Apartmány DOKY Holiday, s.r.o.

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

DOKY Holiday resort - luxusní ubytování v Jižních Čechách. Ubytování v Jižních Čechách v luxusních Apartmánech Lipno - DOKY Holiday resort - poskytuje dokonalé zázemí pro Vaši relaxační nebo aktivní dovolenou v Jižních Čechách. Pokud máte v plánu spíše relaxovat a odpočinout si od pracovního shonu, ubytování v Jižních Čechách v uzavřeném areálu DOKY Holiday resort Vám poskytne maximální soukromí, abyste mohli nerušeně odpočívat třeba i s využitím relaxačního centra, které je k dispozici v rámci areálu.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort se rozkládají  v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách. Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytuje areál apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort, díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou a výborné dispozici privátního dvora a dětského bazénu, jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi.  Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Apartmány DOKY Holiday resort v Lipně nad Vltavou jsou tvořeny vzdušným obdélníkem s privátním vnitřním prostorem. Nalezneme zde venkovní vyhřívaný bazén a brouzdaliště pro děti, relaxační centrum, recepci, parkoviště, okrasnou zeleň a parkové plochy. Ubytovací bloky jsou rozděleny na luxusní apartmány s dispozicí 2+kk (68 m2), 3+kk (77 m2). Nádherným výhledem na Lipenské jezero se můžete kochat z prostorných teras.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele soptinda
soptinda 16. Červenec 2015 - 13:43
Počet hlasů: 707
Bohužel nám byl zážitek na Lipně zkažen chováním paní jednatelky v Resortu Doky Holiday, kde jsme byli ubytovaní. Bylo nám zakázano stát v dětském bazéně, abychom mohli hlídat syna 1,5l. Dohled pouze ze souše, což nebylo možné, vzhledem k častému potopení.. Tím synovi znemožněné koupání. Přitom na foto z webu rodiče hlídající děti v bazéně. Dále jsme byli přede všemi ubytovanými u bazénu napomínaní, že pouštíme opakovaně sprchu u bazénu..??,nepochopení a netaktní chování paní jednatelky. O vše si musíte říkat na recepci ( utěrka, pytlíky do odpad. koše, tablety do myčky,..) vše se platí... V koupelně nám 4 dny podtékalo umyvadlo. Apartmán vybaven standartně. Vzhledem k ceně si představuji lepší služby! Vybrala bych si příště jiné ubytování. Nedoporučuji jezdit s dětmi.
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1