Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Lužany

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

O Autokempu Lužany u Jičína   

Autokemp najdete na severním konci obce. V areálu se nachází rybník Marešák, okolí je obklopeno lesy a nádhernou krajinou. Autokemp je ideálním místem pro milovníky přírody, vyznavače turistiky, rybáře, ale i pro rodinnou dovolenou.
Autokemp Lužany je vhodným výchozím bodem pro výlety podkrkonošskou krajinou, Českým rájem, Krkonošemi nebo po kulturních a historických památkách. Oblíbenými cíly jsou – Prachovské skály, Český ráj, Jičín, Hruboskalsko, Valdštejn, Boskovské jeskyně, Trosky, Kost, Sobotka, Humprecht, Kumburk, Dětěnice, Staré Hrady, Nová Paka, Dvůr Králové - ZOO, Pecka. Nabídce dokonalého vyžití napomáhá i napojení na síť cyklostezek. Jedná se například o tematickou cyklostezku „Po stopách bitvy 1866“, jejíž zastávka je umístěna nedaleko Autokempu.
 

Přímo v kempu – v rybníku Marešák – je možné strávit volné chvíle rybařením. Vaše děti mohou využít pískoviště a prolézačky, pro sportovní vyžití jsou připraveny stoly na stolní tenis, písčité hřiště, ruské kuželky, oplocené hřiště s asfaltovým povrchem a půjčovna sportovního vybavení (kola, loďky, šlapadlo, aj.).
V areálu se nachází restaurace s možností venkovního posezení, několik stánků s občerstvením a prodejna základních potravin. Také je možné využít centrální kuchyňku nebo ohniště.

 

Ubytování

Areál se rozkládá na ploše cca 3 ha.
Ubytování je možné ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které jsou vybaveny lůžky, policemi, skříní, plastovými židlemi, lednicí a lůžkovinami. Před chatou je prostor pro posezení. V chatách je rozvedena elektřina. Pitná voda je rozvedena po areálu. Kuchyňka a sociální zařízení jsou společné. Pro návštěvníky je připraveno 24 chat.

Kromě ubytování v chatách je možné ubytování ve vlastních karavanech. V areálu je cca 40 míst pro umístění karavanu. V kempu je rozmístěn dostatek elektrických přípojek s napětím 220V s vlastním měřením spotřeby.

Další možností je ubytování ve vlastním stanu. Pro stanování je v areálu vyhrazeno přibližně 80 míst.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Českého ráje

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Caramurka
Caramurka 19. Květen 2024 - 22:20
Počet hlasů: 12
Byly jsme v roce 2023 pod stanem .Chtěly jsme zůstat max 4 dny ,ale vše tam bylo skvělé a zůstaly 10 dní. Výborný výchozí bod na výlety do okolí. Všem doporučuji letos opět pojedeme už se těšíme
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele precek
precek 7. Září 2015 - 14:45
Počet hlasů: 1185
Super dovolená s dětmi, vše čisté, kuchyňka po ruce, pan správce komunikativní, zážitky pro děti. Příští léto jedeme opět a děkujeme.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI