Kemp Keramika - Hracholuská přehrada

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Keramika - dovolená u vody

Kemp Keramika je rekreační areál na břehu Hracholuské přehrady, asi 15 km západně od Plzně. Nabízí ubytování v chatkách, mobilheimech nebo ve vlastních stanech. V kempu je restaurace, stánek s pizzou, hřiště, ohniště a pódium pro živou hudbu. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře nebo turisty. Kemp Keramika je normální kemp pro normální lidi, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou bez stresu a námahy.

Ubytování je zajištěno ve 26 chatkách 4 nebo 5 lůžkových, dále ve 2 nadstandartních bungalovech a 1 nadstandartním apartmánu. Chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem a kuchyňkou. Nadstandartní chaty typu BUNGALOV jsou navíc vybaveny i masážní sprchou a televizí. V celém kempu je bezdrátové WIFI připojení k internetu ZDARMA. Upozorňujeme, že v chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení, na které jste zvyklí, nebo je možnost si ho za 60,- Kč za sadu půjčit na místě. Povlečení lůžkovin je ale nutné. Sprchy, kiosek, restaurace, společenská místnost a veřejná kuchyně jsou umístěné v hlavní budově.budově. Doba provozu kempu je od 1.5 do 30.9

 

Ubytování v areálu kempu Keramika

 • vybavené chatky
 • hobití domky
 • apartmány
 • místa pro stany
 • plocha pro karavany

 

Chatka č. 1 – č. 15 (viz. situační plán)

Dřevěná chatka – menší - o celkové velikosti cca 29m2, rozloha obytné části je cca 18m2. Každá tato chatka má svoji vlastní terasu, WC (přístupné z terasy), kuchyňku + nejzákladnější vybavení, ledničku, vařič, vlastní lavičku pro venkovní posezení. Chatka je určena pro max. 4 osoby.

Chatka č. 16 – č. 21 (viz. situační plán)

Dřevěná chatka – větší - o celkové velikosti cca 40m2, rozloha obytné části je cca 29m2. Každá tato chatka má také svoji terasu, své vlastní WC, kuchyňku + nejzákladnější vybavení, ledničku, vařič, vlastní lavičku pro venkovní posezení. Spaní v chatce je děleno na 2 samostatné oddělené části. Chatka je určena pro max. 5 osob.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_keramika_chatky_0.jpg

Hobití domky

Hobití domky  jsou velice oblíbeným konceptem ke krátkodobému ubytování v kempu. Jako jediné jsou nabízené i v době hlavní sezóny na krátkodobé pobyty bez rezervace předem. Jedná se o ubytování připomínající bydlení v rekreačních dřevěných sudech. Naše Hobití domky jsou vybaveny jedním manželským lůžkem  s plnohodnotnými matracemi pro 2 osoby, elektrickou zásuvkou, světlem a teráskou s pozením pod velkým slunečníkem. Ideální řečení pro ty, kdo chtějí být v kempu a nechtějí stavět stan :-)

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/hobiti_domky_1.jpg

Stany a karavany

Další možností jsou stany, popř. celé stanové tábory, karavany, obytné přívěsy a obytné vozy (dále jen karavany). Prostorů pro stany je několik…jak v horní části kempu tak ve střední i spodní. V okrajové části kempu je prostor i pro ucelený stanový tábor (cca 15 velkých stanů pro 4 osoby s provozním placem mezi stany) např. jako letní dětský tábor apod. Momentální kapacita elektrických přípojek pro karavany je 10. V nejbližší době budeme tento počet z důvodu poptávky navyšovat.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_keramika_stanovani.jpg

Skupinové akce - svatby, oslavy, školní srazy

V Kempu Keramika je možné v termínech mimo červenec a srpen pořádat firemní teambuildingy, svatby, školní srazy a skupinové akce. Jsme plně vybaveni jak po stránce gastra, tak i prezentační a audiovizuální techniky. S kapacitou 130 lůžek zvládneme i rozsáhlejší akce a to i včetně venkovního cateringu až pro 500 osob.
https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/skupinove_akce_c3_0.jpg

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/skupinove_akce_c1_0.jpg

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/skupinove_akce_c2.jpg


Proč navštívit kemp Keramika

 • dovolená v kempu přímo u vody (Přehrada Hracholusky)
 • kemp poskytuje zázemí pro rodiny s dětmi (dětské hřiště, skluzavky, prolézačky)
 • Restaurace s hospodou se nachází v areálu kempu
 • V kempu se pořádá hudební léto s volným vstupem.
 • Zázemí pro sportování (sportovní hřiště), cykloturistiku, houbaření a rybaření
 • Plzeň - Evropské město kultury pro rok 2015 se nachází jen 25 km od kempu
 • kemp je vhodný pro pořádání skupinových a firemních akcí
 • Nicméně kemp je navštěvovaný i rodinami s dětmi a proto se dodržuje noční klid. Koncerty a akce probíhají od 19:00 hod. do 23:00 hod. !!

 

 


 

Další informace / ubytování

 

  

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 608 749 745, +420 776 121 654

Adresa: Hracholusky - Kemp Keramika (Hracholuská přehrada)

www: www.kempkeramika.cz

 

 

Kontaktní formulář

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivity a okolí

Sport a zábava v kempu a v okolí

 

Loďky, parník, minigolf, víceúčelové hřiště, kulečník, šipky, ...

Zkuste si představit takový neobyčejný den strávený u vody koupáním, opalováním a relaxací na pláži s dobře vychlazeným nápojem. Co když si dokonale odpočinete a začnete přemýšlet o nějakém zážitku? Napadne vás např. romantická projížďka na loďce, nebo dokonce na malé plachetnici? Nebo výlet parníkem po přehradě …Vody jste si užili dost? Co by se vám líbilo dál… např. zahrát si s přáteli volejbal, nohejbal nebo vybíjenou na pěkně upraveném hřišti? Že nemáte rádi míčové hry? A co takhle minigolf? Není přece nic příjemnějšího, než se trefit do jamky :-). Zapadá nám sluníčko a na co byste měli chuť po výborné večeři vychutnané na terase? Kulečník? Šipky? Desková hra? pPoč ne, jak taky jinak zakončit takový krásný den, než dobrým pitím a zajímavou hrou. Zdá se Vám to jako sen? Přijeďte si ho splnit k nám do Kempu Keramika.Hudba, zpívané, zábava, koncerty, diskotéky

Už vás nebaví chodit večer do města? Máme řešení ... přijeďte do Kempu Keramika, každý čtvrtek a každou sobotu se v kempu pořádají koncerty nebo diskotéky, hlavní výhodou je to, že Vás uprostřed noci nepošleme nočním autobusem domů, ale můžete u nás zůstat, jak dlouho si budete přát. Nicméně kemp je navštěvovaný i rodinami s dětmi a proto se dodržuje noční klid. Koncerty a akce probíhajní od 19:00 do 23:00 !!

Pravidelné sportovní akce

Rádi sportujete, ale raději jen rekreačně…i v rekreačním sportu se dá soutěžit třeba v amatérském triatlonovém závodě – Keramický muž. Plavání, cyklistika, nebo běh. Přijďte prožít víkend plný sportu do Kempu Keramika, přijeďte se zúčastnit, nebo dokonce vyhrát a to velice zajímavé ceny. Kde se bude závodit…no kde jinde než v krásné přírodě Kempu Keramika. Start plavání přímo z pláže v kempu, běh okolními lesy a loukami a kolo…těmi nejkrásnějšími stezkami právě okolo Hracholuské přehrady.
Díky dokonalé poloze Kempu Keramika na břehu Hracholuské přehrady se právě zde pořádají závody v dálkovém plavání a to s celorepublikovou účastí i těch nejlepších dálkoplavců, pokud Vás tento sport zajímá a nebo byste si i sami rádi vyzkoušeli jaké je to uplavat několik kilometrů na otevřené vodní ploše, jste srdečně zváni na tuto velkolepou událost.

Zábavné dny, ukázky

Chybí Vám v životě soutěže a zajímavá zábava… v Kempu Keramika pořádáme zábavné dny a to nejen pro děti, ale samozřejmě také pro dospělé, ukázky záchranných akcí IZS (Integrovaný Záchranný Systém), nebo netradiční závody, výuka a přednášky první pomoci, plavání, záchranného lezení a potápění.

Turistika, výlety

I turisti si přijdou na své…a to při pěším pochodu z Plzně přímo do Kempu Keramika, pojďte s námi objevit ty nejzajímavější stezky vedoucí z města rovnou do kempu na Hracholuské přehradě.
Jste u nás na dovoléné? Zdejší kraj nabízí mnoho možných výletů viz "Kam na výlet".

 

Rybaření / revíry / povolenky

 

Aktuální akce / srazy

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/fb_keramika.png
 

Automobilové i jiné klubové srazy

V Kempu Keramika se najde prostor i na srazy a přehlídky automobilových a motorkářských klubů a jejich plechových miláčků. Přijeďte i Vy obdivovat neobyčejně vylepšené modely.
 

Školy v přírodě

Školy a školky v přírodě, zkuste pár dní nebo týden vyučování v přírodě v Kempu Keramika. Nabízíme společenskou místnost, veškeré zázemí, ale hlavně krásnou přírodu všude okolo Vás a hlavně Vašich žáků.

Každoroční oslava Májky

Konečně je tady jaro a jak jinak tuto událost oslavit, než Májkou a pálením čarodějnic v Kempu Keramika.
 

Pomaturitní oslavy, rozlučka

Chcete se rozloučit se svoji třídou jak se patří? Oslavte maturitu v Kempu Keramika na Hracholuské přehradě. Nabízíme zajímavé bonusy k pobytům ;-)

Školení, firemní setkání, teambuilding

Zaslouží si Vaši zaměstnanci odpočinek nebo odměnu za dobře vykonanou práci? Pošlete je do Kempu Keramika, společně pro ně uspořádáme firemní oslavu, školení, nebo teambuilding nebo jednoduše relaxaci.


Kam na výlet v okolí kempu Keramika

Zřícenina hradu Buben

Buben je zřícenina hradu, který stál na ostrohu nad soutokem Plešnického potoka a řeky Mže nedaleko obce Plešnice na severním Plzeňsku. První historická zmínka pochází z roku 1349 a podle dochovaných architektonických detailů vznikl hrad patrně po první třetině 14. století, patrně jako sídlo pánů z Nečtin. Roku 1471 koupil Buben Petr Chlumčanský z Přestavlk, jehož rodina hrad i s panstvím vlastnila do roku 1563. Od roku 1567 se uvádí jako pustý.

 

Krsy

Historicky první dochovaný písemný záznam o vsi samotné pochází z roku 1183. V tomto roce ji kníže Bedřich (stejně jako obce Polínka, Kejšovice a Trhomné, které jsou dnes součástí Krsů) daroval manětínským johanitům. Za jejich správy, v první čtvrtině 14.století, tu byl postaven kostel sv.Vavřince, který dodnes tvoří dominantu obce (dnes už ovšem v jiné podobě – později k němu přibyla věž a celá stavba během let prošla barokními a klasicistními úpravami). Roku 1483 Krsy od johanitů koupil rod Švamberků a připojil je ke svému majetku. U něj pak ves zůstala až do roku 1712, kdy se stala součástí bezdružického majetku Löwensteinů.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 8

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI