Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Světlíková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Světlíková - Staňkov

Náš kemp a autokemp Světlíková v obci Staňkov provozujeme již osmou sezónu a za tu dobu máme spoustu stálých hostů, kreří se k nám vracejí především za klidnou a téměř rodinnou atmosférou na které je náš kemp postavený. Samozřejmostí je dodržování nočního klidu a celková čistota kempu.

Můžete k nám přijet s vlastními přívěsy, obytnými auty či jen pod stan a vybrat si na našem pozemku o rozloze 5000m2 místo ať už na posekané louce či v udržovaném "lesíku" které Vám bude nejvíce vyhovovat,auto si můžete zaparkovat hned vedle Vás.

Pro ty, kdo nechtějí cestovat s přívěsem ani stanem nabízíme ubytování v prostorných (6m) 4-5ti lůžkových obytných přívěsech a obytné maringotce ve kterých najdete (kromě lůžkovin) vše co potřebujete, jako je lednice, plynový sporák, topení atd. UPOZORŇUJEME že do našich přívěsů mají bohužel Vaši domácí mazlíčci vstup zakázán.

Kemp je vybaven novým sociálním zařízením s teplou,pitnou vodou a sprchami.

Hranice našeho kempu z jedné strany kopíruje Staňkovský rybník, takže koupání je otázkou pár kroků. Břeh rybníka je upranený a vstup do vody přizpůsoben tak, že i děti bez problémů mohou do vody vstupovat i vylézat. Dno rybníka je písčité takže voda je čistá a nezkalená.

V hlavní sezóně nabízí Staňkov cca 20 stravovacích zařízení od stánků s občerstvením až po klasické restaurace s dobrou kuchyní za příznivou cenu.

Přijeďte se přesvědšit, že přívlastek KLIDNÝ na náš kemp opravdu sedí...

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

 
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

 Okolí kempu nabízí

Vzhledem k atraktivní lokalitě si zde najde každý to,co hledá.

Staňkovský rybník (273 ha) nábízí krásné zážitky při zdolávání kaprů,sumců,candátů a dalších krásných ryb kterých je tu opravdu spoustu. Rybaření se zde může věnovat káždý i bez rybářského lístku, jelikož se jedná o soukromou vodu platí tu povolenka,která se dá koupit na několika místech v blízkém okolí.

Tento kraj je dále hodně oblíbený cyklisty, ať už provozujete rekreační či hodně aktivní cyklistiku určitě si vyberete ze široké nabídky tras.

A pro ty kdo má rád procházky, je tento téměř rovný kraj také ideální, navíc okolní lesy skrývají na sklonku léta spostu hub a borůvek.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI