Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Třeboň

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítá Vás kemp Třeboň v Jižních Čechách

Autocamp Třeboň se nachází v malebné oblasti jihočeských rybníků na březích Opatovického rybníka v těsné blízkosti Schwarzenberské hrobky. Jedná se o uzavřený areál o rozloze 25 000 m2. Ubytování je možné ve 2, 3 a 4 lůžkových chatách, nebo ve vlastním stanu či přívěsu. V areálu autokempu se nachází restaurace se společenskou místností a venkovní terasou. Součástí areálu je společné sociální zařízení s teplou vodou. Stravování v restauraci je možné po celý den od 8:00 do 22:00 hodin.

 

zvětšitplocha pro karavanzvětšit

Použití grilu u stanu, karavanu nebo chatky je možné. V recepci lze zakoupit dřevěné uhlí. Každý týden jsou v autokempu pořádány country večery. Pro hry slouží volejbalové hřiště, půjčovna lodí, dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami a půjčovna sportovních potřeb. V celém areálu autokempu teče pitná voda. Volné rozdělávání ohně není dovoleno. Do centra Třeboně se dostanete pěšky po hrázi rybníka Svět asi za 10 minut. V Třeboni můžete navštívit náměstí s radniční věží, děkanský kostel, zámek a státní oblastní archív, zámecký park, Třeboňský pivovar a velké množství restuarací a kaváren

 

OTEVŘENO OD 28. 4. DO 25. 9.

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování / ceny

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 384 722 586,+420 602 444 708

Adresa: Domanín 285, 379 01 Třeboň

www: www.autocamp-trebon.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Aktivity a okolí

Cyklistická naučná stezka Okolo Třeboně
Stezka vytváří okruh v lesnaté a rybničnaté krajině. Délka okruhu je 39 km a je veden z větší části po lesních cestách a hrázích rybníků.

Naučná stezka Okolo Světa
Tato stezka je dlouhá 12 km a tvoří uzavřený okruh kolem rybníku Svět. Větší část trasy vede po polních a lesních pěšinách.

Naučná stezka Rožmberk
Tato stezka vede kolem největšího českého rybníka Rožmberka. Okruh je dlouhý 22 km a je vhodný pro pěší i cyklisty.

Červené blato
Tato Národní přírodní rezervace se nachází směrem na Nové Hrady a chrání jedno z nejznámějších rašelinišť Třeboňska. Částí rezervace vede naučná stezka pro pěší, dlouhá 5 km. Stezka tvoří okruh, který začíná i končí v osadě Jiříkovo údolí.

Nové Hrady
Město je známo svým hradem, barokním klášterem, nejmohutnějším zděným hradním příkopem v Čechách a empírovým zámkem s pseudogotickou hrobkou.
Nedaleko od Nových Hradů se nachází Národní přírodní památka Tereziino údolí - romantický park s lázněmi a umělým vodopádem.

Hluboká nad Vltavou
Je zde možné navštívit Schwarzenberský zámek s areálem Alšovy jihočeské galerie, lovecký zámek Ohrada - lovecko- lesnické a rybářské muzeum, zoologickou zahradu.

Český Krumlov
Toto město láká návštěvníky svým historickým jádrem, zámkem, či nepřebernou nabídkou kulturních akcí.

Jindřichův Hradec
Při návštěvě tohoto města si můžete prohlédnout třetí největší hrad a zámek v ČR, Okresní muzeum s mechanickým betlémem "Krýzovy jesličky".

Červená Lhota
Renesanční vodní zámek, vybudovaný na skalnatém ostrůvku uprostřed rybníka. Zámek je obklopen anglickým parkem se zámeckou kaplí.

Stravování

V autokempu je zajištěno stravování po celý den od 8:00 do 22:00 hod. Je zde velký výběr hotových a minutkových jídel.

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Vladislav
Vladislav (nepřihlášený) 14. Duben 2021 - 18:43
Počet hlasů: 271
Navštěvujeme tento kemp pravidelně již 6 let. s karavanem od Zlína. je to jeden z nejlepších kempů které jsme navštívili. Vedení kempu SUPER vstřícní obsluha výborná při ochlazení restaurace vytopená, soc. zařízení několikrát denně uklízené a čisté Doporučuji všem. Vlado.R.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI