Apartmány Turkovna - Dražíč

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Turkovna - rodinné ubytování v jižních Čechách

Bývalý statek se nachází na samotě u obce Dražíč, nedaleko Bechyně v oblasti jižní Čechy. Statek prochází postupnou rekonstrukcí. Nyní již nabízí ubytování zejména pro rodiny a milovníky cyklistiky. Každý apartmán má samostatný vchod a nabízí ubytování vždy od 2-6 osob. Ke stavení patří rozlehlá louka, zahrada s rybníkem a venkovní pergola s možností grilování. Při dovolené s dětmi zase potěší dětské hřiště, pískoviště, hry, trampolína a výběh k ovečkám, které mohou sami krmit spolu s králíčky a dalšími zvířátky. Okolí nabízí spoustu možností k procházkám, jízdám na kolech po okolních lesích, kolem rybníků a za památkami jižních Čech.

 

Pro naše hosty je připraveno společné zázemí vybavené pergoly, grilu, ohniště s posezením. Nesmí chybět ani zázemí pro nejmenší - hřiště, trampolína, stan, pískoviště, hry. Ke každému apartmánu postupně budujeme vlastní posezení s grilem.

NOVINKA DĚTSKÉ HERNY při nepřízni počasí a možnost SNÍDAŇOVÝCH KOŠŮ za 300,- os. (sladký / slaný) 

Naše apartmány jsou pro Vás k dispozici po celý rok.

Kolárna a parkoviště pod zahradou je pro všechny hosty zdarma.

Wifi po celém areálu zdarma.

 

Pokud k nám přijede bez kol, a zatoužíte si udělat výlet právě na kolech, rádi vám je zapůjčíme. Pro hosty našeho ubytování, nabízíme možnost zapůjčení kol, třeba na celý den. Půjčit si můžete i helmu a dětskou sedačku. 

Nutná rezervace dopředu!

 

Nabídka apartmánů:

 

ODPOČINKOVÝ APARTMÁN

Přízemní apartmán nabízí pohodlné ubytování pro 4 osoby + 1 postýlkou. Dominantou obývacího pokoje je pec, která Vám zpříjemní pobyt zejména v zimních měsících. Na peci si můžete nahřát svá záda, nebo po staru opéct topinky. Apartmán nabízí pohodlné ubytování pro 4 osoby + 1 postýlkou. V apartmánu najdete plně vybavenou kuchyni, jídelní set + dětskou stoličku, nočník, redukce, stupátko, dětské nádobí a pitná voda stup. 1. Za příplatek dětská postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Samozřejmostí je soc. zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, pračka, ručníky, fén, sušák a žehlička).

TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

 

RODINNÝ APARTMÁN

Přízemní apartmán vhodný pro rodinu 2-4 os. Disponuje oddělenou ložnicí od kuchyně a koupelny a wc.  Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna s wc, ručníky, toal. potřeby, fénem. Dále sušák a žehlička. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. TV a Wifi ZDARMA. Za příplatek - postýlka + zdravotní matrace + peřinky.

TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

 

ROMANTICKÝ APARTMÁN

Vhodný pouze pro páry. Vstup do apartmánu po mlynářských schodech. Oddělená ložnice od kuchyňského koutu s posezením. Pro 2-3 os. Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna ručníky, toal. potřeby, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. 

TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

 

PODKROVNÍ APARTMÁN

Podkrovní rodinný apartmán pro 2-6 osob s vlastním uzamykatelným vchodem. Se společným vstupem, verandou s přízemním apartmánem. Vhodný pro rodiny - zabezpečovací dvířka na schody. Obývací část s ložnicí je oddělená od kuchyně.  Kuchyně je plně vybavena - lednice, vařiče, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna ručníky, toal. potřeby, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. Za příplatek - postýlka + zdravotní matrace + peřinky. 

TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

 

Zookoutek a produtky

Máte-li rádi zvířátka, jistě Vás nadchne náš zvěřinec. Chováme ovečky a jednoho beránka jménem Čert. Samozřejmostí jsou slepičky, kachny, a králíci. Ke všem těmto zvířátkům je možný přístup, za doprovodu pana domácího, takže se s nimi můžete seznámit a nakrmit je.

Můžete u nás zakoupit domácí vajíčka, ovoce, med, zeleninu, brambory, maso, ale i domácí produkty - marmelády, sirupy, mléko, sádlo, paštiky aj.

 

Charakter ubytování

  • Penzion
  • Apartmány
  • Pokoje
  • V soukromí
  • Rodinné ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

 

 

Ceník ubytování zde

 

 

 

    
  
Check  in - 16hDospělí0 - 2 let3 - 17 let
Check out - 10h
Celoroční provoz550 KčZDARMA350 Kč
Vánoce/ Silvestr1 300 KčZDARMA600 Kč
Rekreační poplatek21 Kč/ den────
Doplňkové službySnídaňový koš slaný/sladký - 300 Kč / os.

 

Kontakt

Mobil: +420 737 296 196, +420 603 444 262

Adresa: Karlov-Nepomuk 8, 375 01 Dražíč

www: www.apartmanyturkovna.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Aktivity a okolí

Cyklostezky a ráj houbařů

Okolí vybízí k cyklovýletům a turistice v krásné přírodě - kolem turistických i historických zajímavostí. 

Cyklotrasy v širším okolí jsou zmapované a přehledně označené. Cyklisté si mohou vybrat z několika cyklotras, různé délky i obtížnosti. 

Jižní Čechy jsou také tradičním rájem houbařů. Bohatý na sběr borůvek a lesních jahod. Skvělé úlovky můžete čekat i u nás v našem lese!

 

Přírodní i kulturní památky

Máte již rezervaci nebo se  už  chystáte navštívit naše Apartmány na Turkovně uprostřed malebné přírody?

Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit za památkami, přírodou či zábavou s dětmi... 

V blízkosti stavení je možnost i rezervovat jízdu na koni, vykoupat se ve vodní nádrži se skluzavkou pro děti. Doporučujeme navštívit naši léčivou studánku atd.

 

 

 

 

Stravování

Věříme, že chutná snídaně dělá den.
Není nic lepšího než se vzbudit ráno v přírodě, otevřít okna domu, nadechnout se svěžího vzduchu a u dveří si vyzvednout snídaňový koš plný dobrot.
Proto letos poprvé máte od nás možnost využít snídaňových košů SLADKÉ/SLANÉ za 300,-/os. 
 
K domácím vajíčkům našich slepiček se podává šunka, sýry a další mléčné produkty spolu s houstičkami, koláčky nebo buchtou z naší místní pekárny. K mání jsou také domácí ,,vlastní výroby“ marmelády, med a ovocné i bylinkové sirupy. Dle sezóny ovoce a zelenina ze zahrádky. Kromě toho servírujeme pečený čaj ze zahrádky na statku. Na přání lze zajistit i čerstvé kravské mléko. 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI