Bokova chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bokova chata je prostorná rekreační chata, která  se nachází uprostřed malebné šumavské přírody na okraji obce Nové Hutě. V nedalekém okolí se nalézají turisticky velmi atraktivní cíle: Churáňov, Kvilda, Borová Lada a další. Polosamotu, na které se Bokova chata nalézá, ocení zejména uzavřená společnost. Spřátelené rodiny s dětmi, rodinná setkání, lyžařský výcvik, cyklistický kurz nebo sportovci na kondičním soustředění. Bokova chata je celoročně dobře přístupná, s vlastním parkovištěm o dostatečné kapacitě. K dispozici je i úschovna kol a lyží. U chaty je velká, mírně se svažující louka (v zimním období vhodná pro sáňkování nebo bobování), venkovní terasa, ohniště, hřiště na volejbal, houpačka, skluzavka, pískoviště a v letním období bazének pro děti. V přízemí chaty je velká společenská místnost s televizním a dětským koutkem. Na společenskou místnost navazuje plně vybavená kuchyň s myčkou na nádobí. Naleznete zde i 2 x WC a sušárnu bot. V patře je 6 pokojů a 1 x 2l , 2x WC a 2x sprcha. Dva pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, ostatní používají WC a sprchy na patře. V nové části chaty s vlastním vchodem 1x 2l, 1x 3l a 1x 5l pokoj všechny s vlast. soc. zař., televizí, ledničkou možnost vl. vaření na pokoji. Venkovní posezení s ohništěm. Parkování u objektu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI