Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chalupa Lodhéřov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa je luxusně a plně vybavená, přizpůsobená k běžnému bydlení, poskytne vám příležitost k příjemnému trávení volného času. Pro ukrácení dlouhé chvíle je k dispozici několik společenských her, pro vášnivé televizní diváky pak satelitní příjem, se kterým jim ani jeden seriál neunikne (příjem ze dvou satelitů Astra)). Nezapomínáme ani na děti, k dispozici je pískoviště, houpačka, dětská postýlka apod. Pokud chcete pro děti bazén, pak pro ty nejmenší máme nafukovací brouzdaliště. Oficiální počet lůžek v ložnicích je pět, dvě na rozkládací pohovce v obývacím pokoji považujeme spíše za provizorní. Ložnice 1 - dvoulůžko, jedno lůžko. Ložnice 2 - dvoulůžko. Obývací pokoj - rozkládací pohovka. Jedno WC samostatně, jedno WC v koupelně. Topení tuhými palivy v kachlových kamnech - kuchyň, ekologická krbová kamna s vícekomorovým spalováním - obývací pokoj. Ve všech místnostech jsou elektrické přímotopy.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI