Chalupa na Stankově

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v chalupě na Staňkově (okres Jindřichův Hradec). Chalupa se nachází na dolním okraji vesnice (v Moštěnicích) s výhledem na rybník Hejtman. Nabízíme nadstandardní, stylové ubytování s veškerým vybavením. Poskytujeme ubytovací služby ve stylově, nově zrekonstruované části statku s vlastním vchodem ze zahrady na krásném místě v turisticky atraktivní lokalitě přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Koupání přímo v rybníku Hejtman nebo v dalších okolních rybnících a pískovnách. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a hlavně cyklovýletům, relaxaci u vody a k výletům po krásách Třeboňska a Jindřichohradecka. Přechod do Rakouska pro pěší, cyklisty i automobily je cca 2km. Rakouské městečko Litschau je vzdálené cca 7.5km. Přijeďte si k nám odpočinout a užít si svou zaslouženou dovolenou.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI