Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Podroužek - Netolice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autocamp Podroužek  je přibližně 1 km od  jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. Kemp leží u rybníku Podroužek (rozloha 30 hektarů), kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Rozloha kempu je 3 hektary. Nabízí ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (20 přípojek) a stany.

Chaty v kempu Podroužek

Chaty Irena

Chata typ Irena je 8-mi lůžková chata s kuchyňkou, 4 lůžka jsou v přízemí a 4 v podkroví. Vybavení: lednička, plynový sporák, základní kuchyňské vybavení včetně nádobí, krb, WC, umyvadlo, studená voda. V ceně je použití lůžkovin, polštářů a přikrývek. Spaní je na válendách. Díky krbu, který pomůže zpříjemnit večery, je možné chatu využívat od jara do podzimu. Celkem jsou v areálu tři tyto chaty.

 

Chaty Gisela

Chaty Gisela jsou čtyřlůžkové s přistýlkou, 2 lůžka a přistýlka jsou v pokoji a 2 lůžka v ložnici, je tedy ideální pro čtyřčlennou nebo pětičlennou rodinu. V chatě je vybavená kuchyňka s chladničkou a plynovým vařičem, WC s umývárnou, vytápění akumulačními kamny. Ke sprchování je možné využívat společné sociální zázemí kempu, kde jsou sprchové boxy s mincovními automaty.  Před chatou je malá terasa. Chatu je možné využívat od jara do podzimu

 

Chaty Šumavanka

Chaty Šumavanka jsou čtyřlůžkové s přistýlkou, 2 lůžka a přistýlka jsou v pokoji a 2 lůžka v ložnici, je tedy ideální pro čtyřčlennou nebo pětičlennou rodinu. V chatě je vybavená kuchyňka s chladničkou a plynovým vařičem, WC s umývárnou, vytápění akumulačními kamny. Ke sprchování je možné využívat společné sociální zázemí kempu, kde jsou sprchové boxy s mincovními automaty.  Před chatou je malá terasa. Chatu je možné využívat od jara do podzimu.

 

Ubytovna v kempu

Pokoje dobrého standardu nabízí i ubytovna, v jejíž budově je i samostatné dostatečně dimenzované sociální zařízení (WC, umývárny a sprchy s teplou vodou), určené pouze pro hosty ubytovny. Je zde 5 čtyřlůžkových a 2 pětilůžkové pokoje, společná kuchyňka se dvěma varnými deskami a dřezy, pro každý pokoj je v kuchyňce malá chladnička.  Pro chladnější dny je ubytovna vybavena ústředním vytápěním. Ubytovna včetně sociálního zázemí byla v roce 2005 kompletně rekonstruována a zařízena novým nábytkem za finanční podpory programu Leader ČR.

 

Karavany a stany

V kempu je dostatek místa pro stany, přípojky pro karavany jsou poblíž vnitřní okružní komunikace. Celkem je k dispozici 20 elektrických přípojek, na plochu se dále vejde 100 stanů. V roce 2000 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce sociálního zázemí kempu. K dispozici jsou dostatečné kapacity WC, umýváren a sprch. Sprchy s teplou vodou jsou na mincové automaty (základní cena 5,- Kč za 3 minuty).

 


 

Možnost koupání

Přístup do rybníka je možný přímo v areálu kempu, s areálem bezprostředně souvisí i často vyhledávané obecní koupaliště.

Ubytování, sociální zázemí a služby

 • Kemp je otevřen pro ubytování od 1.4. do 31.10. Hlavní sezóna je od 20.6. do 10.9.
 • Chata typu Irena: 8 lůžek, kuchyňka, krb, WC s umyvadlem
 • Chata typu Gisela, Šumavanka: 5 lůžek, vybavená kuchyňka, WC s umyvadlem, akumulační kamna, terasa
 • Ubytovna: čtyřlůžkové pokoje, sociální zařízení (WC, umývárna, sprchy) jen pro ubytovnu
 • Chata typu MDU: čtyři lůžka, využití sociálního zařízení kempu
 • Karavany: elektrické přípojky,využití sociálního zařízení kempu
 • Prostor pro stany: kapacita pro 250 osob
 • Sociální zázemí: dostatečně dimenzované bezbariérové sociální zařízení, otevřené 24 hodin denně, sprchy na mincové automaty.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 388 324 468 (kemp)
Adresa: Petrův Dvůr 19, Netolice, okr. Prachatice

WEB: www.autocamp-podrouzek.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
12 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Aktivity a okolí

Cyklotrasa - naučná stezka

1. Renesanční statek Grejnarov
2. Lhenice
3. Pravěké hradiště Velký hrádeček u Třebanic
4. Zaniklá rožmberská obora
5. Petrův Dvůr
6. Kratochvíle
7. Mohylová pohřebiště v Krtelském lese
8. Lomec - slovanské mohyly
9. Lomec - mariánské poutní místo
10. Malovice a Malovičky
11. Rabín
12. Hradiště u Malovic - keltské kultovní ohrazení
13. Zaniklý hrad Poděhusy
14. Mahouš
15. Němčice
16. Zvěřetice
Možnost ubytování, stravování nebo občerstvení na trase je v obcích Netolice, Němčice, Lhenice a v restauraci v autokempu Podroužek. Obchody s potravinami nebo sezónní hostince jsou v obcích Krtely, Malovičky , Mahouš, Němčice, Babice a kiosek u zámku Kratochvíle. Půjčovna kol je v Netolicích.

Možnost koupání

Přístup do rybníka je možný přímo v areálu kempu, s areálem bezprostředně souvisí i často vyhledávané obecní koupaliště.

Jízda na koni

Pro ty, kteří chtějí trávit aktivně svůj volný čas je zde nabídka výletních jízd na koních v atraktivním okolí jihočeského městečka Netolice. Charakter a doba jízdy jsou přizpůsobeny schopnostem a přání zákazníka. Možnost výuky a základů jezdeckého sportu na kryté jízdárně. Děti s rodiči vítány. Doba vyjížděk a výcviku denně.

Čas a formu jízd je nutné objednat předem na tel: 00420 774 100 525 , nebo osobně přímo na kryté jízdárně. Cena 1 hod jízdy 200 Kč/ osobu.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 5

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI