Chalupa Stachy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kompletně nová chalupa se hodí pro ubytování 2 – 3 rodin s dětmi. Jsou zde dvě koupelny, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní 3 ložnice a jeden menší pokojík s palandou. V chalupě najdete dětskou postýlku pro děti do 2 let, dvě dětské postýlky pro děti od 2 do 6 let, palandu a 6 běžných postelí. Ta miminkovská je záměrně umístěna v pokoji v přízemí, aby měla rodina s miminkem co nejkratší cestu k nočnímu ohřevu mléka či popocházení s plačícím miminkem po celém obývacím prostoru.

Samozřejmě je ale možné se všemi postelemi v chalupě hýbat a umístit je do pokojů tak, aby jednotlivé typy seděly daným rodinám. Proto jsme volili takové, které se dobře přesouvají. V obývací místnosti najdete dětský koutek s ohrádkou, kterou větší batolata a předškoláci využijí jako domeček, pro miminka a menší batolata ji můžete uzavřít a využít jako klasickou ohrádku pro chvíle, kdy je opravdu nemůžete hlídat. V koutku také najdete hračky, omalovánky a pastelky.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0