Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Obora U Cernohic

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chalupa Jižních Čechách

Chalupa Obora je po kompletní rekonstrukci s kapacitou max. 8 osob. Najdete ji v Jižních Čechách u historického města Písek, v malé vesničce u rybníků a lesů. Místo je zvlášť vhodná pro astmatiky, v blízkosti se nacházejí klimatické lázně Vráž u Písku. Ideální kraj pro cyklistiku, rybaření (řeky: Otava, Vltava, Lomnice), houbařský ráj.

 

Vybavení chalupy Obora

Kapacita: max. 8 osob
 

Vybavení:

  • 1x ložnice s klenutým francouzským dvoudveřovým oknem - 2 lůžka + 1x dětská postýlka
  • 1x obýv. pokoj - sedací souprava, barevná televize + satelit + DVD, rádio s CD
  • 1x podkroví - hala + velký pokoj - 2 lůžka + 2 dvulůžkové ložnice (1 průchozí)
  • 1x kuchyně s jídelnou - sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňská linka, veškeré nádobí pro vlastní stravování, lednice, kávovar, toustovač. Koupelna - studená i teplá voda ( sprch. kout a umyvadlo ), aut. pračka- WC.

Vytápění - elektrické, krbová kamna na dřevo

Parkování - 1x na uzavřeném dvoře, 1x ve stodole

Zahrada - s kamennou zdí dokola, soukromí - venkovní gril s motorkem a ekoroštem, pískoviště, zahradní nábytek, slunečník

Rybaření - na řece Otavě a Vltavě (přehrada Orlík). V objektu k dispozici mrazák 75L na ryby. Informace o povolenkách pro celé JČ pro členy rybářského svazu i nečleny bez rybářského lístku obdržíte při rezervaci pobytu.

Výlety - Písek, Strakonice, Blatná - zámek, Orlík - zámek, Zvíkov - hrad, Březnice - zámek, přehrada Orlík, Vráž u Písku - lázně, Koupání v místním rybníku nebo Orlík - přehrada - 15 km, krytý bazén a koupaliště v Písku - 18 km, Nákup 2,5 km, restaurace 4 km.

Příjezd z Prahy po silnici I. třídy č. 4 (Strakonická) směr Čimelice, po 6 km odbočit směr Cerhonice -Obora - vzdálenost z Prahy cca 90 km.

 


 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Jižní čechy

Jižní Čechy patří k nejkrásnějším místům celé České republiky. Velké množství turistů jsem přijíždí obdivovat přírodu, rybníky, potůčky, hrady, zámky a krásná romantická historická města.
Nejsou zde žádné velké továrny, které by kazily nádhernou okolní přírodu, ale velké zalesněné plochy, chráněná území, rybníky a rašeliniště.
Jižní Čechy, to jsou také historická města jako České Budějovice nebo Třeboň, kde historii můžete obdivovat skoro na každém kroku v původním stavu. Nejen města Vám mohou nabídnout krásy historie, ale i malé vesničky s kostelíky, renovovanymi statky a venkovskymi sidly nižší šlechty. Města jako Písek a Tábor mají krásné okolí a jsou díky své minulosti i jakýmsi historickým skanzenem.
Kromě idylických měst a kulturně historických památek jsou jižní čechy i drsná příroda Novohradských hor nebo Blanského lesa. V okolí Jindřichova Hradce naleznete husté hluboké lesy. Tzv. Česká Kanada - jsou zde k vidění žulové bloky, hory, rybníky a málo narušená příroda.
Jižní čechy jsou také známi jako oblast ryb a rybníků a proto si zde můžete pochutnat na zdejší specialitách z ryb a ochutnat jihočeské pivo. Za zmíňku stojí i návštěva lázní v Třeboni nebo Bechyni.
Sportovat můžete v jižních Čechách kdekoliv. Jsou zde vybudovány trasy pro cyklisty i stezky pro turisty bez kol. Najdete zde i mnoho golfových hřišť, jízdáren, rybářských revírů a daří se zde vodním sportům od potápění až po windsurfing. V jižních Čechách jsou ideální podmínky pro lyžování na Šumavě.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI