Chalupa Lodhéřov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa je luxusně a plně vybavená, přizpůsobená k běžnému bydlení, poskytne vám příležitost k příjemnému trávení volného času. Pro ukrácení dlouhé chvíle je k dispozici několik společenských her, pro vášnivé televizní diváky pak satelitní příjem, se kterým jim ani jeden seriál neunikne (příjem ze dvou satelitů Astra)). Nezapomínáme ani na děti, k dispozici je pískoviště, houpačka, dětská postýlka apod. Pokud chcete pro děti bazén, pak pro ty nejmenší máme nafukovací brouzdaliště. Oficiální počet lůžek v ložnicích je pět, dvě na rozkládací pohovce v obývacím pokoji považujeme spíše za provizorní. Ložnice 1 - dvoulůžko, jedno lůžko. Ložnice 2 - dvoulůžko. Obývací pokoj - rozkládací pohovka. Jedno WC samostatně, jedno WC v koupelně. Topení tuhými palivy v kachlových kamnech - kuchyň, ekologická krbová kamna s vícekomorovým spalováním - obývací pokoj. Ve všech místnostech jsou elektrické přímotopy.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI