Chalupa na Stankově

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v chalupě na Staňkově (okres Jindřichův Hradec). Chalupa se nachází na dolním okraji vesnice (v Moštěnicích) s výhledem na rybník Hejtman. Nabízíme nadstandardní, stylové ubytování s veškerým vybavením. Poskytujeme ubytovací služby ve stylově, nově zrekonstruované části statku s vlastním vchodem ze zahrady na krásném místě v turisticky atraktivní lokalitě přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Koupání přímo v rybníku Hejtman nebo v dalších okolních rybnících a pískovnách. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a hlavně cyklovýletům, relaxaci u vody a k výletům po krásách Třeboňska a Jindřichohradecka. Přechod do Rakouska pro pěší, cyklisty i automobily je cca 2km. Rakouské městečko Litschau je vzdálené cca 7.5km. Přijeďte si k nám odpočinout a užít si svou zaslouženou dovolenou.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI