli, ale vsichni znami ho moc chvali.Letos jsme si koupili dodavku se zvedaci strechou,takze s dcerkama pristi rok moc radi prijedeme:)
Obrázek uživatele aksuram
aksuram 28. Listopad 2020 - 7:22
Vranovskou přehradu jsme již několkrát navštivili, milujeme okolí Znojma, kemp jsme již také navštívili a byli jsme moc spokojeni
Obrázek uživatele destacc
destacc 27. Listopad 2020 - 22:18
Chtěl bych se podívat s rodinou na Vranovskou přehradu.Slisel jsem ,že je tam krásně a ještě SME tam nikdy nebyli.
Obrázek uživatele jalamo
jalamo 27. Listopad 2020 - 17:27
Na Vranovskou přehradu jsme jezdili pravidelně, když byly dcery malé. Nyní se tam často jezdíme podívat. Okolí i příroda jsou nádherné a to nás stále láká.
Obrázek uživatele Romanka40
Romanka40 27. Listopad 2020 - 11:01
S dětma hodně cestujeme, velmi rádi poznáváme Českou republiku a ještě raději pod stanem. Na Vranově jsme ještě nebyli, aspoň by to byla krásná příležitost se zde podívat.
Obrázek uživatele Petr Protivánek
Petr Protivánek 27. Listopad 2020 - 10:13
Do Vranova jsme zavítali několikrát! Pravidelně navštěvujeme jak přehradu tak krásné Vranovské městečko. Když už jsme zde tak se jezdíme podívat do okolí, jak na okolní hrady i zámky (hlavně ten Vranovský), tak i na pohraničí Rakouska. Rád bych dostal tu možnost se zde podívat z jiného úhlu, a to z kempu, a ještě bych moc rád přivítal možnost, že by nás mohlo být na tomto krásném místě více. :-)
Obrázek uživatele vlno1
vlno1 27. Listopad 2020 - 9:41
Projeli jsme skoro celou republiku, ale na Vranov už jezdíme ale deset let, je to tam nejlepší.
Obrázek uživatele Jirka67
Jirka67 27. Listopad 2020 - 8:22
Na Vranově jsem byl již několikrát a znova se tam chystám ,akce ,úklid, organizace vše na jedničku. Okolí máme ještě neprobádané tak to určitě nebude jen koupání. Tento kemp se dá jen doporučit.
Obrázek uživatele Ivana Pivoňková
Ivana Pivoňková 27. Listopad 2020 - 8:18
Vranovská přehrada patří mezi krásná místa v Česku a na jižní Moravě. Ráda sem vezmu manžela a syna na letní relax.
Obrázek uživatele Ivana Pivoňková
Ivana Pivoňková 27. Listopad 2020 - 8:13
Vranovská pláž je pěkné místo pro rodinnou dovolenou v Česku. Preferuji domácí dovolené, tak bych na toto krásné místo ráda vzala manžela a syna.
Obrázek uživatele VeronikaGU
VeronikaGU 27. Listopad 2020 - 0:13
Na Vranovské pláži jsem ještě nebyla, ale moc rádi jezdíme s mým tatínkem všude možně po kempech. Pokud by se poštěstilo, určitě bude mít radost. :)
Obrázek uživatele Bohuslav Paseka
Bohuslav Paseka 26. Listopad 2020 - 20:12
Na Vranově jsme byli asi před 55 léty ještě jako čundráci se stanem /4dílným jehlanem /. Nyní vidím obrázky hezkého kempu a slyším samou chválu, proto bych se tam rád ještě podíval, jestli nynější pandemie ustane a bude možno opět užívat přírody. Ronaldino
Obrázek uživatele Pavlusa
Pavlusa 26. Listopad 2020 - 20:07
Na Vranovské přehradě jsem ještě nikdy nebyla. Letos jsme s rodinou koupili karavan a postupně se snažíme prozkoumávat kouty a krásy naší republiky. Jelikož si dcerky ještě k Vánocům napsaly o paddleboardy do karavanu, věřím že zrovna na této přehradě by si je na plno dokázaly užít
Obrázek uživatele Petr Obšil
Petr Obšil 26. Listopad 2020 - 15:33
Na Vranovské přehradě jsem byl před 33 lety. Rád bych se tam podíval.
Obrázek uživatele X_Ezechiel_X
X_Ezechiel_X 26. Listopad 2020 - 13:08
Zdravíme všechny a jak tak koukáme, tak je zde opět jedno krásné místo, kam se moc rádi zase po letech vrátíme. Odpočinek a cestování s bydlíkem je naše krevní skupina. Takže se už moc těšíme a doufáme, že se na Vranově sejdeme třeba s někým známým. Jinak všem ostatním přejeme hlavně pevné zdravíčko a silné nervy. L+M.B
Obrázek uživatele Simona D
Simona D (nepřihlášený) 26. Listopad 2020 - 13:03
Na Vranovské pláži jsem ještě nebyla.Ale podle obrázků to vypadá krásně. A okolí bude také určitě krásné.
Obrázek uživatele Božek
Božek 26. Listopad 2020 - 12:41
Vranovská pláž je krásně udržovaný oblíbený kemp pro rodiny s dětmi i pro nás starší ,jezdíme tady rádi i s vnoučaty je to jeden z nejhezčích kempů na Moravě.
Obrázek uživatele Peter Bučák
Peter Bučák 26. Listopad 2020 - 6:18
Vranovskou přehradu známé jen s vyprávění a s obrázku, doufám že brzo s přítelkyní a dětmi jí navštívíme a přesvědčíme se o tom magickém místě.
Obrázek uživatele Evab
Evab 26. Listopad 2020 - 2:05
Vranovskou pláž jsem navštívila naposledy před 25 lety, ráda na to vzpomínám. Určitě se ještě na toto krásné místo vrátíme a porovnáme co se změnilo
Obrázek uživatele dagous
dagous 26. Listopad 2020 - 0:35
Ubytovaná jsem tu nikdy nebyla, ale moc se mi tu líbilo při výletě z Bítova. Překrásný zámek, teplá a tehdy byla čistá voda. Už se na Vranov chystáme několik let. Hezky jsem si zavzpomínala, už se těším.
Obrázek uživatele Jiří Horák
Jiří Horák 25. Listopad 2020 - 16:04
Navštěvujeme toto místo již několik let a veškeré zázemí a služby jsou na vysoké úrovni a každým rokem se vylepšují.
Obrázek uživatele Evaaa
Evaaa 25. Listopad 2020 - 15:03
Vranovskou přehradu znám zatím jen z obrázků, které jsou opravdu moc pěkné, tak bych to všechno ráda viděla i na vlastní oči.
Obrázek uživatele Pavlína Kopecká
Pavlína Kopecká 25. Listopad 2020 - 14:34
Na Vranov jezdíme pravidelně už spoustu let. V kempu máme "svoje" stanové místečko a když se blíží termín naší dovolené, tak kontrolujeme přes online kamery, jestli je volné. Nejlepší je pohled na vodu a sluníčko, milujeme procházky po mostě sem a tam.
Obrázek uživatele Dana Čosíková
Dana Čosíková (nepřihlášený) 25. Listopad 2020 - 12:00
Na Vranovskou pláž se moc rádi vracíme,zajedno se nám líbí koupání,spousta aktivit,přírodaa zkrátka si to tam moc užíváme.Samozřejmě záleží i na počasí,ale i tak se tam dá dobře zabavit.
Obrázek uživatele Marie Vencelová
Marie Vencelová 25. Listopad 2020 - 11:48
Před dvaceti lety jsem tam byla z manželem jako svobodná s následnou žádostí o ruku,před patnácti lety jsme tam byli jako rodina na dovolené a příští rok tam chceme jet sami bez dětí užít si klidnou dovolenou.
Obrázek uživatele andrej
andrej 25. Listopad 2020 - 10:42
Příroda.....prostředí....výlety do okolí....vyžití pro děti...prostě moc hezký kemp se vším všudy...:-)
Obrázek uživatele Chlup
Chlup 25. Listopad 2020 - 9:32
V campu Vranovská pláž se mi nejvíc líbí restaurace Na mýtince.
Obrázek uživatele Pavel Maleček
Pavel Maleček 25. Listopad 2020 - 9:16
Ta příroda..........to ticho...........a voda k tomu............no to je úžasné...........hned bychom tam jeli..........
Obrázek uživatele Martina Hodulová
Martina Hodulová (nepřihlášený) 25. Listopad 2020 - 8:51
S Vranovskou přehradou a krásným zámkem se mi pojí mé dětství, kdy jsme s rodiči jezdili na podnikovou dovolenou do těchto krásných míst do chatek tuším se jménem Vlaštovka, ráda vzpomínám na vyjížďy parníkem. Na výlet bych ráda vzala svého přítele a děti.
Obrázek uživatele pavlinako@seznam.cz
pavlinako@seznam.cz (nepřihlášený) 25. Listopad 2020 - 7:11
Léto bez Vranova si už ani nedokážeme představit. Každý rok tam jezdíme alespoň na týden. Nejvíc se nám líbí koupání. Podnikáme výlety po okolí a večer navštěvujeme letní kino. Tak zase v létě 2021!!!
Obrázek uživatele Arielka89
Arielka89 24. Listopad 2020 - 11:58
Na Vranov chodíme pravidelně už 6 let a v kempu Vranovská pláž jsme byli už 2x :-D. Moc se nám tam líbí, hezké prostředí a super dovolená u vody. Naše decka se pořád zabaví, což je dobře, aspoň je nemáme pořád na krku :)))

Stránky

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY