Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Na Borkách

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Na Borkách / kemp Dvořiště se nachází v pěkné klidné krajině jihočeských rybníků 0,5km od obce Dolní Slověnicě a asi 3 km od města Lomnice nad Lužnicí. Na břehu kempu se nachází rybník Dvořiště. Ubytování v chatkách a stanech. Kemp leží v okresu města České Budějovice, v oblasti Jižních Čech.

Ubytování v kempu

Pláž na břehu rybníka Dvořiště - 4.největšího rybníka v Čechách, parkoviště, elektrická přípojka, sprchy s teplou a studenou vodou, prodejna potravin, kuchyňka, prádelna, vstup zvířat, TV, restaurace, kiosek, dvě antuková hřiště, beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, posezení na kryté terase, ohniště volně na ploše.

Stravování

Přímo v kempu je možno využít posezení na prosklené terase s krbem s přípravou teplých jídel a širokou nabídkou studených a teplých nápojů. Toto stravovací zařízení provozuje nájemce po celou dobu otevření kempu. Pro rychlé občerstvení je určen kiosek u antukových hřišť. Vlastní příprava jídel je možná též na vařičích v chatkách. Snídaně a svačiny lze zakoupit ve stánku se základními potravinami a smíšeným zbožím.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde


Zápis má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete odkaz na domovskou stránku kempu / apartmánu / penzionu v sekci "Kontakt"


 

 

 

Galerie
Ceník

CENÍK NENÍ K DISPOZICI.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI