Penzion Manhattan - Teplice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v krásné a klidné čtvrti Trnovany. Poskytne Vám příjemné ubytování kde se budete cítit jako doma. Ubytování můžete využít jak pro intimní chvilky s Vaší přítelkyní/přítelem tak pro normální ubytování. V přízemí penzionu se nachází bar, kde si můžete zkrátit dlouhou chvíli. Parkovat můžete před penzionem nebo po dohodě ve dvoře  (za poplatek). Večery se dají strávit u televize nebo příjemnou procházkou po okolí. V blízkosti je několik hospod a restaurací kde se můžete stravovat (info na recepci). Zastávka MHD je vzdálena cca 3 min. chůze. Lázeňská oblast cca 10 min. chůze. Do nákupního centra Olympia které se nachází 1.5 km od penzionu jezdí zdarma MHD.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele GREFIX EU SE
GREFIX EU SE (nepřihlášený) 15. Září 2021 - 11:15
Počet hlasů: 8
Velmi špatná zkušenost, deratizace hmyzu během pobytu. Takovouto šokující skutečnost jsem opravdu nikde nezažila. Bahno na podlaze, mokrá matrace, věci mokré a zbalené do chumlu. Katastrofa, nedoporučuji ani snad malým nedopatřením. Okolí penzionu v nočních hodinách velmi nepříjemné díky obyvatelstvu.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI