Apartmány Lipno 11

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lipenské apartmány Lipno 11, vám nabízejí příjemné ubytování na Šumavě s maximálním komfortem. Apartmány Lipno 11 vám jako součást ubytování nabízejí parkování na vlastním parkovišti. Vybavení apartmánů - Wi-Fi, TV/SAT, kompletně zařízená kuchyně (mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice, el.trouba, lednice, mrazák, myčka na nádobí), 2x ložnice, možnost přistýlek, 2x koupelna (1x sprcha, 1x vana), zimní zahrada, kolárna, lyžárna, vlastní parkoviště pro 2 auta, pračka + sušárna. V dosahu obchod, nákupní středisko, lékař, lékárna, benzina.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI