Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Eden - Nová Pec

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Eden - rekreace na Šumavě

Chalupa Eden v Nové Peci je ideální místo pro Vaši dovolenou. A to jak zimní, tak letní. Chalupa Eden se pronajímá jako celek. Maximální kapacita je 12 osob. Chalupu je možno objednat v sezóně od soboty odpoledne do soboty dopoledne. Vzhledem ke své vynikající poloze nabízí jednak aktivní letní dovolenou, při které můžete projezdit na kole třeba celou šumavu, v zimě je ideálním místem pro dovolenou na Hochfichtu a nebo můžete svou dovolenou na chalupě Eden v Nové Peci například proležet u bazénu, či prosedět v sauně.

U nás je používání sauny opravdu zcela bez poplatků. Stejně tak jako využívání vířivé vany a dalšího nadstandartního vybavení.

Opravdovou atmosféru pobytu v přírodě navodí večerní posezení u krbu a ve finské sauně či vířivé vaně dokonale „dobijete baterky“. Součástí chalupy je vybavená kuchyně.

Pár kroků od chalupy vede silnice na Hochficht, který je vzdálen jen 25 minut autem. Příznivci běžkování mohou vyrazit do upravovaných běžeckých stop přímo v Nové Peci nebo ve špičkovém rakouském areálu Schöneben (15 min. autem). V období mrazů je nedaleko Chalupy Eden upravována bruslařská dráha na zamrzlém Lipně.
 

 

Pobyty s polopenzí

Nově nabízíme pobyty s polopenzí. Snídaně formou švédských stolů a bohatá teplá večeře s dezertem a polévkou.

 

Ubytování na chalupě

 • Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 14 osob v 6 ložnicích.
 • Ložnice a pokoje: V chalupě EDEN Nová Pec je celkem 6 pokojů vždy se dvěmi lůžky. Po dohodě je možno nabídnout dvě přistýlky navíc. Celková kapacita objektu je tedy 12+2.
 • Sociální zařízení: V objektu jsou celkem 3 wc. V každém patře jedno. Dále také 2 koupelny. Jedna s vířivou vanou a jedna s masážním boxem. Dále je možno využít také další sprchu u sauny.
 • Vytápění: Chalupa EDEN v Nové Peci je vytápěna plynem a o regulaci se klient nemusí starat. Pokud požaduje vyšší, či nižší teplotu, po dohodě je nastavena. Ve společenské místnosti je k dispozici krb.
 • Doprava, parkování: Objekt je dostupný autem, vlakem i autobusem.
   

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Představujeme Vám Skiareál Hochficht

Skiareál Hochficht je druhým největším skiareálem v Horním Rakousku a vůbec největším rakouským lyžařským střediskem mimo Alpy! Díky velmi výhodné poloze hned za hranicemi u jezera Lipno a jen 3 hodiny autem z Prahy bez placení rakouských dálničních poplatků jeho obliba u českých lyžařů rok od roku roste.

 

Hochficht Vám nabízí atraktivní lyžování srovnatelné s menšími alpskými středisky, vynikající sněhovou jistotu, ceny skipasů odpovídající kvalitě, dostatečné vyžití pro děti, začátečníky i zkušené lyžaře a velmi výhodné lyžování pro rodiny s malými dětmi a mládež.

Hochficht - sněhová jistota č.1 na Šumavě

Na Hochfichtu na Vás čekají atraktivní sjezdovky všech stupňů obtížnosti dlouhých až 3,4 km o celkové délce 21 km, které jsou vzájemně propojené mezi třemi vrcholy (Hochficht, Reischelberg, Zwieselberg) v populární „lyžařskou houpačku", jedinou svého druhu na českých horách. Díky příznivé nadmořské výšce 858 – 1338 m a výkonným sněžným dělům pokrývající 100% sjezdovek nabízí Hochficht největší sněhovou jistotu na Šumavě a velmi často napadne na Hochfichtu více přírodního sněhu než leckde v Alpách.

Díky třem moderním 4sedačkovým lanovkám a několika vlekům si po většinu sezóny zajezdíte bez front. Zatímco zkušení lyžaři ocení 2 km dlouhou FIS sjezdovku Standartabfahrt, na které se jezdí Evropský pohár, rodiny potěší 3,4 km dlouhá rodinná sjezdovka Stierwiese, dětský Sunny Kidspark snadno dostupný z parkoviště či nejdelší zastřešený pojízdný pás (185 m) v Horním Rakousku v druhém dětském parku s postornou sjezdovkou vhodnou i pro sáňkování.

Obrovskou výhodou Hochfichtu, kterou jen tak někde nenajdete, je podpora rodin s dětmi a mládeže. V zimní sezóně 2012/13 všichni děti do 10 let (r. n. 2003 a mladší) v doprovodu platícího rodiče lyžují pouze za 2 €/den a mládež do 19 let (r.n. 1994 a mladší) lyžuje na Hochfichtu za dětské ceny.

Lyžování na Hochfichtu představuje vynikající poměr kvality a ceny bez nutnosti zdlouhavého cestování a placení dálničních poplatků. Na Hochfichtu pracuje vždy několik lidí z Čech, a proto se zde i bez znalostí němčiny vždy nějak domluvíte. Lyžování na Hochfichtu šetří Váš čas, pohonné hmoty i peníze.

Pro koho je lyžování na Hochfichtu nejvhodnější?

 • Lyžaři, kteří chtějí vyzkoušet atraktivní rakouské lyžování na 21 km sjezdovek srovnatelné s menšími alpskými středisky a vzdálené jen několik minut jízdy autem nebo skibusem od lipenského jezera a cca 3 hodiny z Prahy.
 • Pokročilejší lyžaři, kteří zvládnou jízdu na prudších sjezdovkách Hochfichtu včetně 2 km dlouhé FIS závodní tratě Standartabfahrt, na které se jezdí Evropský pohár.
 • Rodiny s dětmi, které zvládají základy lyžování a chtějí poznat atraktivnější a delší sjezdovky včetně 3,4 km dlouhé rodinné trati Stierwiese nebo zábavu v dětském Sunny kids parku či druhém parku zajíce Hopsíka s pohodlným 185 m dlouhým zastřešeným pojízdným pásem a prostornou sejzdovkou vhodnou i pro sáňkování.
 • Lyžaři, kteří si chtějí zpestřit zimní dovolenou na Lipně atraktivním rakouským lyžováním na Hochfichtu vzdáleném od Lipna jen pár minut jízdy autem nebo skibusem.
 • Výhody a přednosti lyžování na Hochfichtu
 • Atraktivní rakouské lyžování největším rakouském skiareálu mimo Alpy bez nutnosti placení rakouských dálničních poplatků
 • Sněhová jistota č. 1 na Šumavě díky příznivé nadmořské výšce 858 – 1338 m a sněžným dělům pokrývající 100% sjezdovek. Hochficht je nejvýše položeným skiareálem na "českých horách".
 • Lyžování na 21 km atraktivních sjezdovek od modré po černou, které vzájemně spojují tři vrcholy v zábavnou „lyžařskou houpačku“
 • Pohodlná přeprava bez čekání díky 3 moderním 4sedačkovým lanovkám, několika vlekům
 • Dva dětské parky s pohodlnými pojízdnými koberci, nejdelším zastřešeným pojízdným pásem (185 m) v Horním Rakousku a vyhřívanou dětskou chaloupkou.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI