Autokempink Osika

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Osika

Autokempink a kemp Osika leží v neporušené krajině známé svými rozsáhlými lesy, čistými říčkami, malebnými rybníky apod. V neposlední řadě je tato oblast známa i svým velmi čistým ovzduším, který je balzámem na dýchací ústrojí lidí z míst zasažených exhalacemi aut, továren apod. Kemp Leží v oblasti Česká Kanada. Celý areál autokempinku Osika má rozlohu téměř 14 ha a nabízí tyto druhy

ubytování :
CHATY - čtyřlůžkové objednávka je možná zde
KARAVANY - vlastní s možností připojení na elektřinu / 6A nebo 10A jističe/
STANY - vlastní / možnost připojení stanu na el. 220 V

Na recepci je také společenská místnost s barevným televizorem, půjčovna společenských her, sportovního nářadí /míče, sítě, ping-pong apod. V autokempinku Osika je také několik prodejen potravin, zeleniny, tisku, nápojů, potřeb osobní hygieny, rychlé občerstvení a restaurace. Na pláži je umístěno sport. hřiště, dětský koutek s houpačkami a půjčovna loděk a šlapadel na vodu. Večer můžete zažít hezké chvíle u praskajících ohňů.

Formy ubytování v kempu:

Chaty:

Všechny chaty v autokempinku Osika jsou čtyřlůžkové a to buď palandového, lůžkového nebo kombinovaného typu. Jsou vybaveny lednicí, propanbutanovým vařičem včetně náplně, která je zahrnuta v ceně chaty. Dále jsou chaty vybaveny lůžkovinami a povlečením. Sociální zařízení je pro chaty společné. U každé chaty je místo pro parkování os.automobilu.

Karavany:

Místa pro karavany v autokempinku Osika jsou jak na travnatých plochách, tak i v lesní části autokempinku Osika ale např.i u pláže. Pro karavany jsou připraveny přípojky na el.proud, které plně odpovídají daným předpisům a jsou vybaveny proudovými chrániči dle norem EU.

Stany:

Místa pro umístění stanů jsou jak na travnatých plochách, tak i v lesní části ale i např. u pláže. Možnost připojení stanu na el.proud / 220 V /.

Nabídka služeb v kempu Osika:

Neplacené služby :

 • - půjčení žehličky a žehlícího prkna
 • - použití žehlírny nebo prádelny
 • - půjčení vysoušečů vlasů
 • - půjčení vysavače
 • - půjčení sportovních potřeb / síť na volejbal nebo na nohejbal, míč na volejbal nebo na nohejbal, ping - pongové stoly, míčky a pálky, líný tenis apod.
 • - půjčení různých her pro děti / např. stolní hokej, člověče, šachy apod.

Výše uvedené služby jsou zdarma a jsou pouze pro ubytované v autokempinku Osika. Tyto služby se poskytují ubytovaným na základě předložené platného  ubytovacího průkazu.

Placené služby :

 • - půjčování kol viz. půjčovna kol

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI