Apartmány DOKY Holiday, s.r.o.

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

DOKY Holiday resort - luxusní ubytování v Jižních Čechách. Ubytování v Jižních Čechách v luxusních Apartmánech Lipno - DOKY Holiday resort - poskytuje dokonalé zázemí pro Vaši relaxační nebo aktivní dovolenou v Jižních Čechách. Pokud máte v plánu spíše relaxovat a odpočinout si od pracovního shonu, ubytování v Jižních Čechách v uzavřeném areálu DOKY Holiday resort Vám poskytne maximální soukromí, abyste mohli nerušeně odpočívat třeba i s využitím relaxačního centra, které je k dispozici v rámci areálu.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort se rozkládají  v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách. Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytuje areál apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort, díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou a výborné dispozici privátního dvora a dětského bazénu, jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi.  Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Apartmány DOKY Holiday resort v Lipně nad Vltavou jsou tvořeny vzdušným obdélníkem s privátním vnitřním prostorem. Nalezneme zde venkovní vyhřívaný bazén a brouzdaliště pro děti, relaxační centrum, recepci, parkoviště, okrasnou zeleň a parkové plochy. Ubytovací bloky jsou rozděleny na luxusní apartmány s dispozicí 2+kk (68 m2), 3+kk (77 m2). Nádherným výhledem na Lipenské jezero se můžete kochat z prostorných teras.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele soptinda
soptinda 16. Červenec 2015 - 13:43
Počet hlasů: 952
Bohužel nám byl zážitek na Lipně zkažen chováním paní jednatelky v Resortu Doky Holiday, kde jsme byli ubytovaní. Bylo nám zakázano stát v dětském bazéně, abychom mohli hlídat syna 1,5l. Dohled pouze ze souše, což nebylo možné, vzhledem k častému potopení.. Tím synovi znemožněné koupání. Přitom na foto z webu rodiče hlídající děti v bazéně. Dále jsme byli přede všemi ubytovanými u bazénu napomínaní, že pouštíme opakovaně sprchu u bazénu..??,nepochopení a netaktní chování paní jednatelky. O vše si musíte říkat na recepci ( utěrka, pytlíky do odpad. koše, tablety do myčky,..) vše se platí... V koupelně nám 4 dny podtékalo umyvadlo. Apartmán vybaven standartně. Vzhledem k ceně si představuji lepší služby! Vybrala bych si příště jiné ubytování. Nedoporučuji jezdit s dětmi.
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI