Penzion Martinský mlýn

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte-li ubytování v Novohradských horách, v lokalitě Trhové Sviny nebo Nové Hrady, může pro Vás být ubytování v Martinském mlýně to správné řešení. Ve mlýně je celkem 8 pokojů, které jsou rozděleny do dvou kategorií na pavlačové světničky pro mlýnskou chasu a světnice pro honoraci určené. Nad mlýnicí jsou k dispozici pivní, solné a bylinné lázničky. Jsou určeny pro ubytované hosty i širokou veřejnost. Máte možnost okusit teplou lázeň s blahodárným účinkem pro tělo i duši ve stylově zařízených lazebnách s neopakovatelnou vůní modřínových van a přírodních silic.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jarka Ryclova
Jarka Ryclova (nepřihlášený) 8. Květen 2022 - 15:12
Počet hlasů: 15
Martinsky mlýn mohu vřele doporučit. Úžasné místo s úžasnými lidmi. Vše, co si o něm přečtěte, je pravda. Fotogalerie pravdivá, nic není prikrasleno. Paní Eva, správcová, lazebnice, kuchařka i pekařka Vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Budete se tam cítit parádně. My se určitě vrátíme. A moc děkujeme za krásný víkend. I když propršel, byl to balzám na duši.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI