Alena PICKOVÁ -ubytování v soukromí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K ubytování nabízíme dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový a pětilůžkový pokoj, s možností přistýlky a dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout, WC) a televizorem. Ubytovaní hosté mají možnost volného připojení k internetu (WI-FI). K dispozici je Vám společná, plně vybavená kuchyň (lednice, varné konvice, 2 elektrické sporáky, mikrovlnná trouba). Pro každý pokoj je samozřejmostí kompletní nádobí, skříňka pro uložení potravin, kuchyňské potřeby a náčiní.

K odpočinku můžete ve volných chvílích využít rozlehlou zahradu za domem. Ta nabízí klidné a příjemné posezení včetně grilu a ohniště. Zábavu zde určitě naleznou i Vaše ratolesti - využít mohou houpačku i skluzavku, zahrát si s míčem, atd...

K uschování kol a lyží je možné využít uzamykatelnou garáž v přízemí domu a verandu.

Vlastní parkoviště je samozřejmostí přímo u objektu.

Pobyt se zvířecími miláčky je možný s ohledem na ostatní ubytované hosty pouze po předchozí domluvě.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI