Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Na Terasách - Černá v Pošumaví

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Na terasách u přehrady Lipno

Autokemp Na terasách v Černé v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera poskytuje turistům ubytování i další související služby a v restauraci v kempu také možnost stravování, obvykle v období od začátku června   do poloviny září. Koupání v jezeře je možné v  blízkosti kempu na dvou plážích, z nichž první je vybavena tobogánem, WC a prodejem občerstvení.   Poloha kempu je zřejmá na připojeném leteckém snímku. V  blízkosti kempu je půjčovna loděk i dalšího vybavení pro vodní sporty, v místě je možné zakoupit povolení pro rybaření.

 

V okolí jsou dobré možnosti pěší turistiky a cykloturistiky. Veřejnou dopravou (vlak, autobus)  nebo vlastním dopravním prostředkem, i pro cyklisty jsou dobře dostupné kulturní památky i různé přírodní krásy Šumavy. Pro využívání volného času přímo v prostorách kempu, je možné v recepci zapůjčit různé sportovní vybavení, volně dostupná jsou též základní dětská rekreační zařízení. Se souhlasem správce je možné na vyhraženém místě založit táborový oheň.


 

Ubytování v chatách

Ubytování v chatách si jednotliví zájemci mohou předem objednat  přímo z těchto stránek případně telefonicky nebo písemně - viz "objednávky" a po našem potvrzení rezervace chaty také závazně zajistit zaplacením vyžádané zálohy. Včasné objednání chat doporučujeme zejména na hlavní letní období (červenec, srpen), kdy naše kapacita zájmu obvykle nepostačuje. Pro toto hlavní letní období dáváme při potvrzování objednávek přednost takovým, které umožňují provoz v obvyklých týdenních ubytovacích turnusech s nástupem v sobotu v odpoledních hodinách a ukončením pobytu další sobotu dopoledne. Mimo uvedené hlavní letní období, t.j. v měsících   červen a září, lze očekávat pokrytí  většiny předem zaslaných objednávek. V těchto měsících může být v chatách kempu na základě včas podané objednávky zajištěno též ubytování skupin hostů, např.  účastníků turistických, sportovních a jiných srazů či akcí.
Na základě zvláštních smluv se v kempu rezervují a zajišťují chaty pro hosty vysílané CA nebo CK.

karavan kemp na terasachokoli chatky v kempu na Terasách

 

Ubytování ve vlastních zařízeních

Ubytování ve vlastních zařízeních hostů (karavanech, obytných autech, stanech) je umožňováno na volných plochách kempu včetně možnosti připojení k elektřině. Obvykle, včetně hlavní sezóny, jsou plochy kempu dostačující pro všechny běžně přijíždějící zájemce.

Umístění vlastních ubytovacích zařízení (karavanů) na sezónu je nový druh služby, který nabízíme firmám nebo jinak organizovaným skupinám pro jejich zaměstnance nebo členy pro celou dobu otevření kempu. Minimální souvislá délka umístění je 30 dnů. Služba zahrnuje poskytnutí prostoru pro umístění zařízení objednatele služby za nižší denní ceny než je obvyklé pro jednotlivé klienty s vlastním ubytovacím zařízením, možnost trvalého připojení elektřiny, případně též možnost zapůjčování a výměny lůžkovin provozovatelem kempu hostům, kteří budou ubytovací zařízení využívat. Službu je nutné předem (min. 14 dnů) objednat, provozovatel zajištění potvrzuje a vyžádá si předem ve formě zálohy zaplacení. Využití umístěného zařízení závisí na objednateli. Jednotliví hosté vyslaní objednatelem, kteří do zařízení nastoupí se hlásí v recepci kempu a při nástupu zaplatí za dobu jejich pobytu běžné ceny za ubytované osoby, místní poplatky, umístění vlastního automobilu a případně další jimi vyžádané služby.

 

Užívání sociálních zařízení kempu

Užívání sociálních zařízení kempu je pro hosty umožněno trvalým provozem společných sociálních zařízení s dobrou úrovní, teplou vodou a postačující kapacitou. Sprchy jsou řízeny mincovníky s vkladem 10 Kč na jedno použití. Výměnou mohou hosté mince získávat v recepci kempu. 10 čtyřlůžkových chat je vybaveno WC a umyvadlem s teplou vodou, apartmán též sprchovým koutem.

Vlastní příprava stravy je v kempu možná v apartmánu. K dispozici pro všechny hosty je venkovní kuchyňka s vařiči a dřezem na mytí nádobí v teplé vodě.

 

Služby kempu

 • Rádi Vám podáme informace o možnostech vyžití v okolí kempu
 • Úhradu pobytu je možno platební kartou
 • Nabízíme přístup na internet
 • Prodej dřeva na oheň
 • Prodej map okolí a pohledů
 • Výměna peněz do sprchy
 • Drobný nákup - lahvové pivo, cigarety, cukr, mouka, sladkosti, paštiky, konzervy, alkohol - vše za dobré ceny ☺
 • Dobíjení telefonů
 • Úschova cenností v trezoru
 • Úschova kol

 


 

 


 

Galerie
Ceník

(Ceny ubytovacích služeb jsou uvedeny v Kč za jeden den pobytu = jedno přenocování.)

Ubytování ve vlastních zařízeních

Mimosezónní 27.5.-30.6. a 29.8.-11.9.

Hlavní sezóna 1.7. až 28.8.

Dítě 4 - 15 let7085
Osoba nad 15 let95115
Osobní auto95115
Motocykl7080
  
Autobus200250
  
Karavan souprava175230
Obytné auto175230
Stan velký (nad 2 osoby)115135
Stan malý (po 2 osoby)80100
Popl. za psa/kočku7575
Odběr elektřiny *)110110
Karavan na sezónu (min. 30 dnů)5060

Ubytování v chatách
(ceny za chatu na jedno přenocování)

  
Os.auto u chaty00
2-lůžková600750
3-lůžková720920
4-lůžková s led. 9451210
4-lůžková s led.+soc.z.11301470
5-lůžková s led.11001440
Apartmán (4+2př.)19202470
Poznámka: Při pobytu kratším než 3 noci budou účtovány ceny za chatky o 20% vyšší, pro pobytu 14nocí a více jsou ceny za chatky se slevou 10%.  
Popl.za psa/kočku7575
Přitápění v chatě *)110110
   

Poplatky obci
(dospělé osoby)

  
Pobyt ve stanu *)2121
Pobyt v ost.zař.*)2121
   

Doplňkové služby

  
Stolní tenis 2 h.00
Soft tenis 2 h.00
Badminton 2 h.00
Žehlička 2 h.2525
Použití pračky *)8080
 
Sprchy (mince) 1010
Volejbal,nohejbal
 záloha
0
200
0
200

Upozornění: Všechny ceny za ubytovací služby jsou včetně DPH. V případě změny zákona a zvýšení sazby DPH si provozovatel vyhražuje možnost promítnout toto zvýšení do cen. Také ceny v   položkách označených *) mohou být před začátkem sezóny z obdobných důvodů změněny.

 

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

Mobil: +420 386 356 566, +420 380 744 125

Adresa: Autokemp Na terasách Jihočeského autoklubu, 382 23, Černá v Pošumaví 

www: https://sites.google.com/view/kempnaterasach

 

Pro dotazy / rezervace / poptávky využijte prosím kontaktní formulář

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI