Apartmány Denny a Teddy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a skupiny přátel, kteří hledají místo s téměř neomezenými možnostmi aktivního odpočinku, které oblast Lipenského jezera nabízí. Rekreační dům se nachází v klidné lokalitě Sunny Hill, v bezprostřední blízkosti Wellness hotelu Frymburk (přibližně 5 min chůze), kde můžete využít širokou nabídku služeb (masáže, wellness procedury, saunový svět, aquapark, bowling, squash, solnou jeskyni, ...). Přímo před hotelem naleznete půjčovnu sezónních sportovních potřeb a v zimních měsících zde najdete zastávku skibusu, který Vás odveze do známého rakouského skiareálu Hochficht (informace ve Welness hotelu Frymburk). Skiareál Kramolín (Lipno nad Vltavou) je vzdálen pouhých 9 km a zmodernizovaný skiareál Sternstein je vzdálen přibližně 30 km.

Ve vzdálenosti cca 180 m od domu, naleznete cyklostezku, vhodnou jak pro výlety na kolech, tak pro in-line bruslení (Černá v Pošumaví - Frymburk - Lipno nad Vltavou - Přední Výtoň).

Po zhruba 15 minutách chůze se dostanete na nádherné náměstí městyse Frymburk, kde naleznete nepřeberné možnosti občerstvení v restauracích, včetně nekuřáckých (doporučujeme hotel Maxant a pizza&steak house BigPub), malé nákupní centrum, půjčovny sportovních a rybářských potřeb, radnici ...

V zimním období (v době mrazů a když je led dostatečně silný), můžete také využívat, pro klasické bruslení, nejdelší ledovou dráhu ve střední Evropě, mezi Frymburkem a Lipnem nad Vltavou.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0