Autokempink Osika

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Osika

Autokempink a kemp Osika leží v neporušené krajině známé svými rozsáhlými lesy, čistými říčkami, malebnými rybníky apod. V neposlední řadě je tato oblast známa i svým velmi čistým ovzduším, který je balzámem na dýchací ústrojí lidí z míst zasažených exhalacemi aut, továren apod. Kemp Leží v oblasti Česká Kanada. Celý areál autokempinku Osika má rozlohu téměř 14 ha a nabízí tyto druhy

ubytování :
CHATY - čtyřlůžkové objednávka je možná zde
KARAVANY - vlastní s možností připojení na elektřinu / 6A nebo 10A jističe/
STANY - vlastní / možnost připojení stanu na el. 220 V

Na recepci je také společenská místnost s barevným televizorem, půjčovna společenských her, sportovního nářadí /míče, sítě, ping-pong apod. V autokempinku Osika je také několik prodejen potravin, zeleniny, tisku, nápojů, potřeb osobní hygieny, rychlé občerstvení a restaurace. Na pláži je umístěno sport. hřiště, dětský koutek s houpačkami a půjčovna loděk a šlapadel na vodu. Večer můžete zažít hezké chvíle u praskajících ohňů.

Formy ubytování v kempu:

Chaty:

Všechny chaty v autokempinku Osika jsou čtyřlůžkové a to buď palandového, lůžkového nebo kombinovaného typu. Jsou vybaveny lednicí, propanbutanovým vařičem včetně náplně, která je zahrnuta v ceně chaty. Dále jsou chaty vybaveny lůžkovinami a povlečením. Sociální zařízení je pro chaty společné. U každé chaty je místo pro parkování os.automobilu.

Karavany:

Místa pro karavany v autokempinku Osika jsou jak na travnatých plochách, tak i v lesní části autokempinku Osika ale např.i u pláže. Pro karavany jsou připraveny přípojky na el.proud, které plně odpovídají daným předpisům a jsou vybaveny proudovými chrániči dle norem EU.

Stany:

Místa pro umístění stanů jsou jak na travnatých plochách, tak i v lesní části ale i např. u pláže. Možnost připojení stanu na el.proud / 220 V /.

Nabídka služeb v kempu Osika:

Neplacené služby :

 • - půjčení žehličky a žehlícího prkna
 • - použití žehlírny nebo prádelny
 • - půjčení vysoušečů vlasů
 • - půjčení vysavače
 • - půjčení sportovních potřeb / síť na volejbal nebo na nohejbal, míč na volejbal nebo na nohejbal, ping - pongové stoly, míčky a pálky, líný tenis apod.
 • - půjčení různých her pro děti / např. stolní hokej, člověče, šachy apod.

Výše uvedené služby jsou zdarma a jsou pouze pro ubytované v autokempinku Osika. Tyto služby se poskytují ubytovaným na základě předložené platného  ubytovacího průkazu.

Placené služby :

 • - půjčování kol viz. půjčovna kol

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 15 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI