TOPlist

Soutěž o vouchery do kempu u vody a kempingové vybavení

 

S další letošní soutěží jsme si pro vás přichystali několik překvapení. Do akce se teď můžou zapojit všichni a nejen cestovatelé s vlastním karavanem, nebo stanem. V rámci velké jarní soutěže ve spolupráci s kempem Keramika Hracholusky a přední camping a outdoor firmou Procamping můžete vyhrát jak vouchery do kempu, tak i campingové vybavení vhodné pro každého turistu. Nejdřív několik informací o partnerech, kteří dárky věnovali.

 

 

Procamping - specialista na camping & outdoor

 

Procamping.cz je přední prodejce vybavení pro kempování, outdoor a vybavení pro karavany. Zastupuje evropskou jedničku na obytné vozy a karavany – společnost Trigano a pravidelně se účastní veletrhů. Navíc zde neustále probíhá spousta akcí a výprodejů. Zahlédli jsme slevy až 70% od různých značek jako například Easy Camp, Outwell, Robens, Vango.. cool Více o Procamping

 

Procamping.cz

 

 

Kemp Keramika - U přehrady Hracholusky

 

Dalšího partnera soutěže, kterým je kemp Keramika také netřeba dlouze představovat, protože je známý v celé České republice. U přehrady Hracholusky to pořád žije, protože jak říká i sám provozovatel, je to normální kemp, pro normální lidi. Majitel kempu si hostů váží a proto jim dal možnost získat i něco zdarma a to konkrétně několik neomezených Voucherů pro karavany a stany. Mimo to se Keramika ocitá pravidelně v recenzích "Camping TOP 20" a samozřejmě na předních příčkách.wink Více o kempu Keramika

 

Kemp Keramika- přehrada Hracholusky

 

 


 

Výhry v souteži - Kemp Keramika & Procamping

 

Kemp Keramika

  • 3x Voucher na 3 noci (hodnotě 5 x 1.770.- Kč)
  • Voucher je možné uplatnit kdykoliv v sezóně 2023 od 1.05 do 30.09.

 

Kempové místo na 3 noci obsahuje:

- místo pro stan, nebo

- místo pro obytné auto, nebo

- místo pro karavan + os. auto

 

Vouchery do kempu - Zdarma

 

Procamping.cz

Procamping poskytl do soutěže hned tři výhry a to: 1x Spací pytel Easy Camp Tundra 250, 1x Robens Adventure Aluminium Table L a 2x Skládací židle Robens Searcher. Důležité vybavení pro každého turistu, cestovatele nejen s vlastním karavanem.

 

  • 1x Skládací kempingový stolík (v hodnotě 1.260 Kč)

Ideální kempingový stůl na zahradu, kempování, nebo cestování s karavanem. Více o stolíku ZDE

  • 2x Skládací židle Robens Searcher (v hodnotě 1.144 Kč)

Skládací židle (2 ks) se můžou hodit opět nejen na kempování. Více o židlích ZDE

  • 1x Spací pytel Easy Camp Tundra 250 (v hodnotě 975.- Kč)

Spacáky jsou neoddělitelnou součástí každého campera, či karavanisty. Více o spacáku ZDE

 

 


Jak se zapojit do soutěže?

 

Je to jednoduché. Napiš komentář, co se ti na kempu Keramika , nebo Procamping nejvíc líbí a nezapomeň uvést o kterou výhru máš zájem a automaticky se zapojuješ do soutěže yes. Soutěž běží do 30.04.2023. Pokud máš zkušenosti s kempem, nebo s firmou Procamping, tak to nezapomeň napsat do komentáře cheeky. Po ukončení soutěže informujeme osm vybraných výherců emailem, kterým následně zašleme i Voucher do kempu Keramika, nebo zboží od Procamping...

 


POZOR !!!  Do soutěže se může zapojit pouze registrovaný uživatel. Neregistrovanému uživateli nemáme kam poslat výhru, protože na něho nemáme žádný kontakt wink. Registrovat se mužete zde: Registrace


 

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Admin
Admin 3. Květen 2023 - 14:56
Soutez je u konce a vyhry ziskavaji: Vouchery do kempu Keramika: Božek, Veronikamajko a masinda. Kempingove vybaveni od firmy Procamping vyhrali: andrej, Martina Štusová a Vojtys. Gratulujeme :)
Obrázek uživatele Pítý
Pítý (nepřihlášený) 30. Duben 2023 - 20:22
Krásný kemp, spoustu vyžití v kempu a koupání v přehradě to by se nám líbilo. Rádi bychom vyhráli třeba spací pytel.
Obrázek uživatele Božek
Božek 30. Duben 2023 - 19:22
Keramika je super ještě jsme nebyli a rádi by jsme navštívili. Rádi by jsme voucher. Milujeme karavaning
Obrázek uživatele masindova.j
masindova.j 30. Duben 2023 - 18:54
U vás v kempu jsme ještě nebyli, vlastně ani v plzeňském kraji, takže rádi navštívíme kemp pro normální lidi a vyhrát chci 2x Skládací židle Robens Searcher ať vás máme na čem sedět :-)
Obrázek uživatele Jarda Masiinda
Jarda Masiinda 30. Duben 2023 - 8:47
Umístění kempu v přírodě mimo ruch civilizace je TOP. Chci 2x Skládací židle Robens Searcher (v hodnotě 1.144 Kč)
Obrázek uživatele Vojtys
Vojtys 29. Duben 2023 - 20:21
V kempu Keramika mámo letos týdenní rezervaci, nikdy jsme nebyli, ale slyšeli jsme jen pozitiva :) ....a na procampingu určitě nakoupím :) ...a výhru bych si přál z procampingu :) třeba židle :) ... Keramiku máme již zaplacenou :)
Obrázek uživatele magdamac
magdamac 28. Duben 2023 - 10:12
Dobrý den, Každým rokem, když začnou kvést třešně, se mi pravidelně vrací ten pocit pohody kdy si někde venku rozložím křeslo, udělám si kávu či čaj a jen sedím, poslouchám a pozoruji jak se svět točí a hemží. Je vlastně celkem jedno zda je to na kempingovém place, doma na zahradě nebo třeba v parku kam jsem zajela na výlet. A tohle je to co mám ráda na Procamping.cz. Seženete tam veci lehké, skládací do batohu i ty co jsou skladné do garáže či do sklepa a dají se vytáhnout na zahradu. Najdete tam nejen spoustu vychytávek, ale třeba i malá balení vhodná do letadla a eko-kosmetiku v přírodě rozložitelnou, což je mému srdci rozhodně velmi blízké a moc mě těší. Pro mou dobrou zkušenost s tímto e-shopem by mě výhra produktů z Procamping velmi potěšila. Díky, Majda
Obrázek uživatele Novak
Novak (nepřihlášený) 27. Duben 2023 - 23:26
Krásné místo u vody,těšíme se na nějakou hudební produkci,čím je kemp Keramika vyhlášeny.
Obrázek uživatele masinda
masinda 27. Duben 2023 - 20:02
Krásné prostředí přehrady, už se těším na pobyt. Chci 2x Skládací židle Robens Searcher (v hodnotě 1.144 Kč)
Obrázek uživatele andrej
andrej 27. Duben 2023 - 9:20
Krásné prostředí pro rodiny. Rádi ho navštívíme. Ideální by byl voucher...:-) Ale hodí se i campingove vybavení..:-)
Obrázek uživatele Anet
Anet (nepřihlášený) 26. Duben 2023 - 9:50
Dobrý den, po dlouholetém žití v cizině jsme se vrátili ´´domů´´ do Čech a s dcerou jsme začali jezdit po kempech, aby poznala naši vlast. I do kempu Keramika určitě jednou zavítáme. Radost by nám samozřejmě udělal voucher, ale i ze stolíku by jsme měli radost :) .
Obrázek uživatele Martina Štusová
Martina Štusová 25. Duben 2023 - 10:33
Na kempu Keramika se mi nejvíce líbí možnost rybaření, večerní koncerty a krásná příroda i vybavení kempu. Zatím jsme nebyli a těším se, že navštívíme. Zájem mám o kempingové vybavení.
Obrázek uživatele Jiří Janovský
Jiří Janovský (nepřihlášený) 25. Duben 2023 - 8:11
Zda jezdíte nebo ne do kempu Keramika je vcelku jedno prostě přijeďte a uvidíte tu pohodu.
Obrázek uživatele Zuzana Maskova
Zuzana Maskova 24. Duben 2023 - 9:35
Zdravím,jsme kempaři již 10 let a rádi by jsme navštívili kemp Keramika,kde jsme ještě nebyli,podle recenzí je to nádherné místo u přehrady Hracholusky. Rádi by jsme vyhráli voucher do kempu:)
Obrázek uživatele prokopka
prokopka 23. Duben 2023 - 19:50
Kemp Keramika mě láká polohou v kraji, který nemáme procestovaný. Kemp vypadá klidně,pohodově a dostupně cenově. Ráda bych voucher na 3 noci.
Obrázek uživatele PETR BENEŠ
PETR BENEŠ (nepřihlášený) 23. Duben 2023 - 18:41
Pár věcí praktických jsem už přes vás odebral, dobré ceny rychlost. Výhru snad ani nepotřebujeme, raději ji dejte někomu jinému. ;)
Obrázek uživatele kbratrsovska
kbratrsovska 22. Duben 2023 - 23:11
Léto bez kempování si neumíme představit a rádi bychom proto navštívili kemp Keramika, který nás zaujal možností vyžití pro celou rodinu. Synkové ocení dětské hřiště, lodičky a parník, tatínek možnost občerstvení a všichni se těšíme na koupání. Při dovolené v kempu si nemůžeme vynachválit kvalitní campingové vybavení z Procampingu:). Rádi bychom vyhráli voucher do kempu abychom si užili společný čas s rodinou v příjemném a milém prostředí:)
Obrázek uživatele vesnican
vesnican 22. Duben 2023 - 15:59
Zaujala mě možnost provozování vodních sportů, cyklo turistiky, houbaření a blízkost Plzně s pivovarem Plzeský prazdroj. Voucher na 3 noci v kempu.
Obrázek uživatele Volnasek
Volnasek 21. Duben 2023 - 13:47
Dobry den všem.V různých kempech jsem byl s přítelkyní již několikrát.Někdy skvělý,někdy ne podle našich představ.Začátkem roku jsme náhodou jeli kolem kempu Keramika a zvažovali možnost vyzkoušet i toto zařízení.Prý jsou majitel i personál velice ochotní,příjemní,a taky prý i jídlo skvělé. A taky prostředí je nádherné.A tak bych rád.kdybych byl tím šťastným a vyhrál pobyt pro stan.
Obrázek uživatele zdenikovič
zdenikovič 21. Duben 2023 - 7:16
Kemp Keramika máme v plánu navštívit v létě, kdy chceme dovolenou věnovat cestování a poznávání po plzeňskému kraji, který je vzhledem k našemu bydlišti na druhém konci naší republiky. Byla by radost vyhrát voucher do kempu, ale i jakákoliv jiná výhra by potěšila. A když to nevyjde, tak aspoň bude mít radost někdo jiný :-). Přeji všem krásný den
Obrázek uživatele Admin
Admin 19. Duben 2023 - 23:18
Pokud nechcete čekat, jestli vyhrajete, tak voucher do kempu Keramika je k dispozici i v našem unikátním E-booku, který můžete najít zde: https://www.kempy-chaty.cz/e-book-turisticky-pruvodce-i-s-bonusem-na-vouchery-na-ubytovani Naleznete ho na hlavním menu pod záložkou: "E-Book"
Obrázek uživatele Olga Melicharová
Olga Melicharová (nepřihlášený) 19. Duben 2023 - 23:13
Kemp se mi dle popisu líbí úplně nejvíc, ale nikdy nechytím volnou chatku. Máme rádi přírodní koupání, chlap rybaření a děti samozřejmě prolézačky. Toužím se podívat do Plzeňského kraje a při výhře voucheru bychom si určitě pronajali karavan.
Obrázek uživatele Josef Brychcín
Josef Brychcín 19. Duben 2023 - 20:29
Na přehradě Hracholusky je báječně. Byl jsem tam několikrát a určitě ne naposled. Stejně tak jen v samých superlativech mohu psát o kempu Keramika, kde jsem s rodinou stanoval. Rád bych si to zopakoval, takže jako výhru bych bral voucher do kempu.
Obrázek uživatele Simsia 1411
Simsia 1411 19. Duben 2023 - 16:35
V kempe sme zatiaľ neboli aj keď už dlhšie o ňom uvažujeme , tak snáď sa podarí ale vybrať by sme chceli stoličky keďže len začíname tak sa v rámci vybavenia najviac hodia
Obrázek uživatele broucekstanda
broucekstanda 19. Duben 2023 - 11:04
Rádi by jsme zůčastnili soutěže o vouchery na pobyt . S manželkou v letě jezdíme s malými dětmi každý rok do kempů stanovat. I když není moc peněz, snažíme se děti vytáhnout do přírody, k vodě, na vycházky v okolí kempu. Děti i my s manželkou si pobyty pod stanem vždy nádherně užijeme.
Obrázek uživatele Hana Háková
Hana Háková 18. Duben 2023 - 18:06
Normálně soutěže nekomentuju protože stejně nikdy nic nevyhraju, ale tady to zkusím. V kempu jsme již jednou byli s manželem karavanem. Nádherný kemp s milým a velmi ochotným panem majitelem, seděl s námi u ohýnku a povídal jak ke kempu přišel a co obnáší jeho provoz, za to klobouk dolů. Kdokoliv něco potřebuje, hned jde a zařídí, prochází kempem a stále se všech ptá jestli je vše v pořádku, ..... to se jen tak nevidí. V jiných kempech přijedete, ubytujete se a tečka. Tady se o vás pan majitel s manželkou pořád starají. A na kempujsou nejhezčí ty rána - vylezete z karavanu a koukáte na vodu, to je nádherný pohled který v ČR jen tak nenajdete, na to se nedá vynadívat, je to jak někde u moře :-) i když je v kempu plno možností zábavy, stále je to pro svoji rozlohu klidný kemp. Letos sem vyrážíme opět hned v červnu na týden. Už se moc těšíme, jak na pobyt tak na výlety po okolí. V případě výhry bych uvítala ubytování v kempu, jedem opět karavanem, a dostal by to manžel jako pěkné překvápko k narozeninám které tam bude mít. :-)
Obrázek uživatele Lippy74
Lippy74 18. Duben 2023 - 12:56
Do kempu Keramika už jeden voucher v ruce máme a tak se těšíme, až se za tam konečně v létě podíváme. A u prodejce PROCAMPING kdo si nakoupí, tak rozhodně neprohloupí, neb s vybavením z PROCAMPING se budu v Keramice cítit jako ING nebo KING? Kdepak jako král :-)
Obrázek uživatele Michal Havlásek
Michal Havlásek 18. Duben 2023 - 10:39
Krásný kemp vhodný pro rodiny s dětmi. Nedělní animační program by se našim dětem určitě moc líbil. Rádi bychom vyhráli voucher do kempu.
Obrázek uživatele Milan Jančar
Milan Jančar 18. Duben 2023 - 10:36
Krásný kemp, spoustu vyžití v kempu a koupání v přehradě to by se nám líbilo. Rádi bychom vyhráli voucher do kempu.
Obrázek uživatele Emanuel Vrožina
Emanuel Vrožina 18. Duben 2023 - 10:34
Plzeňský kraj mám moc rád a rád se tam vracím. V tomto kempu jsme ještě nebyli, tak bychom rádi navštívili. A užili si i přehrady. Rádi bychom vyhráli voucher do kempu.
Obrázek uživatele Michaela Havlásková
Michaela Havlásková 18. Duben 2023 - 10:33
Líbí se mi umístění u přehrady. Plzeňský kraj jsme ještě nenavštívili a neznáme ho, tak bychom rádi poznali okolí jak na kole tak na výletech autem. Rádi bychom vyhráli voucher do kempu.
Obrázek uživatele Pavel Sv
Pavel Sv (nepřihlášený) 17. Duben 2023 - 19:10
Dobry den, v kempu jsem byl ubytovaný již několikrát , pokaždé vždy spokojený. Pan vedoucí s rodinou vždy ochotný, obsluha v občerstvení příjemna, jídlo skvělé. Na chytání ryb idealní.Po každé se rádi vracíme. Rád bych vyhrál pobyt pro stan.
Obrázek uživatele Veronikamajko
Veronikamajko 17. Duben 2023 - 15:24
Dobrý den, v Kempu Keramika jsme ještě nebyli,ale pokud to zdraví povolí určitě chceme toto výjimečné místo navštívit.. Dlouho jsme vybírali na internetu, ale nakonec jsme svého výherce našli...kempy-chaty.cz je portál kde si opravdu vybere každý... Láká nás hlavně Krásná příroda, klidná lokalita a hlavně možnost si užít dovolenou i s naší dcerkou... Věříme že se k vám budeme vždy rádi vracet... Rádi bychom vyhráli, byla by to první dovolená z naší dcerkou.... Procamping známe-pořídili jsme si již pár věcí...Tato značka je opravdu kvalitní a cenově dostupná... Všem soutěžícím přeji mnoho štěstí ....
Obrázek uživatele Pavlacek
Pavlacek 17. Duben 2023 - 12:28
Krásný den vám přeji Nikdy jsem nebyla s rodinou v kempu,velice by mě výhra potěšila a název Keramika??? sedí ke mě, jelikož se věnuji tvorbou keramiky, modelování.. přeji vám krásné dny,jsem ráda že jsem právě našla vaše stránky ❤️
Obrázek uživatele fanypol
fanypol 17. Duben 2023 - 11:54
Kemp Keramika vypadá moc hezky.. v případě vylosování bych si přála skládací židličky..
Obrázek uživatele Stella048
Stella048 17. Duben 2023 - 11:42
Kempování je za mě skvělý způsob relaxace. Vždycky se mi líbilo, že člověk nemusel nic řešit a jen si užíval vodu, přírodu a dobré přátele okolo sebe a seznamoval se s úplně neznámi lidmi, kteří byli rovněž dobře naladění. Díky tomu jsem vždy zapomněla na každodenní stres a shon dnešní doby. Ubytování na pár dní v kempu bych si moc přála. :)
Obrázek uživatele Moni
Moni 17. Duben 2023 - 11:16
V kempu Keramika jsme ještě nebyli, ale dle recenzí je jistě pěkný a spacák z Procampingu by se taky hodil.
Obrázek uživatele Lenka Novotná
Lenka Novotná 17. Duben 2023 - 10:58
Hezký den, líbí se nám Hobití domky, koupání a možnost výletů. Rádi bychom vyhráli poukaz na ubytování. Lenka
Obrázek uživatele Markéta Tošovská
Markéta Tošovská 17. Duben 2023 - 9:48
Dobrý den, v kempu jsme nebyli, ale vypadá moc pěkně. Na webu Prokamping nakupujeme a jsme spokojení. Perfektní by bylo vyhrát voucher do kempu :-) Pěkný den, MT
Obrázek uživatele šmudla
šmudla (nepřihlášený) 17. Duben 2023 - 9:24
Dobrý den, Bohužel jsem zatím neměla možnést toto místo navštívit. Dle fotek to vypadá na poklidné místo s krásou přírodou a sposty vody. Moc krásné. Výhra by byla fajn 1x skládací stolek. :)
Obrázek uživatele Haklovka
Haklovka 17. Duben 2023 - 7:33
S kempem Keramika máme již zkušenost, je to tam moc pěkné, a nejvíc jídelna top. o zábavu taktéž dobře postoráno. Rádi se opět vrátíme :)
Obrázek uživatele Richard Štěpán
Richard Štěpán 17. Duben 2023 - 0:29
Kemp je skvělé místo pro odpočinek a odreagování se od každodenního shonu. Co se mi na něm nejvíce líbí? To, že mohu vyrazit na průzkum tajuplného lesa, uniknout od civilizace a najít si tajnou skrýš, kam se mohu schovat před zraky ostatních a užívat si krásné přírody bez rušivých faktorů. Je fascinující se dívat, jak se lesní krajina mění od svítání až do soumraku a poslouchat zvuky přírody, které však v noci nabývají na tajemnosti a ještě větší kráse. To pro mě z kempu dělá místo, kde se mohu naprosto uvolnit a projít si své vlastní dobrodružství. Kdo ví, co může les na kempu skrývat?
Obrázek uživatele Jana Jetenska
Jana Jetenska (nepřihlášený) 16. Duben 2023 - 19:14
Do kempu jezdíme už asi 10 let a velice spokojená
Obrázek uživatele janinkaslunicko
janinkaslunicko 16. Duben 2023 - 14:41
Do kempu keramika jede naše rodina letos po čtvrté. Vždy si to tam s dětmi užijeme, jezdíme po okolí. Přímo v kempu je super obsluha, pokud je potřeba, tak personál vždy vše ochotně vyřeší, popř. pomůže. V kempu je spousty zábavy i když zrovna nejsme na výletě, je tam pravidelně i spoustu kulturních akcí a hřišť pro děti. Letos tam tedy jede jen část rodiny, takže v případě výhry voucheru bychom zapojili zase celou rodinu ale nepohrdneme žádnou z výher, která potěší.
Obrázek uživatele Michalboub
Michalboub 16. Duben 2023 - 13:59
Do kempu keramika jezdíme každé léto sme tam skoro cele léto, procamping znam nakupuji skolí pravidelně , všechny výhry jsou pěkné neda se napsat kterou znich každá by potěšila
Obrázek uživatele Petra Šmídková
Petra Šmídková 16. Duben 2023 - 13:20
Dobrý den, mám zájem o výhru 2x Skládací židle Robens Searcher. Kemp Keramika znám velmi dobře, brával nás sem už můj děda a poprvé jsem tu byla v roce 1985. A kdykoliv se sem vracím, mám pocit, že jsem vyměnila svět. Protože tady je svět ještě v pořádku, tady je normální svět, pro nás normální lidi. Miluji tu zdejší atmosféru, dát si něco dobrého v místní restauraci - a vaří tu skutečně báječně, nechat děti jen tak běhat, zazpívat si u táboráku, sledovat jak je manžel spokojený u rybaření, číst si před chatičkou, kde mám všechno co potřebuji pro ideální normální dovolenou. A tak se sem s celou rodinou ráda vracím kdykoliv to jen trochu možné.
Obrázek uživatele mishor
mishor 16. Duben 2023 - 12:47
kempingom zaciname a radi by sme navstivili vela kempov aj kemping Keramika. Z toho dovodu by sa voucher hodil a ak kempingove vybavenie
Obrázek uživatele Adellla
Adellla 16. Duben 2023 - 9:17
V kempu Keramika jsme ještě nebyli, ale určitě ho někdy navštívíme, Hracholuská přehrada se nám líbilo. S Procamping osobně nemám zkušenost.
Obrázek uživatele Novak
Novak (nepřihlášený) 15. Duben 2023 - 23:52
V kempu Keramika jsme ještě nebyli,jezdíme naproti přes vodu ale rádi by jsme se podívali i tam.U pro camping občas něco kupujeme,jeden ze 3 něj e-shopu.
Obrázek uživatele LucieVykopalová
LucieVykopalová 15. Duben 2023 - 22:56
Kemp se mi líbí , prostě"Normální kemp, pro normální lidi" Všechny výhry by se hodily.

Stránky

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY