Apartmány Dvě věže

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kromě ubytování v komfortních stylových apartmánech v jižní věži, často též nazývané jako  "zámeček", nabízíme dále v našem rozlehlém areálu atrakce pro děti i relaxaci pro dospělé. Pobyt v areálu ocení jak rodiny s dětmi, tak i skupiny či jednotlivci, prostě všichni se zájmem o zvířata,  přírodu, relaxaci,  cyklistiku, retro farmaření, pozorování divoké zvěře, projížďky na ponících, ukázky vojenské techniky a mnoho dalších. K dispozici jsou čtyři apartmány. Apartmán č.1. je zcela bezbariérový. Každý apartmán disponuje kompletně vybavenou kuchyňkou, koupelnou, stylovým nábytkem a lůžky se zdravotními matracemi. V celém objektu je podlahové vytápění. V přízemí objektu je k dispozici prostorná infrasauna s příslušenstvím. 200 m od ubytovacího zařízení se v relaxační části areálu nalézá zateplený altán s krbovkami, který slouží k relaxaci, či jako společenská místnost ke sdružování rodin či provozování her. Dále bazén 40m2, pískoviště, malé a velké ohniště, voj. technika, akce pro děti viz aktivity.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0