Chalupa Eliška

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se nachází v podhorské osadě Kůsov, v těsné blízkosti lyžařského areálu Zadov – Churáňov, v chráněné krajinné oblasti Šumava. K dispozici je celá, dřevem obložená chalupa, poskytující pohodlné celoroční ubytování na Šumavě pro celkem 8 osob za velice příznivé ceny. V objektu jsou pro Vás k dispozici 4 podkrovní ložnice, luxusně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, 2x sociální zařízení a nová koupelna. Samozřejmostí je venkovní posezení s grilem, nechybí místnost pro úschovu kol a lyží a 3 parkovací místa pro auta. Objednat přímo u nás si můžete rovněž soudek piva dle nabídky, chladící a výčepní zařízení v objektu.

 

Sportovní aktivity

Ubytování v chalupě Eliška nabízí v letním období ideální výchozí polohu pro cyklistické i pěší výlety po Národním parku Šumava. V okolí naleznete velké množství značených cyklistických stezek i turistických tras, různých obtížností.

V zimě zde naleznete ideální lyžařské podmínky jak pro sjezdové lyžování v areálu Zadov, tak desítky kilometrů výborně upravených stop pro běžecké lyžování.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI