Chalupa Eliška

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se nachází v podhorské osadě Kůsov, v těsné blízkosti lyžařského areálu Zadov – Churáňov, v chráněné krajinné oblasti Šumava. K dispozici je celá, dřevem obložená chalupa, poskytující pohodlné celoroční ubytování na Šumavě pro celkem 8 osob za velice příznivé ceny. V objektu jsou pro Vás k dispozici 4 podkrovní ložnice, luxusně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, 2x sociální zařízení a nová koupelna. Samozřejmostí je venkovní posezení s grilem, nechybí místnost pro úschovu kol a lyží a 3 parkovací místa pro auta. Objednat přímo u nás si můžete rovněž soudek piva dle nabídky, chladící a výčepní zařízení v objektu.

 

Sportovní aktivity

Ubytování v chalupě Eliška nabízí v letním období ideální výchozí polohu pro cyklistické i pěší výlety po Národním parku Šumava. V okolí naleznete velké množství značených cyklistických stezek i turistických tras, různých obtížností.

V zimě zde naleznete ideální lyžařské podmínky jak pro sjezdové lyžování v areálu Zadov, tak desítky kilometrů výborně upravených stop pro běžecké lyžování.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI