Apartmány Dobrá Voda

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Krásná příroda, klid, pohoda, domácí prostředí, soukromí. To vše Vám poskytnou apartmány Dobrá Voda. Najdete nás 12 km od města Prachatice v CHKO Šumava. Apartmány bezprostředně navazují na lesy, louky a proto jsou vhodné zejména pro rodinnou dovolenou a milovníky krásné přírody. Na své si přijdou i vyznavači aktivní dovolené, v létě turistiky, cykloturistiky, v zimě běžeckého i sjezdového lyžování. Pro všechny příznivce Dobré Vody jsou připraveny atraktivní balíčky, kde si zcela jistě každý najde to své. Dobrá Voda je součástí obce Záblatí, vzdálené 2,5 km, kde naleznete obchod, poštu, autobusovou zastávku.

V areálu Dobré Vody naleznete též útulnou restauraci, kde máte možnost stravování formou jakékoliv Vámi zvolené penze, nebo můžete zvolit stravování vlastní v plně vybavené kuchyni, která je součástí apartmánu.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI